• Doktor Kunić
    3.4k
    Prilagodba nebi trebala bit teška kao Kaneku s obzirom da ima sunarodnjaka tu. Još ako nema jezičnu barijeru kao Taki kud bolje
  • plavac173
    2.6k
    Pripreme su ispred nas... ni Kaneko nebi imao prilagodbu da ih je imao. Pripreme su ogromna stvar u nogometu
  • Mihaljević
    9.8k
    Još Asano/Wakizaka/Suzuki i tjt.
  • Orc123
    7.8k

    Mislim da bi se Dinamo u Japanu tesko izborio za naslov. Preporucam ti da pogledas ligu, imaju live yt prijenose pa da vidis sta je brz nogomet. Hajduk i Rijeku bi najbolji klubovi samljeli ritmom cijelu sezonu! Bilo bi dobro se barem informirati prije....
    Inace decko je na TI s loptom, vidi se da tehnicki potkovan, jako dobar centarsut, iznimna motorika...rizik posla je mali!
    Inace stvarno svima toplo preporucam da bace oko na Japansku ligu jer je uzitak gledsti taj nogomet, za neke bi mogao biti i prebrz.
  • NitkoBitan
    17k
    Pa kako se pojačavaju City, Real, Bayern i ostala škvadra nego iz klubova slabijih od sebe? To nije nikakav rezon po kojem se treba sudit nekom transferu.Mlađi referent

    Da, oni se pojacavaju iz klubova slabijih od sebe jer izuzetno malo klubova njihovog ranga. I kada dovedu igraca postoji faza prilagodbe a mi svoja pojacanja odmah bacamo u vatru.

    Igrac dolazi iz lige u kojoj su svi klubovi slabiji od Dinama, znaci igrac nema doticaja sa jakim protivnicima poput Betisa ili klubova koji nas cekaju u kvalifikacijama za EL/LP.

    Vidjet cemo se kako ce se snac. U japanskoj ligi su igraci fizicki slabiji i manji, a fizikalije su nesto sto ima tezinu u modernom nogometu. Ni Kaneko ne moze u nekim situacijama iskocit zbog nedostatka fizikalija.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Palac gore za Ogiwaru.Za Kaneka će biti top da ima nekog iz svoje zemlje i kulture i više se neće pričati okolo kako s nikim nemre komunicirat,a i Ogiwari će prilagodba biti lakša. I dalje sam mišljenja da bi i Bernaueru bilo top da ga se stavi u par sa KTC-om,lakše će se razumijeti sa sunarodnjakom nego sa nekim drugim. Neki stalno ponavljaju Goricu i Plzen kao Maxove katastrofalne nastupe. Slažem se,u te dvije tekme se nije proslavio,ali nije bio ni toliko kritičan. Ako ga se radi onog penala krivi za poraz protiv plzena,onda se mora reći i da protiv gorice nemre biti krivac jer dok je on bio na terenu unatoč greškama bilo je 0 0,a kad ga se maknulo izgubilo se. Meni su puno gore sljedeće "bravure" nekih igrača koje i trenerčina i nekoliko forumaša smatra da su SF za Maxa: Šutalo u Osijeku i Prištini,Moharami u Prištini,Ljubičić u Plzenu,Perić protiv lokosa.Sad se pišu hvalospjevi o Takiju i zaziva se još Japanaca,a da mu se nije desila loksa već bi bio na aerodromu zajedno sa Mykhom i Sosom,a čini se i Bernauerom. Šteta po meni ak ga se otpisuje,ali onda se nadam da trenerčina ima nekog asa jednake klase kao KTC u rukavu jer inače ne bu dobro...
  • Georg Koch
    4.5k
    Treba nac clanak tih jap.medija i citat komentare navijaca tog kluba, to dosta moze reci.
    Sjecam se ukrajinac kad je bio blizu transfera trazio sam komentare, 80% ih je bilo u smislu-nikakva steta, sretno, itd...max 20% bilo je tipa-trebao je dobiti vecu sansu.
  • plavac173
    2.6k
    Gledam higlightse Japanca i trese me potres 5,4 hahaha
  • Mlađi referent
    12.3k
    Da, oni se pojacavaju iz klubova slabijih od sebe jer izuzetno malo klubova njihovog ranga.NitkoBitan

    I dakle, opet se svodi na to da se možeš kontinuirano pojačavat iz klubova slabijih od sebe. I klubovi srednjih razina pikaju iz klubova manjih, Leipzig, Ajax, Brighton, BvB… naravno da ćeš ubosti i nekog iz jačeg, evo mi pokušavamo Brekala.

    Kaj se tiče fizikalija, japanska liga je space shuttle za HNL, ovdje su fizikalije na zapravo tužnim razinama. Poluaktivno se ovdje igra u odnosu na japansku ligu.

    Svakako ćemo vidit, ja se nadam i vjerujem da će ovaj bit ok za naše potrebe.
  • Orc123
    7.8k
    Ja bi doveo dva lijeva beka na posudbu pa nek se bore. Koji se pokaze toga bi otkupio. Ako se obojica pokazu otkupiti obojicu. Ovaj ne moze kostati vise od 1m eura sta je kikiriki i vrijedno je riskiranja!
  • Endeavour
    571
    Polako još sa prilagodbama i sl. Još ništa nije službeno, vjerovat ću tek kad ga vidim u dresu... ili barem da drži dres u ruci.
  • Izet Hajrović
    2k
    Ogiwara je raketa pa sam siguran da dolazi.
  • Praskaton
    2.3k
    Rijesit japanca i Brekala,ne treba nam nista vise sto se tice dolazaka.
    Famozne pripreme i idemo gazit
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ne bi bio euforičan što se tiče Ogiware. Mykha je došao sa puno boljim referencama pa se pokazao kao flop. Ili ga je trener napravio flopom, šta god.

    Generalno nije lako igrati beka u Dinamu. Nije to bzvz godinama najdeficitarnija pozicija u momčadi.
  • Jurki
    11.7k
    Generalno nije lako igrati beka u Dinamu. Nije to bzvz godinama najdeficitarnija pozicija u momčadimarcio amoroso

    Hrvoje Čale liked this post :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions