• Petar86
    884
    naravno, ima futsal potencijala strasno u Zd zupaniji, samo iz Benkovca (par tisuca stanovnika) dolaze 2 golmana 1.lige (Piplica, Jarmanovic) i 3 je golman mlade reprezentacije Kardum
  • Dalmatinec
    622


    I nije baš. Neutralan ko Thompson. Može se slikati i s Dinamovim šalom kao i Hajdukovim.
  • Draž
    1.3k
    Kako god... Znam kaj sam osobno vidio i čuo. A vidio sam ga i na jednoj tekmi.
  • IceMan
    2k
    Pa moguće da je objašnjenje u tome što u samom Zadru i okolici je zaista izražen taj duh nacionalizma, Hrvatstva, i patriotizma… i samim time što je Dinamo simbol Hrvatske oduvijek, i da se nekad u bivšoj državi znalo ko si i kaj si ak navijaš za Dinamo.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Jel Lokas već dobio otkaz?
  • Droljo
    8k
    Jel Lokas već dobio otkaz?Mali Zeus

    Pa nije rekao da je dinamo oštećen...
    Nit da hajduk nije pokraden i kad pobjeđuje...
    Smije i na more
    Za kaj bi dobio otkaz?
  • Jurki
    11.7k
    Germanijak pise da ce danas biti raspisani izbori koji ce se odrzati između 27. i 29. veljace.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Da se nadovežem na Lokasa, pa zadnja tri najbolja igrača iz Zadra igrala su za Dinamo;
    Modrić, Vrsaljko,Livaković,koji nisu bili samo prolaznici u klubu.

    Navedena činjenica je sigurno dosta mlađih iz Zadra privukla Dinamu,i to će sve više isplivavat van od mlađih generacija.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Pun Zagreb tovara mora rezultirat i s par negativnih posljedica s njihove strane. :grin:
  • boem
    309
    Baš bi simbolički bilo da bude 29.2.
  • nemapredaje
    3.2k
    Ekipa, dajte molim vas onu sliku iz bosanske posavine, mislim da je Odžak u pitanju, razred s onim klincem koji s ponosom pokazuje grb Dinama
  • Navijač Dinama
    8.3k


    A tu je i video. :smile:
  • NORTE
    11.4k
    kao da Zadar nema svoj identitet itd.Mali Zeus
    U nogometu definitivno nema identitet i svi navijaju za Hajduk, a veliki su grad, odmah iz Osijeka.
    U Zadru i okolici je dinamo nepoželjan, ne vole Zagreb po defaultu kao i tovari.
    To je realno stanje stvari, a iznimke potvrđuju pravilo.
    Mislim da je Dubrovnik daleko više plavi od Zadra, a za Šibenik se zna.
  • Herñan Crespo
    88
    Kako mislis za Šibenik se zna ?
    Zna se da ima manjinja jedna koja je na plavoj strani, ali realno vecina ljudi u Šibeniku navija za hajduk.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.