• Jaro
    6.1k
    Posudba Brekala ima vise vizije nego potpis Hoxhe... trebas se brzo pojacati (Brekalo je sigurno vece pojacanne od vedete Slavena) na toj poziciji imas programirana rjesenja u buducnosti - opet posudba povremenog hr reprezentativca na pol godine (do povratka ozljedjenih) ima vise smisla od kupovine povremenog albanskog reprezentativca - em manja kvaliteta, em ti ostaje nepotreban u rosteru...
  • Georg Koch
    4k
    Mi se raspravljamo da li nam je Brekalo dobra opcija na krilu, a istovremeno lijevo krilo nam igra Spikic od kojeg bolju statistiku ima Soldo koji je na posudbi u Gorici, ima 20 godina i igra 8icu.
    Nema dalje dokle moze ici besmislena rasprava.
  • Mihaljević
    8.7k
    Fwuy__JagAAZZcd.jpg
    Ma lako ćemo mi za Brekala, ovaj Asano je igračina. Samo njega dovesti i jači smo za 30%.
  • mali M
    4.1k
    Na ljeto bi, naime, Plavi u svlačionici trebali imati mlađahne snage Čavlinu, Stojkovića, Kačavendu, Baturinu, Živkovića, Sučića, Perkovića, Vidovića (otkupi li se njegov ugovor od Bayerna), Rukavinu, možda i Šotičeka i Krivaka. I to bi bio lijepi kapital za budućnost."wolfgang14

    Prva stvar, naježim se na pomisao hrpe klinaca jer se sjetim zašto smo završili u ligi za bedaka.
    Zbog ovog boldanog to novinar piše, mamićeva tehnika...
    Drugo, Brekalo je dobar i na posudbu do ljeta, donjet će obilat doprinos tituli, a ostat ćemo na Stojkoviću i Rukavini... Ne vidim minus nikako... Nedostatak vizije...
  • Orc123
    6k
    frende sve kaj si napisao stoji i meni bi bilo drago da Brekalo dodje ali mi moramo pokusati izdogovarati paket da ukoliko on eksplodira imamo neku mogucnost ga otkupiti a isto tako da i on pokaze neku zelju da mu Dinamo bude dugorocna opcija a ne samo eto gledat da Dinamo pomogne njemu. Isto tako mi imamo jako malo sta se tice financijski razlike ako osvojimo naslov, naravno osim zadovoljstva kojeg svi zelimo i da smo opet ispred Hajduka jer nemamo zagarantiran nikakav novac od Europe, niti direktan plasman a onda postoji mogucnost da opet na ljeto se dogodi da ostanemo i bez Vidovica, Baturine, Petka u Brekala sta je lako moguce i sa kojom momcadi cemo se kvalificirati u neku od skupina i zaraditi neki novac? Vidli smo samo ovu jesen koliko smo limitirani kad nema Petka,pa oduzmi jos i Baturinu i sta onda? Klub treba imati dugorocnu viziju...nije da bas mozemo ocekivati da ce dovesti 4-5 pojacanja u 6. ili polovicom 7.mj kad se igraju kvalifikacije....vec su nam odavno pokazali da nekog vrlog znanja nemaju, a na ljeto ce prodavati to budi siguran. Zato je bitno da se i sad na zimu pojacamo. Eto nadam se da bude Brekalo i da ce uspjet ispregovarat negu mogucnost otkupa ili sta vec ali da se uz njega dovedu jos 2-3 prava pojacanja.
  • Petar86
    638
    Moraš zbilja biti malouman da misliš da je opijanje neutralno za sportske sposobnosti, a jako malouman da misliš da je pozitivno.Mali dioničar

    Nit sam reka da je neutralno, a pogotovo nisan reka da je pozitivno... samo kazem da ima sportasa kojima se takve stvari zanemaruju jer su predobri da ih se kaznjava (Pero nije ni blizu te price), a pogotovo je iluzorno misliti da su svi nogometasi profesionalci u pravom smislu rijeci.
    U tom ugovoru sto si mi izvadija sigurno ne pise da Neymar ide svake godine sestri na rodendan ili na karneval u Brazil pa ode.
  • LaznjakProsineckog
    515
    Evo insajderska, provjereno, 1/1, 100%, iz 1.5 ruke, Fran Topić dolazi na pripreme, vraća se u Dinamo iz Rudeša, Jakir ga želi vidjeti, proći će pripreme s ekipom pa će se odlučiti hoće li na posudbu ✌️
  • Ivan0302
    301
    Zbog čega špikić je uopće toliko dugo u dinamu, čovjek osim brzine nema ništa, a i Marin nije ništa bolji. Čudi me da Menala nema kod Jakira jer sam mislio da će ga baš gotiviti. I što se tiče mislim da ima više smisla brekalo na posudbi nego dovoditi hoxhu za 2 milijuna eura.
  • Orc123
    6k
    hehehehehehehe i onda mi ocekujemo pojacanja od tog covjeka. Cuj to Fran Topic hehehe. Jel ima pn koga u rodu a da je visoko pozicioniran u Dinamu?
  • marcio amoroso
    33.9k
    Topić je protiv Dinama odigrao perfektno, a kako je to vrhunac skautinga našeg trenera vjerojatno mu je tada zapeo za oko.
  • LaznjakProsineckog
    515
    Nema nikoga, u juniorima je bio top, ali zna ga i Jakir iz Sesveta (kao i Deni Jurica i Kulenovica) i znam da će s njima na pripreme i dobiti priliku, eto zasad to znam sigurno ✌️
  • NitkoBitan
    13.5k
    Petkovic, Brodic, Topic, Emreli, Kulenovic, Drmic. #sviunapad
  • Orc123
    6k
    dodaj i Jurica zlu ne trebalo....
  • Bosskovitz
    8.5k
    Brekalo na posudbu + fiksna odsteta na ljeto ili transfer odmah bi bila idealna opcija, ali i samo posudba je skroz okej deal. Na lijevoj strani imamo Stojkovića koji je odličan i na kojeg računamo u budućnosti, odnosno negdje od pred kraj ove sezone, kaj znači da s Brekalom sklapamo čisti brak iz koristi: krpamo rupu u presudnom dijelu sezone za nas odličnim igračem, a on dobiva priliku igrati u kontinuitetu da bi se izborio za euro.

    Ponavljam, to je manje dobra od dvije opcije, ali daleko od toga da se radi o generalno lošoj opciji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions