• Orc123
    6.1k
    pa ak mu je stalo do karijere da...
  • wolfgang14
    1.2k
    Mislis da on toliko voli Dinamo i zeli se vratiti kuci pa da igra za upola manje?Jurki

    Dal voli, ne znam, ali njegova obitelj su mi susjedi, stari mu je dinamovac i buraz mlađi mu isto igra u dinamu. A sad on osobno koliko je vezan za dinamo, nebi znao. Ali svakako ako želi malo oživiti karijeru, zna da mu je to odličan korak. A i on je već bio došao sa starim u dinamo i nudio se (kad je čaćić bio trener). Tako da iskreno ja nebi isključio tu mogućnost
  • Facke
    2.7k
    Nek raskineju sporazumne ugovor...Fiorentina si bu usparala placu i amen tetec. Mi mu dame milju, nek se dokaze i opet bu dober transfer napravil.
  • Jurki
    9.7k
    volio bi da dođe jer takvog igraca tj takve razine mi ne mozemo kupiti.
    Ako nikak drukcije nek dojde na posudbu do ljeta pa da zguramo ovu sezonu do kraja. I s takvim raspletom bi bil zadovoljan.
  • Orc123
    6.1k
    Da se razumijemo volio bi da Brekalo dođe jer ima kvalitetu vise u odnosu na Spiku i Vidovica ali dovođenje njega na polusezonu bez mogucnosti otkupa bi bio nastavak poslovanja bez vizije, sa silnim posudbama i polako se pretvaramo u Hajduk koji isto tako sa posudbama zeli kruha preko pogace,...to nije jasna vizija ako klub ne moze nac kvalitetnog igraca koji bi bio upgrade u odnosu na ovo sto imamo. Sta se tice Brekala bolje mu da potpise na ljeto ako eksplodira za Dinamo i da ima pola ovog iznosa nego da sjedi Fiorentini na klupi naredne 2 sezonw jer bi si time potpisao nogometnu mirovinu. Ako igracu nije stalo do toga da dodje u Dinamo i ozivi karijeru onda takvima i nije mjesto kod nas jer mu nasi sigueno ne bi dali kikiriki za placu...
  • wolfgang14
    1.2k
    ali dovođenje mjega na polusezonu bez mogucnosti otkupa bi bio nastavak poslovanja bez vizijeOrc123

    ajmo se nadati da je ovo istina i da će se ispuniti. Vjerujem da bi malo mirniji svi bili (što se tiče vizije)

    "Procurila je menadžerskim kanalima informacija da je Dinamo zainteresiran za nove Lokomotivine dragulje, Marina Šotičeka (19) i Fabijana Krivaka (18). Zna se da je ovaj nadareni, hitri i brzi dvojac, jesenskim igrama privukao pozornost brojnih klubova i bilo bi stoga očekivano da Dinamo brzo reagira i privuče ih u Maksimir."

    "Realizira li se ta ideja, bio bi to znak da Dinamo ima viziju, da će u siječanjskom prijelaznom roku pogledati prema budućnosti. Na ljeto bi, naime, Plavi u svlačionici trebali imati mlađahne snage Čavlinu, Stojkovića, Kačavendu, Baturinu, Živkovića, Sučića, Perkovića, Vidovića (otkupi li se njegov ugovor od Bayerna), Rukavinu, možda i Šotičeka i Krivaka. I to bi bio lijepi kapital za budućnost."
  • Miro Vugrinec
    2.4k
    Ja bih se složio s Orcom da nam posudbe ne trebaju dugoročno. Ali trenutno je situacija da nismo sigurni za prvaka, možeš dovest Hoxhu i platit ga 2 milijuna eura, s njim nisi siguran da ćeš imat neki pomak. S Brekalom po meni bi napravili velik pomak i gotovo sigurno bili prvaci. Posudbe su glupe, ali za naslov prvaka potpisao bih i 3 posudbe jer nam to donosi i Europu i sve ostalo
  • Nino Bule
    12.2k
    Ljudi mi se borimo za titulu, dolazak brekala makar i na posudbu bez prava otkupa je izvrstan potez, naravno treba odma pregovarat o otkupu jer ako bude imo dobru polusezonu teze cemo ga uzet fiorentini, ali to nam je trenutno sekundardna briga
  • Mihaljević
    8.7k
    Na ljeto bi, naime, Plavi u svlačionici trebali imati mlađahne snage Čavlinu, Stojkovića, Kačavendu, Baturinu, Živkovića, Sučića, Perkovića, Vidovića (otkupi li se njegov ugovor od Bayerna), Rukavinuwolfgang14

    Ne znam na koju foru i na osnovu čega Rukavina non stop upada u tu ekipu.
  • eol12
    411
    Apsolutno sam za to da Brekalo dođe, on nije ispao nogometaš kakav sam očekivao da bude jednog dana, ali za HNL i ono sto nam u trenutku treba može biti avion pa makar samo do ljeta. Hoxha je dobar igrač, ali u ovoj besparici ako ne ide za milijun eura onda odustati od toga.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.2k
    Nesuđeni pojacanje Titraoui ide u Montpellier za 1M. Duplo vise nego smo ga mi trebali platitLaugreano

    Al uštedili smo 500 000 eura.
  • Jurki
    9.7k
    Hoxha po meni nam nebi donio isto kaj i Brekalo.
    Brekalo je reprezentativac, prekaljeni igrac koji je igral protiv mozda i najjacih klubova Europe u ozbiljnim ligama. I zna kako se igraju utakmice na rezultat i kak se postaviti.
    Hoxha od toga svega nema nist.
    Edit: uspoređivati kvalitetu Brekala i Hoxhe je nepotrebno. Tu je sve jasno ko dan. Kaj se Hoxhe tice, zelim mu sretan put, Budimpesta nije daleko.
  • sport
    2.5k
    Šimić nema pojima,sam dragi Bog nam je poslao Perasicu i ona dva mudrijaša.
  • Patak
    2.6k
    Brekalo bi bio avion za sve ostale opcije osim naravno Orše ako se oporavi. Dobro je kupovati mlade igrače kao zalog za budućnost ali proljeće će biti "krvavo". Tu nam trebaju iskusni i kvalitetni igrači poput Brekala koji rade razliku na HNL razini.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Ljudi @"Nino Bule pametni zbori, da su pojedinci svjesni koliko je ova titula važna, nebi se brinuli na koliko brekalo potpisuje, jeli posudba sa pravom prvo otkupa. Toliko je love u igri od strane uefe da to nisu istine. Uzet titulu, a za ostalo ćemo lako. Sa lovom od uefe moći ćemo se pojačati i na brinuti previše o konkurentima. Brekalo u formi prođete at će se hnlom. Nsjperverznije pojačanje, on, big Ben jos beka I to je to. Pa nek slaven najæbija cijene freddyju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions