• Orc123
    6.1k
    Ja ne kuzim kak neki ne mogu shvatiti da smo mi priznali to ili ne u 10 deka sa Hajdukom trenutno, a i siguran sam da ce se oni jos pojacati sad na zimu bez obzira kaj su u minusu, ali dole nikad neces cuti da para nema. S druge strane mi kad bi para trebalo biti mi ih nemamo i cvilimo ko da nemamo za biber....nama trebaju sada barem 3-4 klasna igraca koji odmah mogu u prvih 11, nikakvi Krivaki, Soticeki, topici i slicni! Na -7 smo, istina imamo 2 zaostale tekme ali i njih treba pobijediti tako da....Hajduk je u zanosu i oni ce napraviti sve da osvoje naslov. Reko Jakir da su na transferima radili 3mj, eto mi jos to ne vidimo sad. Brekalo? Moze, rijesite to i idemo dalje jer nam to nije dovoljno...novi igraci moraju biti na pripremama, moraju ih proci. Nek rade vise posao za koji su placeni.
  • crohnl
    29

    to vec moze nekako

    samo se treba rijesiti balasta

    Marina, Menala, Rukavine i od Jurica, Emrelija, Kulenovica i Drmica ostaviti jednog koji ce biti rezerva Petku
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Brekalo od odlaska iz Dinama nigdje nema konstantu i naravno da ne može biti zadovoljan učinkom u svojoj karijeri. Prošle godine je pogriješio izborom kluba, a dolaskom u Dinamo dobio bi pravu priliku i, nadamo se, zaslužio mjesto za EURO. Kada god se spomene mogućnost dolaska igrača takvog renomea u Dinamo, odmah se svi hvataju za plaću, kao nerealno je da Brekalo spusti primanja sa 1.7 milijuna na milijun (to je po meni gornja i realna granica ako se riješimo Drmića koji ima 1.2 mil.), a nije nerealno da Perišić spusti primanja s 8 milijuna na možda 700k. To govorim u kontekstu medija. Slična je situacija s Lovrenom, svi se hvataju njegove plaće čim se spomene mogućnost dolaska u Dinamo, a dolazak Perišića u Hajduk je kao realna opcija. Pa nije da dolaze volontirati, financijski su već ostvarili nešto u životu, a vjerujem da nekima novci nisu na prvom mjestu. Ukratko, Brekalo je vjerojatno svjestan da je pogriješio s izborom klubova u svojoj karijeri, nigdje se nije nametnuo i povratak u Dinamo je logičan izbor i prilika da se nametne Daliću za EURO i vrati svoj renome na mjesto gdje mu pripada, daleko više vrijedi biti 2. igrač Dinama s potencijalom da ostvari europski uspjeh nego biti 15. igrač u Fiorentini.
  • Brusa
    989

    Reko Jakir da su na transferima radili 3mj, eto mi jos to ne vidimo sad.
    Hoxa, Mierez i turbofolk nogomet!
  • LaznjakProsineckog
    515
    Daleko najrealnije i najtocnije, + Jakir ce vidjet sve igrace sta imaju ugovor s Dinamom a trenutno su na posudbi.. i to je to..
  • Jurki
    9.7k
    jebemu kak ne kuzis da Blefer prodaje demagogiju?
    Isto tak s cim ce se pojacati? Mislis da banke gledaju blagonaklono s mislju.. imaju 12 milja minusa.. ajmo im posudit jos love. Malo morgen.
    Mi smo odigrali ovu jesen uz sve ozljede, los prijelazni rok, odlaske kljucnih igraca i probleme 10 utakmica vise od njih. I jos smo itekak zivi.
    Zgleda katastroficno al nije ni blizu tome. Da se moramo pojacati MORAMO.
    Dobimo dve zaostale i na -1 smo.
  • Ivdzo11
    3.5k
    Za Menala se zanima i Celje, uz Sarajevo
  • Mali dioničar
    15.1k
    Brekalo od odlaska iz Dinama nigdje nema konstantu i naravno da ne može biti zadovoljan učinkom u svojoj karijeri. Prošle godine je pogriješio izborom kluba, a dolaskom u Dinamo dobio bi pravu priliku i, nadamo se, zaslužio mjesto za EURO.DAVID03

    :vomit:
  • plavac173
    2.6k
    Pa mene zanima zašto mi ne radimo za neki klub kad znamo koliki je neciji maksimum u poslu koji obavlja, pa valjda se on bavi ovime veci dio zivota i zeli najbolje za Dinamo i ono sta je Dinamo u mogucnosti dovest.
  • Ivdzo11
    3.5k
    Idemoo jakoo

    Odluka Sergeja Jakirovića: Fran Topić ponovno dio svlačionice Dinama, putuje na pripreme
  • Facke
    2.8k


    Otkud ti to?
  • bbb medimurje
    3k
    Da su imalo sposobni i pametni do priprema bi trebali imati definiranu igracku krizaljku
    Naravno da ce oni za pripreme dovest jedino topica iz rudesa i zivkovica iz lokse
  • Lynx17
    3k
    Jedan LB prekriženArmagedon13


    Ne pitaj, samo Mitaj.
  • Ivdzo11
    3.5k
    netko je u grupi objavio, a neki portal isto objavio ne mogu se sjetiti... uglavnom sam procitao tako
  • LaznjakProsineckog
    515
    Ja sam napisao par postova prije, mozes prelistat, uglavnom 99,99%, zvali ga na pripreme da se proba izborit i da ga Jakir vidi. To je 1/1, sad da li će se nešto promijeniti u međuvremenu neznam (npr.dovedu nekoga?).. Ali zasad je ovo šta sam napisao 100% točno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions