• Common Sense
    529
    Brekalo? Još jedan propali igrač s kojime Bara ne zna šta bi.
  • Armagedon13
    958
    Jedan LB prekrižen
  • Crni86
    1.6k
    s obzirom na cijenu i mentalitet, navijam da Frese bude nas novi lijevi bek.
  • Noel
    4.4k
    Brodic dolazi Zivkovic se vraća iz Lokse ,Xoxha iz Belupa i eventualno možda jedan Japanac. Prestanite čitat žuti tisak i menadžerske reklame preko leđa Dinama.
  • miro
    3.6k
    Za razliku od većine, mislim da je povratak Brekala bezveze. On je hitar igrač i to je otprilike to. Nogometna inteligencija vrlo niska. Ako postoji imalo šanse da se potpiše Oršu bilo sada ili na ljeto, ne bi o Brekalu trebalo ni razmišljati

    Edit - još ako znamo da u tu jednadžbu ulazi Bara...ne bi fala
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Nažalost ni Frede niti Sonne mevjerujam da će doći. Kopenhagen najvjerojatniji dovodi Sonnea, u danskim novinama mi slova o dinamu.
  • Facke
    2.8k


    Bara se navek mota oko Dinama. Normalna stvar.
  • blue heart 72
    1.5k
    Kaj se Brekala tiče, apsolutno mislim da bi Josip bio veliko pojačanje. Samo ja nažalost opet imam dojam, da smo mi njemu samo rezervna opcija ako mu propadnu eventualno klubovi iz jačih liga. Sličan scenarij je bio i za vrijeme ljetnog prijelaznog roka. O njemu osobno (ne kao igraču) nemam preveliko mišljenje, pošto nas je napustio kao tinejdžer na prvi zov iz inozemstva, a mogao je odigrati dvije ili tri sezone za prvu ekipu i onda bi otišao kao puno zreliji i kompletniji igrač u inozemstvo
  • Facke
    2.8k


    Zbog cega? On im je treca opcija na levumu beku?! Odigral je tek 3 tekme na te pozicije po par minuta. Ostale tekme je igral ko levi vezni ili zajni vezni i to iste po slabe minutaze.
  • crohnl
    29
    ma kakav Brekalo gdje bi vi smjestili sve te igrače?

    Imaš već Kaneka, Špikića i Vidovića za krila

    jedino ako Baturina ode pa Vidović na njegovo mjesto a Brekalo na krilo onda
  • San Lorenzo
    12.8k
    Špikića i Vidovića za krilacrohnl

    Ti si neki šaljivdžija vidim.
  • Laugreano
    1.8k
    Ja ne mogu vjerovat da igracki, neki ne znaju gdje bi za Brekala nasli mjesta u nasoj ekipi. Strasno! Brekalo je za sva krila u ligi avion! Osim Kaneka :)
  • crohnl
    29
    dobro znam ja da Vidovic nije krilo ali trenutno ga tako koristi trener i tjt
    ako ces njega stavljati gdje je Baturina nece imat puno minutaze i onda na temelju cega bi vi odredili treba li ga otkupiti ili ne?

    Spikic je tu bio dobar ili ne moras ga se onda rijesiti

    Koliko se po medijima pise koga ce Dinamo dovesti imao bi Dinamo 50 igraca u kadru
  • Facke
    2.8k


    Spikic je leve zgubljen more biti zamjena Kaneku na desne strane. Vidovic nije krile nek 10 tka ili igrac iza spice. Za Baturinu bume opce vidli kak bu igral. Ak dalje nebu u forme moral bu na klupu. Da imame Kaneka, Vidovica i Spikica za krila. A jedine su Kaneko i Spikic krilni igraci. Improvizacije s Vidovicem i Emrelijem je bile dosta.
  • Nino Bule
    12.2k
    Kaneko/spikic desno, brekalo/vidovic lijevo, ne vidim problem
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions