• Brusa
    1.6k
    hahaha e jbg, neki domaći proizvođač je
  • Brusa
    1.6k
    blago tvom mužu :grin:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Isusu je Rodendan ne njoj :lol:
  • marcio amoroso
    36.8k
    Skinuo sam prijevremeno banove @Nolifer, @plavac173 i @Ban
    Božićno je vrijeme i došle su nam jako dobre vijesti u klub.
    Molim vas da pišete normalno i da pokazujete respekt prema kolegama.
  • austrijanac
    4.2k
    5 Bozica za redom sam dobio od drage nesto od Dinama, tako da isti poklon ocekujem i ove godine.

    Ove godine ona dobiva bukiran medeni mjesec jer tako i tako svadba u petom mjesecu.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Svima ugodna vecer, a posebno ekipi koja krece prema Areni :fire:
    Ps.ako usput vidite nekog cetrdesetogodisnjaka koji urla ko tinejder-nemojte zameriti.
    Budi ponosan!
  • BBBaranja
    2.6k
    Pozz i ekipi koja ide na Prljavce u Osijeku s dinamovim obilježjima :heart:
  • NORTE
    11.6k
    Da slučajno ne ostane neupisano ovdje na zoni, na facebook stranici Sdp Zagreb jučer je objavljen post o nasilju u kojem je spomenuta Atena i prozvana država da se "nakon puštanja navijača iz zatvora umanjuju njihovi huliganski ispadi".


    Ti dečki su za svoj izlet odgulili po 4 mjeseca grčkih zatvora (neki i 4 i pol) pa otpušteni bez optužnice.

    Obveza je države pomoći svojim državljanima u potrebi u inozemstvu, posebno u slučaju zatvorenih čak 102 ljudi, za koje su praktički sva kaznena djela sada odbačena.

    Nasilje nad slabijima nije isto što i dobrovoljni navijački sukob dviju masa kakve gledamo svakodnevno diljem Europe.
  • Blaz
    373
    Nisi valjda ocekivao da ce ta lijeva gamad bit solidarna
  • Papastrumf
    12.5k

    Nije nista odbaceno. Pusteni su da se brane sa slobode.
  • Mihaljević
    10k
    GCA_RYaXYAAiGpk?format=jpg&name=large
    All i want for Christmas... Yuya!
  • serbus
    4.2k
    Jebiga zakaj sad nema naslovnica, emisija na hrt-u Bare oduševio Zagreb ? Kad se Rock koncert puni onda nije bitno samo Priovićka i slične fukare.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Nek se ne pise. U jedan dan napravili veci nered nego ovi u 9
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Naletim na trafiku reko da pokupim i ja album, vidim u izlogu... Rek'o album jedan i 10 ak paketica slicica.. Kaze zena ima albuma, al slicica nema i gura mi 4 dzabe, trebam samo jedan.. ma kaze nosi :lol:
    Jel treba kome album? :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.