• Facke
    3.6k


    I kak ocekivati da decke igra dobre? Bil je betezen pa je igral protiv Ballkanija i protiv Hajduka a vidi se da nije vu forme. Bolje bi bile da e ostal vane. Jednostavne decku treba male pauze i mira.
  • Dinamosaur
    1.5k
    a jbga onda, kaj je iduci razlog, mozemo samo u teorije zavjere, splasen i slab je jer mu prijete tovari
  • jedan u nizu
    8.3k

    ma kakve teorije, daj se smiri.
    Samo kazem mozda nije nabolje usporedivati sa ivanusecom, jer je ovaj imao veci razlog, uostalom to je i sam rekao, nesto mi zvoni da je pricao da je bio dosta kod sortskog psihologa zbog lose forme i gubitka mjesta u repki i da mu je to pomoglo
  • Zagi
    7.7k
    Ma ok sportski psiholog i to. Vjerojatno mu je nešto pomoglo .
    Ali Ivanušec je eksplodirao odmah kada je Orša otišao i oslobodila mu se pozicija krila.

    Tu je manje odgovornosti. Mislim da je to razlog.
    Može driblat do mile volje ,a ako i izgubi loptu nije smak svijeta. Dok je igrao 10ku, izgubljena lopta znači kontru. A bome je imao Ljubičićevskih dodavanja dok je igrao u sredini...

    Ugl, mislim da je Martin jednostavno premoren i da će nakon odmora biti puno bolji.
  • Dinamosaur
    1.5k
    onda Martina na lijevo krilo?

    ok, ovo je bio moj dojam
  • Dinaminjo
    948
    1. Akumulirani umor
    2. Veca odgovornost
    3. Gubitak suigraca visoke klase
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Vidim i po glasanju za igrača polusezone da su svi previše pod dojmom ove dvije lošije utakmice koje je igrao nakon viroze. Nemojte zaboraviti prvu polovinu polusezone kada je Baturina bio sigurno u top 3 najbolja dinamova igrača. Zaradio je i poziv u reprezentaciju zbog kojeg se nisu bunili čak ni ovi dolje koji se inače bune i kad se Petka pozove.

    Možda ljudi previše očekuju od Baturine jer se čini da je on već godinama u Dinamu ali realno on do dolaska Čačića i početka prošle sezone skoro nikako nije igrao. Njemu je ovo tek druga prava seniorska sezona. Još uračunajte da njemu ne paše u potpunosti igranje protiv bunkera gdje su obrane zgusnute i gdje treba na malom prostoru nešto učiniti. On više voli igrati na širokom prostoru kada idu kontre i polukontre, tada je u stanju ''kovačićevski'' nanizati bilo koja tri braniča. Ne bojim se za njega i njegovu karijeru, sve ide prema planu.
  • Dinamosaur
    1.5k
    1.nema 3 banke
    2.i dalje mu je ista pozicija i odgovornost u igri, a izvedba losija nego u proljece
    3.mozda je to, al zato i kazem da sam valjda imao prevelika ocekivanja(da ce on vec sad bit jedan od glavnih oslonaca)
  • Dinamosaur
    1.5k
    . Još uračunajte da njemu ne paše u potpunosti igranje protiv bunkera gdje su obrane zgusnute i gdje treba na malom prostoru nešto učiniti. On više voli igrati na širokom prostoru kada idu kontre i polukontre, tada je u stanju ''kovačićevski'' nanizati bilo koja tri braniča. Ne bojim se za njega i njegovu karijeru, sve ide prema planu.Maksim Maksimirski

    Onda ova pozicija kakti desetke, nije za nasu igru(dok je Petko u igri, jer nam se igra svodi na ciljanje njega).
    Ili bi trebao igrat ko Modric, playa uz Misica od pocetka napada, sa sesticom iza njih. Ili da igra na krilu i ceka lopte pa u prodor(svejedno jel ljevo il desno)
  • Mali Zeus
    13.2k
    Promjene vrijednosti na TMu su doslovno kak se onom Stodri sprdne i ukuca drugu brojku.Zagi

    Ali igračima definitivno raste vrijednost pozivom za repku, to je činjenica.
  • mali M
    5.2k
    Ili bi trebao igrat ko Modric, playa uz Misica od pocetka napada, sa sesticom iza njiDinamosaur

    Ovo već neko vrijeme govorim. Baturina najbolje reagira kad dobi loptu oko centra i onda krene vući loptu i odigravati. Puno puno bolje izgleda nego kad dobi loptu gore, a čuvaju ga posebno, i mora nešto odigrati nabrzaka. Nama je problem kad je Mišić 6ica mi nemamo osmice u momčadi. A Baturina je baš po meni (bar u zadnje vrijeme) jači na osimici nego desetki
  • austrijanac
    4.1k
    Nemojte zaboravit i da je kod nas Lukica bio na desetki, sve dok nije došao kod voljenog alkica te ga je on spustio dole.

    Najbolji potez ikad.
  • Neki tip
    21.3k
    Kod Baturine se jako podcjenjuje negativan učinak izostanka ljetnog odmora, a onda i viroza koje su ga više puta svladavale, pogotovo sad ova zadnja usred koje je svejedno igrao u dvije vrlo važne utakmice.

    I svima nama koji radimo po uredima, predavaonicama ili tvornicama, svejedno, treba odmor nakon recimo 6 mjeseci intenzivnog rada, pogotovo ako je trajalo i dulje. Jedva dočekamo ljetna dva ili tri tjedna ili zimskih tjedan-dva, da napunimo baterije, mentalno se odmaknemo od posla ma koliko ga voljeli, da ne radimo apsolutno ništa ili, ako smo aktivniji tipovi, radimo nešto sasvim drugo od onog što radimo "za život".

    Isto tako, svi znamo kako se osjećamo kad 4, 5 dana kurimo 39-40. Taman za biti važan igrač u najvećem hrvatskom klubu u izuzetno važnim utakmicama polusezone nakon što odmora nismo vidjeli od pretprošlog ljeta.

    Možda je do nečega "u glavi", sigurno je barem u nekoj mjeri do trenera, ali nešto je jednostavno obična fizika, kemija, biologija i psihologija.

    Baturina se, za početak, treba dobro odmoriti.
  • Fanboy
    2.6k
    Ajmo biti realni, da vas netko pita što je Dinamo odigrao ovu jesen nitko nebi mogao dati neki normalan odgovor da je bilo nekog plana i strukture, bilo u igri, bilo u upravama te trenerskim zamislima...
    Jel onda čudno što se jedan talentirani 20-godišnjak u svemu tome isto pogubio, još bez dana odmora??

    Baturina djeluje sjajno kada primi loptu i napravi prodor, problem je kao što sam već rekao igra gdje barem do sad zadnjih par nismo imali nikakav plan, sa pravom smo svi bili nezadovoljni. Sjećam se Reala po Benitezom tamo 2015, znači između osvajanja LP 2014 i onog niza 2016-18, igra je bila katastrofa sa nekim od najboljih igrača u povijesti.

    Da treneri i uprave ništa ne vrijede nebi ih plaćali veliki klubovi milione godišnje...Ako su Ronaldo i Modrić u takvim sustavima izgledali ne baš najbolje, onda je stvarno teško kriviti Martina.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Sto se Martina tice moj najveci prigovor ide Jakirovicu za ove zadnje 2 utakmice. Vidio si u cetvrtak da ga ne ide, pa zasto ga forsiras u nedjelju?
    Imas Bulata, Vidovica, pa i Ademi je mogao krenut u toj isturenoj roli, pa ako bas niko nista ne odigra dignes Martina s klupe da proba nesto zadnjih 20tak minuta na adrenalin odigrat.
    On zamjera reprezentaciji koristenje Petkovica, a sad to sam radi mladom igracu. Cemu forsiranje nedovoljno spremnih igraca?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.