• javolimtebejako
    816
    riješit se drmića i emrelija, bolje brodić nego njih dvojica skupa
  • Maximo
    332


    Složio bi se s ovim za naše veznjake...mislim da bi bolje prošli jučer da je neko umjesto ademija igrao...nije više čovjek na toj razini...
  • Mihaljević
    8.7k
    GK : Zagi
    RB : Rile/Gazibegović
    LB : Perković/Novi l bočni
    LCB : Theo/Perković/Perić
    RCB : Theo/Živković/Rile
    CDM : Selahi/Sučić
    CM : Mišić/Ademi/Ljubo
    10 : Baturina/Bulat
    LMF : Vidović/Hoxha
    RMF : Kanegol
    ST : Petković/Mierez

    Vjerovatni roster... I još Japanac neki... Ovo je dovoljno za naslov, i sa ovim rosterom Jakira neću branit ako izgubi, jer je ovo već ozbiljnije.
  • Mr Anderson
    6k
    Kakav Mierez...treba onda i desno krilo
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Valjda Brodic, a ne Mierez :lol:
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Raskidi i posudbe : Drmić, Marin, Menalo, Sosa, Ukrainac, Francuz, Rukavina, Emreli i Jurić.Nogo

    Hocemo imati igraca za zapisnik u europi? :rofl:

    GK : Zagi
    RB : Rile/Gazibegović
    LB : Perković/Novi l bočni
    LCB : Theo/Perković/Perić
    RCB : Theo/Živković/Rile
    CDM : Selahi/Sučić
    CM : Mišić/Ademi/Ljubo
    10 : Baturina/Bulat
    LMF : Vidović/Hoxha
    RMF : Kanegol
    ST : Petković/Mierez
    Slavonski interpunkcijski znak

    Roster od 20 igraca se ne moze nazvati ozbiljnim.
  • Mihaljević
    8.7k
    Ovo je za prvih 11 roster.
  • Mihaljević
    8.7k
    Valjda Brodic, a ne MierezEfes Pilsen

    Ne... Siguran sam da Vlatka ide po Miereza i treći prijelazni zaredom. A da se Miereza pita on bi već bio u Dinamu... Mierez je maksimum koji trenutna Uprava može dovesti, ne znam ko je ovaj Dabo, al' ne vjerujem da taj išta može pored ovih.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    ja mislim da nam je selahi i te kako potreban. Koliko god ja volio akija, o jednostavno više nije taj, Sučić je premlad i trebate će vremena, meni je selahi brutalan da dijeli minuta u sa sučićem i po nekad odmara mišića, nije ni bulat taj, jednostavno pred statičan.
  • CastAway1986
    994
    Ja sam također za Selahija treba nam takav pitbull u veznoj liniji.
    Inače popularni Transfermarkt je ažurirao HNL , Dinamo vrijedi oko 72M , odavno manju vrijednost nije imao !
  • San Lorenzo
    12.7k
    ali kakav je Bernauerov status?Sibirski plavac

    S obzirom na stanje naših bekova moglo se Francuza probati na beku, tu rolu je igrao u Parizu, ali valjda je to previše van zone komfora za Jakira.
  • Dinaminjo
    611
    Plus za Selahija, Sucic napreduje ali i grijesi, a ako eksolodira brzo ce ga prodati..
  • wolfgang14
    1.2k
    S obzirom na stanje naših bekova moglo se Francuza probati na beku, tu rolu je igrao u Parizu, ali valjda je to previše van zone komfora za Jakira.San Lorenzo

    igrao je desnog beka jednu utakmicu. Ako se ne varam protiv istre ili tako nešto. On je meni puno bolji ofenzivno nego defenzivno
  • Noel
    4.3k
    Informacija od navodnih insajdera ko je lijevi bek o kojem se piše da je dogovoren? Ime i prezime molim
  • wolfgang14
    1.2k
    Informacija od navodnih insajdera ko je lijevi bek o kojem se piše da je dogovoren? Ime i prezime molimNoel

    Gdje se piše da je dogovoren? NIsam vidio nigdje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions