• Orc123
    8k
    Padali su i jaci vidjet cemo....preslozit se i odigrati muske 2 utakmice....Ajax i Betis su bili najtezi i okndobili smo ih, ajđo se nogometno potuc s njima ...
  • Paggini
    20.5k
    Dečki, rezervirajte si termin za tetoviranje pehara 30. svibnja nakon što večer prije dignemo finale u prijestolnici zla!!
  • Droljo
    8k
    Neko nas jebe sa tim ždrijebovima...
  • Jaro
    7.3k
    Neko nas jebe sa tim ždrijebovima...Droljo

    Pa jebu nas Jakir i igraci sa jedva osvojenim drugim mjestom u nikad laksoj skupini u Euro natjecanju...
  • dinamozivivjecno
    2k
    Kakve smo srece ove sezone i ako prodemo u osminu naletit cemo na Aston Villu
  • Dinamosaur
    1.5k
    Uzvrat doma, to je jedino kaj je dobro u vezi zdrijeba, pod uvjetom da nas ne natamburaju u Sevilli. Nadam se da ce se vise posvetiti svom prvenstvu pa i malo nas podcijeniti u prvoj
  • Bosskovitz
    12k
    Jebote mi ove godine nemamo sreće u niti jednom ždrijebuNogo

    Nemamo sreće ni u jednom ždrijebu? Iz kvala za LP smo ispali od AEK-a koji je na sljedećoj stepenici glatko ispao od Antwerpa i završio na zadnjem mjestu skupine EL - isto kao i taj Antwerp u LP - sa samo jednom pobjedom protiv Brightona kojem je to bila prva službena međunarodna utakmica u više od 100 godina dugoj povijesti kluba; onda smo iz kvala za EL ispali od Sparte koja je kasnije u skupini tukla upravo Betis s kojim mi igramo, a onda smo izvukli objektivno jednu od najlakših, ako ne i najlakšu skupinu KL.

    Betis je jedan od najgorih ždrijebova, ali nije neprolazan ako mislimo izgledati ozbiljno na proljeće: izgubili su od Rangersa i doma i u gostima, izgubili u Pragu od Sparte, dobili Spartu doma s golom razlike, Aris u gostima gol razlike i jedino protiv Arisa doma uvjerljivo 4:1. Opet, u zadnjih 5 godina triput su igrali skupine EL, sva tri puta prošli i onda ispadali od Uniteda, Eintrachta i Rennesa. S igrom kakva je sada nismo imali kaj radit ni protiv jednog od protivnika, ali nemamo druge nego vjerovati u prijelazni rok i pripreme. Ako se iz Seville vraćamo s minimalnim porazom, to će biti uzvrat za pamćenje.

    Gledajući pragmatično, protivnik je odličan jer nije sramota ispasti i fokusirat ćemo se dalje na HNL koji će biti brutalan ovog proljeća, a ako ih izbacimo bit će takva euforija da ćemo letjeti. Skoro pa win-win situacija.
  • austrijanac
    4.1k
    Za Europska natjecanja ne vrijedi ono "pojacat cemo se" jer smo limitirani nasim popisom.

    Tako da ovdje ce trebat bit pravi trenerski mag.

    Izostavio bi Ademija s tog potpisa i onda imas dvojicu koju mozes nadodat (ako racunamo da je KTC unutra).
  • Mr Anderson
    8.1k

    Kak ne vrijedi? Pa ide nova prijava igrača za proljeće.
  • austrijanac
    4.1k
    image.png


    Samo tri nova, Ademi i KTC su dva, znaci jos jedan.
  • Ivan0302
    492
    Moje mišljenje je da bolje da ispadnemo iz konferencijske i da uzmemo hnl i kup. Jer eto i balkani nas je izmorio jer je igrala manje više prva postava i opet protiv hajduka ista postava 3 dana poslije. Daj Bože da sam u krivu poslje nadam se dobrog određenog prijelaznog roka i nadam se neke širine na klupi koja može promjeniti utakmicu kad uđu u utakmicu.
  • wolfgang14
    1.5k
    To pravilo mi je baš glupo. Kaj ako prodaš pola igrača koja su ti igrala europu? Svejedno možeš samo 3 dodat? Bezveze mi je to
  • IstinaZaDinamo
    2k


    KTC sigurno unutra, Ademi po meni nema smisla ali naravno da ce ga ubaciti.



    Po meni super pravilo, jer trebas imati neki plan i voditi racuna da ne prodas pola momcadi ili dovedes previse igraca u zimskom prijelaznom roku.
  • wolfgang14
    1.5k
    Po meni super pravilo, jer trebas imati neki plan i voditi racuna da ne prodas pola momcadi ili dovedes previse igraca u zimskom prijelaznom roku.IstinaZaDinamo

    A ima i to smisla da
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Aston bila u dvije tekme sa zrinjskim neriješeno i pobjeda doma golom u97. Minuti, petko to rješava
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.