• Đeki Ćen
    37
    Daleko je Betis, a daleko smo i mi od Betisa
  • BigZ
    472

    Potpisujem sve sto si napisao.

    Osobno sam sretan sa zdrijebom. Zelim protivnike od kojih cemo podebljati kozu.
    Mislim da se u slucaju prolaska protiv Betisa vracamo pobjednickom mindsetu, jer nam je trenutno samopouzdanje i vjera u nas same poljuljano do te razine da previse respektiramo protivnike.
    Mogao bi taj dvomec s njima biti pocetak budenja, a i taman ce doci nakon priprema te na pocetku druge polusezone.

    I have a good feeling about it
  • Kepec
    5.6k
    Kaj ako prodaš pola igrača koja su ti igrala europu?wolfgang14

    Nemoj davati Dinamovoj upravi ideje.
  • Droljo
    8k
    Igraš s juniorima. Njih možeš prijaviti..
  • OldSchoolZG
    179
    Kolega 'Bosskovitz' je napisal odlicnu analizu ja bum samo
    dodal nekaj malo o Pellegriniju (treneru Betisa). Bil je
    trener West Hama 2018/19 (klub ciju svaku tekmu gledam jos od 1998),
    i lik je tamo navek igral s drugom postavom kup tekme (uspel je ispasti
    od amatera Wimbledona). Uprava mu je dala 100 mil funti za transfere i klub je skoro
    ispal iz lige te je dobil nogu. Sljedeci posel mu je upravo Betis gdje je pred-prosle godine
    ozbiljno shvatil kup spanjolske i osvojil ga.
    EL ove godine je kao i u West Hamu igral s drugom momcadi koja je na nivou Sparte i Rangersa,
    i njemu se definitivno ne igra ova KL ak nije htel igrat EL.
    Generalno klubovi iz 3 naj lige (eng,spa, ita) nisu prevec zainteresirani za KL i to je nasa
    sansa uz nadajmo se hladno vreme da ih sokiramo.
  • Krizy
    43.3k
    Nesuđeni Pierrot za vodstvo M. Haife protiv Genta.
    https://streamin.me/v/678a7af0
    Macan
  • Herñan Crespo
    88
    ovaj zadnji dio nisi bas upravu. Vidio sam kako As Roma i West Hem slave naslov. Nemozes rec da ih to ne zanima.
  • dinamozivivjecno
    2k
    gledam malo ekipe koje mozemo dobit ako prodemo u osminu finala i definitivno nema ni jednog "slabijeg protivnika" , Maccabi koji po imenu zvuci najslabije prosao grupu sa 5 pobjeda i 1 porazom. Aston villu i Lille bi bilo najbolje izbjeci a na kraju kakve smo srece cemo izvuci jednu od te dvije ekipe.
  • Paggini
    20.5k


    Više se Maccabija bojim nego Aston Ville...
  • Sunja86
    1.2k
    Oni i Plzen su najbolji ždrijeb ako prođemo, bilo bi zanimljivo nakon 4 tekme sa Astanom u ovoj godini da odigramo i 4 sa Plzenom u istoj godini :rofl:
  • dinamozivivjecno
    2k
    pa sa Petkom bi to bila skroz drugacija prica a da ne govorimo o onoj tekmi dolje kod njih kad je bilo kriminalno sudenje i kada smo osteceni za cisti penal
  • Sunja86
    1.2k
    Uvjeren sam da bi smo ih izbacili ako bi na izvuklo sa njima , ništa oni kao i mi nisu pokazali u te dvije utakmice.
  • nemapredaje
    3.2k
    a i onaj poništen gol Ristovkog meni nikad neće biti zaleđe
  • Ludovic IX
    7.3k
    misliš kulenov? pa dokazano je da nije bilo zaledje
  • nemapredaje
    3.2k


    Ma da, Ristovski je u zaleđu bio pa sam se scimao
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.