• Captain America
    15.3k
    Dabac je odlično pojačanje. Već se po njegovom dovođenju vidi da u klubu neki shvaćaju kolko je zajebana situacija i da je potrebna maksimalna ozbiljnost u proljetnom djelu prvenstva.
  • Sbkbbb
    179
    Dabac? Bio je SD kod nas u Šibeniku i napravio možda najgori prijelazni rok u zadnjih 5 godina.
    Sto se njega tice nisam preoptimistican.
  • Captain America
    15.3k
    Bio je SD kod nas u Šibeniku i napravio možda najgori prijelazni rok u zadnjih 5 godina.Sbkbbb

    Je li to bilo u vrijeme Šošinog drmanja klubom?
  • Sbkbbb
    179

    A tu negdje ,sad koliko se njemu dalo izbora da moze dovesti po svojoj volji to ne znam, al da ce ostati kao jedan od neuspjesnijih SDa to je sigurno
  • Fanboy
    2.4k
    Nisu se oni tolko digli kolko smo mi pali. I tu sva filozofija staje.Jurki

    Bome su se podigli, ne treba sam sebe lagati. Nije Dinamo toliko pao, koliko je pao u pogrešnom trenutku sa možda najjačim Hajdukom od 2005 godine, pa se to dodatno osjetilo.

    Jasno, cocnula je i liga malo u odnosu na pred 2 godine kada je Dinamo harao Europom, Hajduk, Osijek, Rijeka, Lokomotiva su bili u velikom naletu...Liga gdje je svatko svakog mogao dobiti.

    Prodaja je učinila svoje, neki klubovi su se sad krenuli stabilizirati. Međutim, Hajduk je doveo i ima nekoliko rubnih reprezentativaca prije uopće dolaska u Hajduk. Od Livaje, Krovinovića, Uremovića, Melnjaka...Šarlija im je također pun pogodak, Sigur i Pukštas su među najboljim mladim igračima lige. Tu su doveli i Žapera kao kvalitetno pojačanje u već srednjim 20-im godinama iz Osijeka, Dajaku je također dobar, Lučić itd.

    Oni su transfer politiku odradili odlično i ciljano sa dovođenjem bitnih igrača koji im trebaju. Karoglan je tu također donio neke novitete i složili su respektabilnu ekipu. Dinamo je u pola godine prodao 4 startna reprezentativac sa utakmice za broncu na SP-u. Od toga se nebi tako lako opravili i neki jači klubovi. I onda ti takvi igrači odu kada je sezona u punom zamahu, a konkurent nikad jači uz lošu upravu. Spasio nas je Leko na njihovoj klupi, da su ovako igrali od početka sezona bi bila već gotova.
  • Jurki
    9.7k
    Bio je SD kod nas u Šibeniku i napravio možda najgori prijelazni rok u zadnjih 5 godina.Sbkbbb

    A u klinac..
    Ne zvuci nimalo optimisticno.. al dobro.. uskoro cemo vidjeti na kaj bu to zgledalo.
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Netko je nekidan spomenuo na ovoj temi da Hoxha već u ponedjeljak potpisuje. Još ništa?
  • mali M
    4.1k
    Ovo će biti teška zima. Potreban je totalni remont.MarK

    Hold on! Here we gooooooo!!! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • Ivdzo11
    3.5k
    Prijelazni rok traje od 7.01 do 06.02
  • Orc123
    6.1k
    prijelazni rok samo formalno traje od 7.1 do 6.2. a ti igraca dovedes jucer, danas ili sutra a sama registracija se izvrsi prvim danom prijelaznog roka. Tak da, a i sam Jakir je rekao da se nada da ce zavrsiti te igrace koji nam trebaju do pocetka priprema, znaci na pocetku 1.mj sta je i jedino normalno i nemres dovodit igrace 20.1. kad ti vec 23. 1. Ako se ne varam prva utakmica i onda cemo se cuditi kako novopridosli igraci nisu uigrani s ekipom i kako nisu pojacanja jer nekim cudom za par dana nece uspjeti poloviti zahtjeve momcadi i trenera. Te floskule o pocetku i kraju sluzbenog prijelaznog roka ne treba ni spominjati jer smo u nikad tezoj situaciji u zadnjih 20g pa treba rezolutno, pametno i smisleno cim prije reagirati.
    Tocno tako se svaki prijelazni rok govori kako cemu panika i forsiranje, ima vremena i te fore pa onda vec kontinuirano se razbacamo zadnji dan peijelaznog roka i onda dovedemo u pravilu mačke u vreci ili igrace kojima treba barem pola sezone ili sezona da se uigraju s ekipom.
    Vremena je malo, nikad krace pripreme i ocekujem da sto misle dovedu do 4-5.1.2024g...i sami su rekli da skautiraju vec 3mj tako da isprika nema.
  • Nogo
    1.8k
    Mogao bi ovo biti dobar rok : Brodić, Hoxha, Selahi i 1-2 japanca (bek + stoper).
    Kasnije se vraćaju Stojković i Kačavenda.

    Raskidi i posudbe : Drmić, Marin, Menalo, Sosa, Ukrainac, Francuz, Rukavina, Emreli i Jurić.

    Ovo je samo moje viđenje.
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Ima li istine o onom Korejcu?
  • NitkoBitan
    13.6k
    Kasnije se vraćaju Stojković i Kačavenda.Nogo

    Ne racunaj na njih ove sezone.

    Mogao bi ovo biti dobar rok : Brodić, Hoxha, Selahi i 1-2 japanca (bek + stoper).Nogo

    Gledao sam Hohxu, ok mi je. Ajde mozemo rec da je lijevo krilo rjeseno. Lijevog beka dovest pod mus kako bi Perkovic zamjenio Perica. Desnog beka obavezno ako Moharrami ode, inace pozeljno jer Rile sve vise gubi karakteristike beka. Brodic nam jos ne treba, imamo Petka, Kuleta, jos Drmica a i Emreli moze odradit spicu.

    Znaci lijevo krilo, lijevi bek i desni bek i ja zadovoljan. Veza nam je krcata da bi rekao da nam je Selahi nesto potreban.
  • Nogo
    1.8k

    Mogli bi iza Uskrsa pomoći postepeno. Ne želi se baciti veliki novac kada se vraća Stojke.
    Da da bekovi su prioritet.
    Ugl. treba spustiti novce i za Vidovića. Mislim da dečko ne vrijedi 4 miliona. Kada bi Bayern pristao ba 2 onda se isplati.
  • Blueshadow86
    1.3k
    Ovoj momčadi pod hitno treba reset sada na zimu. I trenerski reset i igrački. Kad već trener neće otići, onda igrači: Moha, Myka, Sosa, Šutalo, Menalo, Marin, Špikić, Emreli, Drmić. Ovi igrači su jednostavno NEUPOTREBLJIVI!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions