• LaznjakProsineckog
    515
    Da daju otkaz ziherasu Jakiru, koga bi doveli osim Bjelice na klupu?
  • austrijanac
    3.1k
    špikica na krilu koji mu jako pomazeTime

    Danas je Vidović pruzio bolju defanzivnu partiju nego Špikić.


    Ne znam otkud se pojavio taj narativ da Spikić jako puno pomaže obrani.
  • Georg Koch
    4k
    kakav Spikic ljudi moji.
    Na pocetku sam tvrdio, i bio sam dobro napadnut, da on nama ne donosi-nista.
    Lovric kojemu se smijemo i mi, a i javnost, ima 4g+4a.
    Spika ima 2g-2a.
    Je da ima manje minuta, ali....
    Plus, oba gola sto je dao realno su na prazan gol i cistu srecu(samo nemojte pisati trebalo se naci u situaciji da si pred praznim golom).
  • CastAway1986
    1.1k
    Nemojmo samo još i mi pljuvati Baturinu..Momak je ima viroza, bio pod temperaturom nije smio igrati protiv Balkanija a kamoli početi s Hajdukom..Eto njihova "megazvijezda" Pukstas je bio.zdrav pa se nije vidio..Martin je naše blago ,igrač koji bi nam trebao donijeti velike novce u budućnosti ali danas je Jakir tu trebao početi s Vidovićem a Martin eventualno da uđe kasnije..Isto tako trebalo je uvesti Sucica ili Ljubičića umjesto Ademija koji je fizicki pao u nastavku
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Većinu momčadi imamo, čak se i obrana dosta popravila, ali još je tu dosta za napraviti. Prije svega - taj lijevi bek. Perković će automatski bit pojačanje na stoperskoj poziciji i uz još jednog stopera mi smo ondje maksimalno popunjeni. Druga stvar je lijevo krilo gdje imamo praktički skoro svaku utakmicu igrača manje. Mi preko lijeve strane napadački ne možemo apsolutno ništa. I nema vremena ni prostora za čekat Stojkovića već nam rješenje treba sada!
  • Crni86
    1.7k
    Nakon danas sam iskreno veliki optimist. Napokon jednu tekmu da sam odgledalo bez da sam se trzao na svaku dugu loptu, maestralna partija perica i teofila. Perkovic svakako kad dode likevi bek bi trebao biti prekomandiran na poziciju stopera jer je punooo bolji na lopti od perica. Bilo bi odlicno dovest desnog stopera, ili ako je ikako moguce vratiti u zivot Boska jer protiv Balkanija je do ozlijede meni cak izgledao jako dobro. Ako moha ode back up desnog beka. Svakako lijevo krilo koje radi dar mar poput kaneka na desnoj strani te jos jedan spic jer vrlo realno je da petko na ljeto odlazi. U spici bi volio da pokazemo ambiciju i dofuramo belju. Sta se tice veznog reda, zabrinjava forma baturine ali isto tako da mi cijelu polusezonu igramo grozno sa misicem na sestici i to me najvise brine jer imam filinga da jakir nece imat muda rec misicu ili ademiju da su za klupu jer nam prijekopotrebno treba sucic a cak i ljubicic i to se odlicno vidlo protiv balkanija.
  • NitkoBitan
    13.7k
    Sprdali Simica da dovodi anononimne Japance i igrace iz druge francuske lige... Anoniman Japanac nam najbolji igrac, glavni kandidat za lijevog beka nam igra u drugoj francuskoj ligi.
  • Orc123
    6.2k
    kaneko je dokaz da i u manjim klubovima ima igraca za nas....realno trenutno nam Kaneko jedini igrac koji kreira opasnost naprijed....nema veze jel 2. Francuska ili Makedonska prva ako je igrac kvalitetan. Vidjeli smo sad Ballkani, anonimusi a ne mogu se otet dojmu da i kod njih ima materijala za nas kadar....
  • LaznjakProsineckog
    515
    Kladim se da je i Bernauer dobio kontinuitet da bi danas bio standardni stoper. Uostalom tocno se sjecam, protiv Istre.pocme tekmu u prvih 11, dao je 1.gol za nas, super odigrao. Iducu tekmu nije bio ni na mapi. Jakir pojma nema
  • NitkoBitan
    13.7k
    Momci nisam ja ciljao na to da komentiram pojedine igrace, nego mi je eto upalo u oko da se modus operandi koji je Simic doveo u klub nastavlja i dalje. Podmetali su mu, pravili se pametni a sada ne znaju nista bolje od njega.
  • MarK
    358
    Ovo će biti teška zima. Potreban je totalni remont. Oba beka i lijevo krilo su gorući problem. Frese, Gazibegović i Hoxha bi bio ok posao što se tiče ulaznih transfera. Potencijalna izlazna lista igrača(uglavnom onih koji nisu za Dinamo) je strašna.
  • Olmic
    3.2k
    Dario dabac novi glavni skaut/ kao nije sd
  • San Lorenzo
    12.9k

    Skaut, sd, nije šija nego vrat, treba nam netko tko će pronalazit igrače...valjda je i ova naša ćorava koka od uprave uspjela ubost zrno.
  • Jurki
    9.8k
    Dabcu nek je sa srecom i nadam se da nam bu nasel prava pojacanja.
    Nekak si mislim da bu ova tema uskoro gorela i ključala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions