• Maximo
    335
    A svaka čast Maji, ali mislim da je ovo upgrade na toj poziciji...da je samo Kaneka prepozno već se vidi da ima nos, a kamoli ovo ostalo...
  • CastAway1986
    1.1k
    Piše da je Dabac bio jedan od glavnih za dovođenje Kaneka i da postoji mogućnost dovođenja još japanaca ...
  • Maximo
    335
    A mislim Japanac il ne...skaut koji takvog igrača može prepoznat je svakako dobrodošao...
  • Orc123
    6.2k

    Vrlo vjerojatno...ali nadam se da su pregovori sa ta tri igraca u zavrsnim fazama pa da su tu do pocetka priprema sta bi bilo krucijalno za njih! Kasnije ako uleti neko ime koje ne smijemo propustiti super ako ne ne...Danas se nadam dobrom zdrijebu pa da mozemo mastati i o Europi.
    Sad kad malo razmislim nezz Hoxa je dobar igrac ali ja ne vidim neku veliku nadogradnju u odnosu na Spikica i Vidovica nezz...daj Boze da nas razuvjeri ako dođe...Meni je Špika misterij jer ima sve predispozicije da bude jako dobro krilo ali njegova stagnacija je zabrinjavajuca. Vidovic? Ima potencijala ali da li taj potencijal vrijedi sve skupa 4m eura nisam jos siguran! I za njega fakat ne znam koja bi mu pozicija najbolje pasala, vjerojatno neki442 ili cak 352 u 433 je osuđen na krilo kraj Baturine a za krilo mu nedostaje eksplozivnosti i brzine...nezz
  • marcio amoroso
    34.1k
    Dinamo prvi put nakon puno godina ima ozbiljan rezultatski zaostatak i koliko to god mnogima bilo teško priznati jako dobrog konkurenta u Hajduku. Mi smo godinama imali luksuz da dovodimo igrače koji će se kod nas dodatno razvijati i na kojima ćemo zaraditi.

    Sada nam trebaju gotovi igrači koji mogu pomoći odmah i koji će odmah od prvog kola protiv Lokosa imati svoje mjesto u prvih 11. Nama ne trebaju potencijali, ne trebaju nam popune i ne trebaju nam rezervne opcije.
  • Mihaljević
    8.8k
    Dobrodošao Daba!
  • Endeavour
    500

    I svi koji su zazivali želimo “jakog Hajduka” su došli na svoje. Meni je ipak bilo draže i manje stresno kad smo nakon 15 kola bili na +10.
  • boem
    309
    Trebaju nam top stoper i top lijevo krilo, to je minimum da lako pobjeđujemo na proljeće utakmice koje su nam sad bile prilično teške
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ahhhh Dabac, ja na prvu mislio da je Majan Dabic u pitanju
  • marcio amoroso
    34.1k

    A gle, dobar protivnik i tebe tjera da budeš bolji. Meni ovo nije loše. Jedini problem je što smo i mi itekako zaslužni da su nam kvalitativno tako blizu. Imali smo jako lošu selekciju igrača, a bome i trenera i sad smo tu gdje jesmo.
  • Orc123
    6.2k

    Bez pravog a ne priucenog beka nema nista! Tj. Nit ga nemamo u kadru tako da je bek i krilo krucijalno za dovest. perkovic je stoper i to se vidi kada treba nesto napravit u napadu a ne damo igrat obranu. Peric, Ktc i Perkovic su do ljeta dovoljni da se pokrpa zajedno sa Maxom i Sutalo pa cak i Ristom....
  • Jurki
    9.8k
    Da se jos referiram na Dabca..vjerujem da je upgrade u odnosu na Vlaka bez obzira kaj o doticnom Dabi ne znam nista.
    Cim je uspjel najti Kaneka koji jedini nazalost radi razliku u nasoj ekipi.. sigurno ima dobar nos za igrace.
    Da bumo realni i slijepac bi bil bolji glavni skaut od Vlaka.
  • Jurki
    9.8k
    I svi koji su zazivali želimo “jakog Hajduka” su došli na svojeEndeavour

    Stvar je u tome da su tovari kriminal od ekipe tj šoder.
    Nisu se oni tolko digli kolko smo mi pali. I tu sva filozofija staje.
    Da su oni tolko otisli gore (u odnosu na prijasnje sezone) onda bi bil zaostatak puuno veci. Nebi tolko utakmica spusili.
    Mi se moramo dici bar za 20 posto.. i onda bu sve ok.
  • Paggini
    11.4k


    Digli su se i oni, nećemo se lagati. Obrana im je jako dobra, Pukštaš igra odlično, Žaper je povezao konce kaosa koji su imali u vezi, Lucic je u jako dobroj formi. Prvi su na ljestvici unatoč tome što Livaja igra veteranski nogomet cijelu polusezonu.

    Njihovo prvo mjesto je prije svega nama na dušu, ali govoriti da se nisu digli je netočno.
  • LaznjakProsineckog
    515
    Neznam gospodina Dabca, nikad čuo za njega, ali sretno i dobrodošao!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions