• Mentalni Gimnastičar
    679
    Mora mu se priznati da obrana izgleda dobro u odnosu kako je bila i tu se vidi pomak. Ali napad je sada kritičan, potpuno bezidejno i jalov posjed koji ne vodi ničemu konkretnom. Očekivao sam dosadan derbi zato što oba trenera mogu izgubiti puno više nego što dobe, ali na domaćem terenu ipak moraš pokazati više inicijative od 2 udarca u okvir. Ima prijelazni rok i pripreme da nas dovede u red, nakon toga više nema isprika. Daj Bože da sam u krivu, ali mislim da 2-3 igrača tu ne mijenjaju ništa ako mi nakon 3 mjeseca nemamo ideju kako efektivno napasti protivnika.
  • mali M
    3.5k
    ma slažem se u biti s tobom, ali većina ovdje ne smatra da je on najgori na svijetu, nego da nije ničime doprinjeo u Dinamovoj igri. Ova taktika "miš bijeli sreću dijeli" je sramotna za Dinamo. Nema igrače za ligu prvaka? Pa ok, al onda ne očekujem da se sramotiš po Konferencijskoj.. Što se tiče taktike, pa više mi je glupo ponavljati, ovi koji njega brane, brate mili svi smo već rekli da uz Mišića mora imati Sučića i zamjenit im pozicije ili imati Mišića i Ljubu jer mu Ljubo trči ko pes i stalno otvara opcije i daje se više prostora Mišku za njegova proigravanja. Bulat mora ulaziti u igru kad vodimo tipa 2 nula jer je onda konstanta opasnost za još golova pa se protivnik mora dalje braniti, nikako ne Bulata stavljati u prvu jer ne igra vezu! Protiv slabijih protivnika stavi više Maxa u obranu jer može odigravati duge lopte, kad se branimo drži nutra KTC-a, Perića i Šutala i koga sve ne. S lijeve strane nam je i dalje najbolji bek Miha, al ajmo dalje u ovom krnjem kadru izigravati baje jer nije cmizdrio nakon poraza.. Jakir mi je bio top trener, zagovarao sam i ja njega.. ali ja ću za razliku od ovih odvjetnika reć da sam se prevario jer nije trener za ovu razinu. Njegov mentalitet će ga uvijek štopati da napravi nešto na klubovima veće razine. A što se tiče formacije, ma i to je već prežvakana tema.. uopće netreba igrati sa krilima jer ih nemamo. I kad dođu Stojković i Kačavenda isto ih nećemo imati jer je to nije njihova apriori pozicija ali će je krpati.. neka ostane sada trener, šta sad, al neću glumiti da je sve bajka kad je ovo baš loše za razinu Dinama. Ne trebamo žmiriti samo da opravdamo simpatije prema njemu. Nemam problem ni da nam svima začepi usta i postane najbolji trener svih vremena u Dinamu. Tu ću svoju glupost prihvatiti objeručke ako se tako na kraju pokaže...
  • jedan u nizu
    6.1k
    I da pitam sve Jakirove fanove.
    Sta cemo kada pocne proljetni dio, a mi izgledamo jednako kao sada?
    Mozemo mi imati 5\5 recimo na pocetku proljetnog dijela, ali ako igra bude izgledala kao zadnjih 5\5 sta cemo onda?
    Ocemo ga onda pustiti i da ljetne pripreme i ljetni prijelazni rok odradi?

    Nitko sretniji od mene da to stvarno bude licilo na nesto i da se poklopim usima, ali eto cisto me zanima sta ako (kad) se gore navedeno desi?
  • BornaPŽ1986
    1k
    I da pitam sve Jakirove fanove.
    Sta cemo kada pocne proljetni dio, a mi izgledamo jednako kao sada?
    jedan u nizu

    Ja bih bolje ovaj upit poslao u Maksimirsku, krive pitas. Najmanji problem su ovi sto mu daju pozitivne argumente, mene eto vise brine jesu u stanju naci onda nekog boljeg, a da nisu neki vec nama prijasnji stari treneri koji ce tu biti par mjeseci pa u krug.
  • Jaro
    5.6k
    pa rekao je Toma Delija sinoć - svakom pravom treneru su potrebne dvoje pripreme i dva prijelazna roka...
    Dinamo je vise ambicija i rizika imao protiv Citija u gostima nego sinoć doma protiv Hajduka. I to je nekima dovoljno...
  • San Lorenzo
    11.7k
    Sve karte se bacaju na 14 dana priprema, 120 dana koje je već odradio s ekipom se valjda ne računaju.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Sve karte se bacaju na 14 dana priprema, 120 dana koje je već odradio s ekipom se valjda ne računaju.San Lorenzo

    Nije imao vremena za ništa, mogli su se raditi samo regeneracijski treninzi između utakmica kuiš.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Imao je bisera i debilnih izjava, ali mu je ova vrh.
  • LaznjakProsineckog
    491
    4 mjeseca nije mogao nikakav napredak napraviti, sad ce u pola mjeseca to napraviti kaže, ok, super
  • xavier
    11.1k
    Ovo me sjetilo na jedan nogometni termin davno. Igrač protivničke momčadi opali loptu s 15-ak metara i lopta ode valjda 10 metara od gola. Na pitanje zašto je to uopće pucao, ovaj će "da je ušla, čisti gol" :rofl:
  • Paggini
    7.1k
    Ako ima ista pozitivno u tome da mu se da prijelazni rok i pripreme jest da više nećemo morati slušati dežurnu apologetiju "DAJTE MU ZIMU DA TO POSLOŽI PO GUŠTU".
  • Endeavour
    419
    Zanimljivo da je većina za smjenu trenera iako smo se stotinu puta uvjerili da je to najgora metoda za postizanje boljih rezultata. Neki su i pisali da nismo trebali smjeniti x trenera iako su u to vrijeme zazivali istu. Kao i danas…

    Ogromne greške: otkazi Čačiću i Bišćanu.

    Nadam se da nećemo nastaviti niz. Ajde da vidimo te njegove famozne pripreme i selekcije igrača. Nakon toga nema opravdanja.
  • Ban
    698

    Jedina greška je otkaz Čačiću jer njegov stil igre priliči Dinamu i našem kadru, odnosno greška je što se nakon Čačića išlo po trenere koji su stilski u raskoraku sa našom momčadi. S obzirom da su posljednja dva trenera loše selektirana, pitanje je koliko bi otkaz Jakiru urodio plodom jer ne znamo koliko su u klubu sposobni dovesti odgovarajuću zamjenu. To je jedini upitnik oko otkaza Jakiru.
  • The Undertaker
    4.1k
    Otkazi Čačiću i Bišćanu nisu greške. Ovakav Dinamo je, u dobrom dijelu, i njihova ostavština. Izgleda da ljudi imaju pamćenje riba. To što Jakir nije ispunio očekivanja ne opravdava ovu dvojicu od grešaka koje su napravili i zasluženog otkaza.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.