• Efes Pilsen
    7.2k
    Ono je bila uvjerljivo najlosija utakmica Rijeke ove sezone, Ballkani nasa, a potpisnik isti. U Mariboru je isto izvlacio neke statisticke podatke, a ovi ga ekspres napucali. :lol:
  • Efes Pilsen
    7.2k
    jel nije tako igrao u Pragu? Ono defanziva na navodne kontre..
  • marcio amoroso
    33.5k

    Možda je tako zamislio, da.
  • Markelo
    2.5k
    Taktika će bit izolacija za Kaneka i kad njega zatvore, onda idemo na duge lopte Mišića i udarce Bulata sa 35 metara
  • Ali
    2k
    Već se ponavljam, dobar covjek, voli dinamo. Ali njegova nogometna filozofija i igrački kadar koji imamo su dijametralno suprotne.
    E sad na upravi su dvije opcije :
    1. Dovest 7-8 igraca po zelji trenera i otpustiti uz otpremnine isto toliko igrača
    2 Dovesti novog trenera koji će znati prilagoditi svoju filozofiju kadru kojeg ima i iuvući maksimum iz tih istih igraca.

    Logika i financije nalazu opciju broj 2, no kad je dinamova uprava sve je moguće. A to je mozda i najblize sto ce biti. Dovesti ce jednog ili dvojicu hnl igraca (hoxa i mierez) i rrci kako je tesko danas pronaci kbalitetu koja bi dosla u dinamo. I mozda vrate jos jednog ili dvojicu sa posudbi, zivkovica i topica....
    I nadati se da ce kliknuti, a to se nece dogoditi jer oni nisu kliknuli evo vec tri mjeseca...
    Ihraci su u grcu, klupa frustrirano mase rukama i tako svako kolo...
    Nakraju ispada da je najmanje bitna formacija i pozicija, nego kako se igraci osjecaju i dali vjeruju u ideje sa treninga. Sorry Jakire ali meni se cini da u to sto ti crtas nitko ne vjeruje i zato imamo onakve udarce iz ocaja sa 20m koje idu isto toliko metsra od gola..
  • Noel
    4.2k
    Ja ću treneru Jakiroviću dat ocjenu prolaznu dovoljan (2). Iako sam njegovi žestoki kritičar u zadnjih 6 utakmica je pokazao napredak u defanzivnom smislu ,posložio kockice u tom djelu igre i uzeo 5 clean sheetova. Prezimio u Europi. Samo zbog toga ima prolaz. Igra prema naprijed blago rečeno kriminalna. I dalje je to bezidejno i dosadno. A tolko priča o Kloppu i heavy metal nogometu. Ima zimske pripreme i transfer rok da pokaže kolki je trenerski mag. Ako će Dinamo izgledat ovako kako izgleda sada treba mu doživotni izgon iz nogometa. Ja vjerujem da je nemoguće da Dinamo igra lošije od ovog. I da će to ipak izgledat dosta bolje na proljeće.
  • Captain America
    14.8k
    Od mene ima 4. U HNLu i dalje ovisimo sami o sebi, igrao je dugo bez ključnog igrača kojeg ne možeš zamijeniti, nije radio selekciju i pripreme. Zamjeram mu jučerašnji preziheraški pristup (morao je makar u 80. gurnut Kulea unutra) i vođenje utakmice u Gorici. Za ECL me nije ni najmanje briga, osim Astane u gostima sam krajičkom oka pratio utakmice pa ne mogu nešto detaljno analizirat. Ne krene li dobro na proljeće uz pripreme i pojačanja, nemam problema s otkazom.
  • Jaro
    5.9k
    Ocjena nedovoljan 1. Trener koji viče "Sviraj kraj!" protiv Rudeša, koji u 2 utakmice na klupi Dinama protiv Hajduka odigra toliko kukavički i bez rizika da momčad ne kreira niti jednu jedinu šansu u te dvije utakmice, kojem se taktika nakon 4 mjeseca na klupi svodi na "nadam se da će Petković biti zdrav, raspoložen i da će mu nešto uspjeti", koji nema trunke samokritike, kojem je lažni populizam jedina odlika, ne može dobiti prolaznu ocjenu na klupi Dinama...
  • San Lorenzo
    12.3k
    Očekivao sam jeftiniju verziju Bjelice, ovo što smo zapravo dobili je veliko ništa, čovjek se četiri mjeseca ponaša kao da je u predizbornoj kampanji, rada i napretka malo i nimalo, ali zato sve pršti od populizma i obećanja.
  • mlinchica
    1.2k
    S kim se on jučer svađao na terenu, na kraju utakmice, jel tko skužio?
  • San Lorenzo
    12.3k

    Mislim da je bio Krovinović, s nekim svoje veličine se vjerojatno nije htio upustiti u fajt.
  • Noel
    4.2k
    Ostat će zapisan kao jedan od trenera koji su sa Dinamom ostvarili proljeće u Europi. Vjerojatno ne zasluženo al jebiga. Jedne veličine trenerske Vaha ,Kuže,Cico,Barić nisu to uspjeli ovog je posralo. I tako će ostat zapisano zauvijek. Život je često nepravedan al jebiga.
  • Infinity
    15.4k
    Mnogi su očekivali pobjedu protiv Hajduka pa sada kada se odigralo 0-0 vruće glave pišu kako ovo mora biti zadnja utakmica Jakirovića na klupi.Maksim Maksimirski

    Jel dovoljno 24 sata da mi se glava ohladi ili moram cekati jos da napisem da ga se treba smijeniti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.