• Guinness
    1.9k
    al mi smo ocajniInfinity

    Puno se pričalo o ovih šest utakmica za vrijeme reprezentativne stanke i sad nakon gledam da je jedina dobra utakmica bila ova danas. Bod bez golova protiv tovara na Maksimiru.

    Ovo sve ostalo je bilo baš mučenje, konstantno. Nema mehanizama u igri, praktički nema niti standardne postave. O viziji i planu neću ni govoriti.
    Promjene (na klupi) su nužne i najiskrenije se nadam, iako ne očekujem, da će do njih u ovih tridesetsedam (37!) dana doći.
  • zagr
    505
    sada dugih mjesec dana bez Dinama...
  • Cosey
    434
    Mislim da nam je potreban odmor. Bila je ovo jako iscrpljujuća polusezona.
  • cron1ck
    1.6k
    Kad je prozivka?
  • Boogieman
    307
    Klub ne bi trebao razmišljati jesu li tovari iz perspektive ultrasa odradili stvar dobro ili loše, jer klub nije navijačka skupina.
    Davanje puno više karata (praktički jednako kao i vlastitoj navijačkoj skupini) je džentelmenski pristup Dinama, koji u slučaju tovara ničim nije opravdan (pogotovo ne reciprocitetom) i konstantno je zlorabljen. Zlorabljen ne nekakvim "verbalnim deliktom" na tribini, nego općenito kampanjom koju ta navijačka skupina (uz blagoslov svog kluba) provodi protiv našeg kluba. Imaju pravo na propisani minimum i to je to. Davati sve više od toga je ili bolikurčina ili teško bezmudaštvo odgovornih.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    02.01. je rekao Jakirovic jucer na pressici
  • Teofil Kateran
    847
    Ljudi nije sve tako crno, sve ovisi o nama, jučer smo ih praktički bez šanse ostavili, nisu mogli centar proći, a i kad jesu bilo je sasvim bezopasno. Najbolje šanse su im dva Sahitijeva udarca izvana koja ni nisu išla blizu gola. Iskreno ne vjerujem da ćemo dobit onoliko pojačanja koliko svi priželjkujemo i da ćemo sve pozicije koje zazivamo pokriti, ali ja mislim da ako dovedemo 1 do 2 igrača koji će upasti u prvu postavu (npr. lijevi bek i lijevo krilo) da će to bit druga dimenzija od ostalih HNL ekipa i da će bit šetnja do nove titule.
  • Mali Zeus
    9.5k
    Meni je samo drago da se boysi ne bave sa sličnim glupostima tj da si daju truda oko koreografija i zastava na kojima bi pisalo ubij tovara ili slično. Uglavnom torcida jadna.
  • Paggini
    6.3k
    Ne znam jel me više strah mjesec dana emocionalne praznoće bez gledanja Dinama ili šizofrenije oko transfera ovdje na zoni... Pripremite se momci
  • javolimtebejako
    655
    jel bilo 20 tisuca ljudi jucer na kraju, koja je sluzbena brojka?
  • Paggini
    6.3k


    18300 brijem, plusminus
  • Orc123
    5.1k
    Koja su stoka mediji to je za ne povjerovati! Index, sn i drugi....kao Ademi izjavio sudac nas je iskidao.....a ademi je jos naglasio na intevjuu da se ne zali na suđenje vec da je bilo puno faula i da je onda sudac iskidao igru! Nije rekao da fauli nisu postojali vec da ih bilo punonpa je sudac iscjepkao igru. Koji su to likovi, bas dnovinari...naravno samo uda se klika na clanke i da ima 1000 komentara iskompleksiranih ljudi koji nit su gledali izjave, nit tekmu....jadno
  • Purger
    360
    Ako vam ovo išta znači,
    Dinamo u ovom trenutku ima 17 odigranih utakmica i 34 boda,

    dok Manchester City ima isti učinak u svojih 17 utakmica,

    s tim da smo mi igrali protiv tovara 3 puta u tih 17 susreta, tako da je drugi dio sezone "lakši"

    Znam da nije dovoljno dobro i može bolje ali gubili smo bodove s gorom momčadi nego onom koja je jučer izašla na teren, tad smo igrali Šutala i Perića u obrani, Nevistić je bio na golu, Kaneko na klupi i Petković u bolnici

    Imamo dovoljno kvalitete da drugi dio sezone, bez nekih većih ozljeda, odigramo bolje nego prvi dio sezone i ako ne izgubimo na Poljudu mislim da bi titula trebala bit naša
  • Mali Zeus
    9.5k
    Koja su stoka mediji to je za ne povjerovati! Index, sn i drugi....kao Ademi izjavio sudac nas je iskidao.....a ademi je jos naglasio na intevjuu da se ne zali na suđenje vec da je bilo puno faula i da je onda sudac iskidao igru! Koji su to likovi, bas dnovinari...naravno samo uda se klika na clanke i da ima 1000 komentara iskompleksiranih ljudi koji nit su gledali izjave, nit tekmu....jadnoOrc123

    Pa evo i ti si udario klik na te članke. Posao obavljen.
  • emilperska
    3.1k
    Ovo s Yakirom veličanstvenim me deprimiralo do te mjere da sam prestao pratit nogomet osim Dinama, jer me sve podsjeća koliko smo relevantni bili, a koliko smo sad postali jebena Gorica pod ovom PR prevarom od trenera..

    A sad slijedi 35 dana bez tekmi i čistog prijelaznog roka bez sportskog direktora s Yakirom i tajnicom, majkom, kraljicom kao voditeljima svemira.. Očekuju nas prevrati, svađe, intrige, inside info što lažnih što stvarnih insajdera, droljivarijeve izbljuvotine, lesijevo svršavanje na yakira, sport nedjeljom s ekskluzivnim informacijama iz međugorja i na kraju svega: Hoxha, Hodža, Selahi i Krešimir Krizmanić.

    Odjavljujem se do 22.01., dan prije tekme

    Sretan i blagoslovljen Božić svima :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.