• miro
    3.2k
    Slažem da nismo briljirali i tu mi klinci nisu jasni, pa jebemu ako imaš 16, 17 godina kak možeš ne navijat, meni to ne ide u glavu
  • Nino Bule
    11.6k
    Navijanje sasvim korektno ali i mene jako iritiraju klinci i ekipa koja se gura naprijed i onda pola utakmice zuji i ne navija
  • Sportskifanatik
    367
    Ides kuci nakon ove 0 koja ti je kao poraz,voziš se prema doma nije ti do ničeg,ulaziš u stan i vidis da ti je zena pripremila tortu sutra za rođendan i malo ti je lakse...
    [img]http://oie-17211310-Ra18or-Ua.jpg
  • emilperska
    3.2k
    Čak nisam toliko pesimističan oko nastavka..

    Mislim da je ova polusezona njihov maksimum, a naš minimum. Očekujem da već nakon prva dva kola preuzmemo kormilo.

    Po meni, oni su danas propustili priliku zakucat nas i riješit prvenstvo. Mi sigurno nećemo biti slabiji od ovog, a i mislim da je kraj njihovim krperskim 1:0 pobjedama..

    Ovaj sudac iz Međimurja je očito projekt vladajuće stranke, ali inače silno netalentiran sudac bez osjećaja za igru i možda po nalogu selektivan..
  • Bosskovitz
    7.6k
    Ja nemam problem s tim kaj su tovari napravili, mislim da je jos ona Antoliceva reakcija bila potpuno pretjerana jer ovo je stadion i imaš pravo reći da mrziš koga god. Ako se s time tako moralno samozakopaš da sva tvoja ljubav prema Hajduku stane u parolu “Mrzin Dinamo”, još slađe. To je s navijačke strane - s organizacijske mi je nevjerojatno da je klub zaista novcem platio nekoga da sprijeci unosenje pirotehnike na jug, to je cista tragikomedija.

    Ali apropos zastitarske sluzbe, tragično je bilo na zapadu. Na ovakvim utakmicama na kojima je presudno da stvari funkcioniraju bolje zbog veceg broja ljudi, potpuno su bili izgubljeni. Na ulazu nisu znali kaj se smije unijeti a kaj ne, lika pored su zajebavali zbog inhalatora za astmu, preusmjeravali su ljude s isprintanim kartama na ulaz za godisnjake iako tamo nisu mogli uci, ali najdraze mi je pametovanje na ulazu na tribinu gdje nas lik nece pustiti dok ne pokazemo da imamo godisnje - da bi se onda cijelo prvo poluvrijeme u sekzoru pustilo stotine ljudi (bez godisnjih) da stoje na prolazima. A moglo se ocistiti, kao kaj se napravilo na pocetku drugog poluvremena u dvije minute jer nitko nema kartu za stepenice nego za sjedalicu s brojem, ali se nasla hrpa ljudi koji su prvi put na stadionu u zadnjih 5 godina i potpuno su izgubljeni.

    A za to je prvenstveno opet kriv Klemm Security ciji jadni zaposlenici su bili i skroz okej, ali naprosto nisu bili propisno educirani za posao koji rade i ocito ih nije bilo dovoljno. Nije to sve skupa bilo strašno, ali treba obratiti pozornost na to za ubuduce.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Zdrijeb Konferencijske lige sutra u 14 sati.
  • NORTE
    9.3k
    Nisam toliki optimist više.
    Više ne ovisimo sami o sebi, tj. ovisimo samo u slučaju naše pobjede na Poljudu.

    Jakir najavio samo 2-3 pojačanja, a tu se već piše da su to Hoxha i mali Živković.
    Dok ovima dolazi Perišić i diže euforiju na nikad višu razinu.

    Realnost je da uspjeh ovisi samo o prijelaznom roku.
    Koliko para toliko muzike.

    Imamo te dvije tekme manje, ali imamo i lošiji omjer što znači da u slučaju istog broja bodova mi ne bi bili prvaci.
    Jedini derbi na proljeće se igra u Splitu.

    Ajde, sutra je ždrijeb Europe, ali s ovakvim najavama prijelaznog roka to je katastrofa.

    Ajmo redom, Lokomotiva u Kranjči.
    Pun stadion, šalovi, pobjeda za dolazak na -4, a rivali imaju dvije teške tekme na otvaranju.
  • DrawTube
    3k
    Ako bude više od 2500 ljudi protiv Lokse pojest ću se
  • NitkoBitan
    12.3k
    Zakaj ne bi bilo? Umjesto kukanja o brojkama pojavit se na stadionu i brojke ce bit bolje.

    Sad sam vidio da se igra u utorak. Svejedno 3000 neki minimum, ipak je otvaranje drugog dijela polusezone.
  • DrawTube
    3k
    ja ću bit na stadionu i tu se ne brinem. Ne znam je li Kranjča kad se igra protiv Lokse atraktivnija neg protiv Rudeša ali sumnjam

    U redu, Rudeš je napravio rusvaj s ulaznicama i jeli su govna, ali se Istok svejedno rasprodao. Ne znam doduše je li Loksa tovarima dala 1000 mjesta ili više za Istok. Ali na to računam da će se rasprodati

    Sad vidim da je Rudeš protiv nas Zapad naplaćivao 15 a Loksa protiv Hajduka 10 eura. Gamad Rudeška. Svejedno mislim da niža cijena neće privući još 2000 ljudi.

    S obzirom da je brojka protiv Rudeša bila ispod 3000 za vikend a cmoljavo vrijeme nije neko opravdanje za Kranjču jer je valjda 40% Zapada pokriveno krovom jedinu nadu mi daje da će ljude privući činjenica da otvaramo sezonu.

    Svejedno 3000 mi se s obzirom na 5 sati čini plafon
  • Infinity
    15.3k
    Konacno je gotovo. Ovo je prva sezona u kojoj sam se radovao reprezentativnim stankama, a onda najvise i polusezonskoj pauzi. Tako smo igrali, toliko smo bili dobri.

    Dva boda po utakmici, teski ocaj. Vise smo osvojili one sezone kad je Rijeka bila prvak, a posljednji prvak s 2.0 ili manje je bio Hajduk 2005.

    Ovoj ekipi fale 1-2-3 igraca, fali svjeze krvi, a najvise fali dobar trener i ja se nadam da ce doci do neke promjene.

    Daleko od toga da je sve izgubljeno, al mi smo ocajni. Ovim tempom smo daleko od titule. Da ne pricam o tome da ni u Europi nismo briljirali u prilicno smijesnoj skupini, ma jadnoj.

    Mi s Hajdukom imamo 0-1-2 uz dva domacinstva. Jel netko glup da ne vidi da nesto ne stima ili ne zeli vidjeti?
  • Sixthway
    275
    Nas se maltretira od zagreba do splita, pregledava svaka sitnica ,čak I kakvu pozadinu imaš na mobitelu, dođemo na tekmu na kraju prvog poluvremena , oni rade kaj hoceju. Imena I prezimena svakog redara koji ne danas radil na juznoj strani.
  • boem
    309
    Ključno će biti prvih par kola nastavka, trebamo vrh pojačanja i odlične pripreme
  • rob ljubavi
    774


    Nema tu velike filozofije, ako se nakon ovakvog povratka u zadnjih 6 utakmica i sada mjesec dana bez Dinama ljudima neda doć na utakmicu...onda sve u ku*ac.

    Aktivan marketing kluba kroz ovaj period pauze i kvalitetan poziv grupe na Telegramu trebali bi bit dosta za Kranjču. Al jebiga, ko bu išo stajat u red za karte da se napravi priča za medije i euforija...
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Jakir najavio samo 2-3 pojačanja, a tu se već piše da su to Hoxha i mali Živković.
    Dok ovima dolazi Perišić i diže euforiju na nikad višu razinu.
    NORTE

    2-3 prava pojacanja su vise nego dosta, nadam se da to nisu ni Hoxha ni Zivkovic, treba voditi racuna i o tome da ce se kad tad (nadam se sto prije) vratiti Stojkovic i Kacavenda, pa cak i Brodic sa posudbe. Imamo previse igraca slicne nekvalitete koji su registrirani i za europu a tamo mozemo samo 3 nova ubacit.

    Perisic je vjerojatno out do ljeta, moze on doci ali igrati nece.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.