• Jurki
    8.8k
    Ako nismo sposobni u ova 2 mjeseca pripremit, dovest i promarsirat HNL-om onda titulu ni ne zasluzujemoEfes Pilsen

    Upravo to. Moramo i racunati da smo imali gust raspored tokom jeseni (ne amnestiram trenera, igrace, a jos manje upravu).
    Igrali smo cijelu polusezonu lose. Tesko da bumo na proljece tak losi.
  • Mali Zeus
    9.8k
    ↪Mali Zeus
    nakon sto uspjesno odradimo zaostatke, u 17 kola moramo imati jedan ''kiks'' manje od njih
    rupke

    Ako uspješno odradimo zaostatke.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    pa to i kazem, naricat tu nad njihovim presingom na medije, sudce itd. dok se mi jedva sastajemo sa 45 minuta kvalitetnog nogometa nema smisla. Naslov je nas za izgubit, ako oni uz sve nase prednosti uspiju na kraju bit poravnati nek ga nose.
  • Jurki
    8.8k
    I ja sam razocaran sa ovom polusezonom. Ali isto tak nema mjesta depresiji i predaji.
    Mater mu dragu jos ima pun kurac utakmica do kraja.
    Ajd razmel bi da je -20 na tablici. Onda stvarno.. al ovak dok smo jos itekak zivi treba dici glave gore.. jer smo se i iz vecih podruma i bunara vadili.
    Mi ako dignemo igru za 25-30 posto (a to se moze jer ovaj kadar uz pojacanja nije los). prvi bumo bez jebemti.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Dinamo do tovara u Splitu ima 10 utakmica u kojima je u svakoj osim možda onoj u Osijeku apsolutni favorit. Ako u tih 10 utakmica skupimo 28 bodova uzimamo titulu. Uzmemo li i bod manje titula ide njima. Tako ja vidim situaciju.

    Evo i rasporeda da vidite:

    Lokomotiva A
    Istra A
    Gorica H
    Lokomotiva A
    Varaždin H
    Rijeka H
    Gorica H
    Osijek A
    Slaven H
    Rudeš A
  • boem
    309
    Brzinskim pogledom na raspored, čini mi se da oni imaju znatno lakši raspored. Moramo ćemo biti pravi na proljeće
  • Purger
    360
    Nemaju znatno lakši raspored, imaju sve utakmice kao i mi osim toga da mi igramo dodatno Varaždin doma i loksa u gostima
  • Purger
    360

    Dobar potez uprave? Je li moguće?
  • K3p
    131
    Šok i nevjerica :rofl:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Kaj je ovo? Nemrem vjerovat al OK neka nam dovede jos ponekog igraca kalibra Kaneke
  • Orc123
    5.2k
    mozda radi toga jer procitam portale kad me nesto zanima kao i svi ovdje!?
  • Orc123
    5.2k
    Ako ne možemo na proljece napravit prednost u odnosu na hajduk od barem 2-3 boda onda realno ne zasluzujemo naslov tako da ga nek nose...sad imamo mjesec dana vremena da pojacamo, uigramo i osvjezimo momcad.
  • Mali Zeus
    9.8k
    ↪Mali Zeus mozda radi toga jer procitam portale kad me nesto zanima kao i svi ovdje!?Orc123

    Šala mala, kaj si tak napet, opusti se.
  • Orc123
    5.2k

    Cekaj petak pa da se opustim hehe.....da jos proguramo to u cetvrtak na skupstini pa malo mira do priprema, makar k..ac sad pak slijedi povuci-potegni s transferima...nadam se da ce ta tri igraca dovest do 2.1., tj. To moraju napravit pa da novi igraci prođu te mini pripreme sa momcadi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.