• San Lorenzo
    15.5k
    Ne mogu vjerovat kolko je Ristovski izgubio probojnost, danas ni ti jednom da je pokušao pošteno, kad uzmeš Perkovića koji je stoper, nemam probojnosti nikakve od bekova, nemamo 2 na 1 po boku, dosta na krila ostaju da ih brane dva igrača jer bek ne odvuće drugog i to je samo jedan od problema kod nas ali sam se na njega referirao zbog RistovskogBenito

    Takuro mu dvaput poslao loptu u for, ovaj ostane stajati i još je on taj koji je ljut i širi ruke.
  • BigZ
    466
    Katastrofalna polusezona.
    Mislim da nitko nije ocekivao nakon osvajanja superkupa u prvoj tekmi sezone nad hajdukom da kola krenu toliko nizbrdo...
    Jako sam razocaran, a jos vise zabrinut.
    Bojim se da smo izgubili pobjednicki mentalitet kojeg smo posadili i njegovali od 2018. U ovih 4 mjeseca smo imali puno must win tekmi, a mali success ratio. U 3 tekme s hajdukom 1 bod i 1 gol, izgubili od Plzena 2x, izgubili doma od aeka i tamo prosuli med u zavrsnici (ne 1 nego 2 jebena gola smo primili), 2 puta prokockali prednost u Rijeci, prokockalii 3-1 u ceskoj (1-4 poraz!!!), kad se na to sve nadoveze poraz od Gorice, poraz od Balkanija - koji mi je poljuljao povjerenje u nase igrace (za trenera ga nisam ni imao), pa onda ocaj u Varazdinu, ocaj do zadnjih minuta protiv Lokomotive, ocaj u obje tekme protiv Osijeka do zadnjih minuta... Gledam s nevjericom i mislim si kak smo prije takve tekme rijesavali odlucno, pobjednicki i s mudima. Barem pola tekmi koje sam naveo bi dobili, a neke rijesili bez muke.
    I kaj sad, cekamo prijelazni rok ko ozeblo sunce.. Takva transfer politika mi je toliko strana da sam iskreno zabrinut. Nit kostura ekipe, nit mladih koji naziru...
    NEMA PRE-d-AJE
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Jakirović će dobiti pripreme i drugi dio sezone al ne znam koliko je to ispravno i dobro za nas.

    Današnja utakmica je opet pokazala da on nema ideju, a ni plan kad kojeg igrača koristiti,što je danas bilo očito s Ademijem a i nekorištenjem Ljube koji je naš najmotoričniji igrač.

    Jedno vrijeme nam je bio problem što nismo imali dubinu ni širinu igre sad smo nešto dobili s Kanekom, al mi ne znamo više "okupirat" 16 m,mi imamo jako rijetke situacije gdje nam je više od 2 igraca unutar 16 m(neračunajući prekide),što je nestvarno kad pričamo o HNL-u.

    Ja ne poznajem takav Dinamo ni iz lige za bedaka,da s tako malo igrača napadamo srce 16 metara.

    Jedino da Bulat da 30 golova sa distance.

    Nas čeka vrlo izazovan drugi dio gdje se i u Europi da nešto napraviti.

    Moramo prebaciti momentum na našu stranu, al Jakir ni s jednim podražajem to ne uspijeva,prvi put u zadnjih nekoliko godina sam osjetio da igramo s previše respekta u igri s njima,sto nije bio slučaj ni u onom nesretnom porazu u 1kolu.
  • Papastrumf
    12.2k
    Ne znam sta je tocno policija htjela postići onim performansom sa psima ispred sjevera prije pocetka utakmicedoubletrouble

    Svi smo se pitali, a naknadno sam dobio objasnjenje. Ovo je bio trening za policijske pse, da se vidi kako reagiraju na buku. Odstranjuju one koji burno reagiraju.
  • Riot
    1.9k
    Odstranjuju one koji burno reagiraju.Papastrumf

    Hoće li ostavit ijednog pitam se haha
  • 1986-Pl
    192

    Jedan je bio poprilično miran
  • NitkoBitan
    17.1k
    Peric nam u nekim HNL utakmicama dobro dode ali generalno kako igra to je za plakat. Totalna nesigurnost, losa tehnika, lose igranje desnom nogom, napucavanje lijevom cim ga uhvati panika... Mi cemo se preporodit dovodenjem novog lijevog beka i stavljanjem Perkovica na stopera.
  • Purger
    360
    Mi smo gubili bodove
    kad je na golu bio Nevistić,
    u obrani B.Šutalo i Perić,
    kad je napad igrao Kulenović jer je Petko bio ozlijeđen
    kad je kaneko bio na klupi jer ga Jakirović nije znao
    kad je bilo gusto u Europi i igralo se stalno dvaput tjedno uz to

    Sad smo bolji nego tad

    Vjerujem da ćemo na kraju osvojit samo treba koncentracije podrške i dobar prijelazni rok

    Nema sad paničarenja bezveze jer nismo dobili
  • Đeki Ćen
    37
    Je tak je, mi dinamovci ne vodimo skupno ljubav na tribini, vec gledamo nogomet, kuzis?
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Moramo prebaciti momentum na našu stranu, al Jakir ni s jednim podražajem to ne uspijeva,prvi put u zadnjih nekoliko godina sam osjetio da igramo s previše respekta u igri s njima,sto nije bio slučaj ni u onom nesretnom porazu u 1kolu.Svi na Sjever

    Jakir nema hrabrosti! On nema vjere da ova momčad može odigrati nešto konkretno.

    Počeo je s mišlju kako ne izgubiti, postavio je najsigurniju moguću momčad na teren, držao to cijelu utakmicu unutra, obavio samo 2 zamjene, nije ni probao igrati otvorenije, jedna zamjena je bila bulat za baturinu (znači, defanzivniji igrač unutra).

    Sve to u utakmici gdje magarad nije pukla u okvir gola i očito su došli po X.

    Već sam rekao... bio bi zadovoljniji da se izgubilo 2:3 ili 3:4 nego s ovim. Rekao bi loši smo, al barem se probalo nešto.

    Ovako je dinamo pokazao samo da ih se boji...
  • Crusades1986
    12.1k
    Treba dobit cipelu samo zbog tog pičkastog mentaliteta i igranja na X protiv ovih. Prvo na Poljudu i jučer doma. Nije ti ovo Rijeka. Nije im 2 šanse napravio u te 2 utakmice.

    Veliki frajer inače.
  • K3p
    168

    Dodao bih i Vidovića, sterilan do bola. Niti jedan sprint bez lopte u prazan prostor u zadnjih mjesec dana nije imao, a ti si kao krilo ? Teži alibi igrač, otkupljivati za 4 mil je glup posao, bar zasada tako izgleda
  • Jurki
    11.7k
    Nakon prospavane noci i pogledanog sazetka..razocarenje je jos vece.
    Sterilno i bezidejno do bola.. osim posjeda nismo imali nista.
    Hvala Bogu kaj je dosla zimska stanka da se malo psihicki oporavimo svi. Uzeli mi ove jeseni 20 godina zivota.
    Polusezona za momentalni zaborav. Nismo ove jeseni odigrali apsolutno nist vrijedno pamcenja.
    Ocjene:
    Igraci: 3 (samo zbog proljeca inace bi bila dvojka) trud im se nebre osporiti, previse igraca van forme.
    Treneri: 1 hjaj u odnosu na proljetni dio ove godine nazadovanje. Minimalni cilj proljece u Europi ispunjen. Ali opet nedovoljno za prolaznu ocjenu.
    Uprava: -1 i to je jos dobra ocjena. Pad ko kuca. Lose odrađen ljetni prijelazni rok, nemamo SD-a, skautska sluzba (pitanje je dal opce postoji). Gledanje samo svojih guzica.

    Pribrat se svi skupa, pojacati i uzeti titulu kak god umijemo i znamo.
  • EastsideZg
    214
    pa i nije krilo vec desetka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.