• db-izbjeglica
    15.3k
    Ja ne vidim što on može značajno promjeniti na proljeće. Čovjek je trener 14 utakmica u HNL-u i 8 u europi, to je uzorak od 22 utakmice, jako puno vremena za rad, jako puno vremena za napredak.

    Izgubio od hajduka i gorice, igrao x sa varaždinom, rijekom, hajdukom, izgubio od sparte, 2xizgubio od plzena, izgubio od ballkanija...

    Od 22 utakmice, čovjek je gubio bodove u njih 10!

    Ako su predstave na terenu u 12.mjesecu iste kao i u 9.mjesecu, ne vidim na čemu temeljimo optimizam da će na proljeće biti bolje...

    Čak i da dođu 2-3 igrača, teško je za očekicati da će odmah kliknuti i instantno postati pojačanja.
  • Dalmatinec
    623

    Tako je. Vis-a-vis kamere bi gostujući navijači bili identično kao na Poljudu, recimo. Van fokusa pa da razni šapiti i ivanovići budu tuggyy, plakkyyy. Njih 1200 u kavezu desno od centralne kamere s mrežom iznad kaveza da ih u proljeće i ranu jesen ne grickaju komarci. Jug da bude dječja tribina, za djecu bez roditelja, za potrebite, itd. Sasvim jedan logičan i human potez.
  • K3p
    168

    Istina, al stoji na krilu
  • San Lorenzo
    15.4k
    Ako su predstave na terenu u 12.mjesecu iste kao i u 9.mjesecu, ne vidim na čemu temeljimo optimizam da će na proljeće biti bolje...db-izbjeglica

    Jedini argument za njegov ostanak na klupi je što bi ga ova uprava zamjenila nekim gorim...ovih 16/18 u zadnjih 6 utakmica koje neki spominju kao uspjeh i razlog za optimizam zaista izgledaju impresivno, onda zagrebeš po površini i vidiš - Osijek, Astana, Belupo, Rudeš, Ballkani i jedina utakmica u kojoj moraš pobjediti protivnika od kojeg nisi skuplji 10x, hajduk, ne stvoriš ni šansu.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Jedini argument za njegov ostanak na klupi je što bi ga ova uprava zamjenila nekim gorim...ovih 16/18 u zadnjih 6 utakmica koje neki spominju kao uspjeh i razlog za optimizam zaista izgledaju impresivno, onda zagrebeš po površini i vidiš - Osijek, Astana, Belupo, Rudeš, Ballkani i jedina utakmica u kojoj moraš pobjediti protivnika od kojeg nisi skuplji 10x, hajduk, ne stvoriš ni šansu.San Lorenzo

    I jedina utakmica u tom periodu koja je prošla rutinski, gdje su se stvorile još neke šanse, gdje možemo reći nešto se promašilo, nešto je golman odlično obranio...je bila protiv slavena!

    Ostalo je bilo patnja... gol u zadnjoj minuti protiv osijeka, astana promašila penal, probijena u drugom poluvremenu, slomljena tek nakon crvenog kartona (realno, nije bio crveni), pobjeda potvrđena tek na kraju utakmice, rudeš je izvučen na silu, ballkani probijen golom iz prekida...tek kad su se otvorili pao je gol iz odbijanca, poslije i penal...

    Ništa uvjerljivo, ništa rutinirano...
  • austrijanac
    4k

    Pa stoji na krilu jer je uveden kao krilo i igra poziciju na krilu.


    Nije sam ušao i odlučio igrat na krilu
  • K3p
    168
    Istina, al dobio si sigurno zadatak igrat krilo i da probijaš, a ne igrat 10ku da cariniš loptu i postanemo impotentni na toj strani.
  • Noel
    6k
    Kad se vidjelo da hajduk ne misli igrat nogomet i parkirao je autobus zašto se nije išlo sa dva napadača na pocetku drugog poluvremena? Kulenovic koji je dao gol protiv Rudeša je sigurno bio u momentumu da nekaj napravi.
  • Klenx
    5.6k
    Jer je trener na van frajer, a unutra preplašena pičkica koji se bojao poraza.
  • Ludovic IX
    7.3k
    igramo loše cijelu jesen i očekivati da ćemo najednom proigrati je besmisleno. ja računam da ćemo mi dignuti svoju igru barem 30% i da će to bit dovoljno da se pobjeđuju gorice, lokomotive i vž bez problema.

    znam da je lakše reći ali dat sve da do derbija uzmu barem 9 od 10 pobjeda i vjerujem da ćemo u split onda ići i sa više od 4 boda prednosti.
  • Fićo1986
    1.1k
    Da je mogao uc El Arabi Hillal Soudani dobili bi ih 3:0
  • Mali Zeus
    12.7k
    Ja mogu donekle razumjeti da nismo išli van bank čak i s obzirom da je hajduk došao braniti se. Postojao je određeni rizik da ak nam uvale neki glupi gol i izgubimo -10 je baš ozbiljna prednost i psihološki udarac. Naravno naša pobjeda donosi samo -4 al ovako bar nismo izgubili. Hoću reći nije problem što nismo napadali nego kako smo napadali, sve je bilo nekako na horuk i individualnu kvalitetu, Kaneko i Petko da nešto naprave. Istinabog i oni su se dobro branili al dosta toga u našoj napadačkoj igri im je išlo niz ruku. Trbelao je to pred kraj još malo hrabrije i još više napasti i apsolutno je treba još i Kule ući. Hajduk se nudio, iako tako tvrde nisu def došli nadigravati se.

    Ništa, sad će profini fanovi reći da napokon ima mir da uigra sve svoje automatizme i akcije i igrače na okupu. Nema više izgovora.
  • Orc123
    7.9k
    Svi ste svijesni da ako nije do sad dobio otkaz da onda ni nece tako da....ostaje nada da nas moze iznenaditi pojacanjima a kasnije i nekim uigranim mehanizmima iako nisam nesto optimistican.....
  • Do kraja2023
    185
    Ne igramo kao momcad, nikakvih uigranih akcija mi nemamo. Ovisimo o pojedincima.
    To pod mus mora promjenit.
  • miro
    4.4k
    Očekujem Dinamo s glavom i repom od Lokomotive nadalje i ekipu koja je sposobna svima u ligi uputiti bar 5 udaraca u gol po utakmici
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.