• sport
    3.3k
    Sudačka nadoknada od 5 minuta se igrala 4;17 prema mojoj štoperici.
  • San Lorenzo
    15.5k

    Ne, Perić je igrao rukom.
  • IceMan
    2k
    Kakvo je bilo navijanje?

    Meni se učinilo da već dugo nije tak dobro bilo… baš je nekako bilo nabrijano sve.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Al dobro kažu ljudi ovod. Jug je dobra navijačka tribina, em mogu uzeti više od 5 posto karata em mogu raditi koreografije. Šibni ih na zapad gore, ograda i nek plaču.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Nekima se od 6min nadoknade napravi 10min, a nama se u regularnom dijelu nadoknade prekida utakmica u vrhu protivničkog šesnajsterca
  • doubletrouble
    1.2k
    Ne znam sta je tocno policija htjela postići onim performansom sa psima ispred sjevera prije pocetka utakmice
  • NitkoBitan
    17.1k
    Pokazat silu. Realno su ispali smijesni.
  • 1986-Pl
    192
    Onim zastitarima na jugu lupit masnu kaznu, kako je moguće da ti unesu 100+ baklji i onakav transparent
  • Sportskifanatik
    556
    meni okolo stadiona,cijeli dan-TOP, a na tribini je moglo biti i bolje
  • DZGIS
    1.2k
    Imam prijatelja iz splita, koji je btw, potpuna suprotnost ovih probisvjeta, nazovi navijača hajduka, povremeno je radio kao osiguranje pri ulasku na tribine dole i rekao mi je jednom prilikom da je puštao svakakve na tribinu, pijane, drogirane, sa pirotehnikom i svime, znao je koje i kako ih treba provjeravat i puštao je uglavnom sve. Pa ga sad baš moram pitat je li to on počeo radit kao osiguranju na ulazu za gostujuću tribinu Maksimira, a da mi to nije rekao, jer to mi sad nekako izgleda kao najlogičniji odgovor na pitanja svih pitanja - kako oni uspiju pored tih pregleda (ako ga uopće i imaju) i osiguranja unijeti sve to što unesu. Zamislite da mi unesemo nešto slično dole kod njih na gostujući sektor, mislite da bi nas uopće idući puta pustili da dođemo? Ili bi nas ograničili sa forama da moramo dan prije prijavit i unijet na tribinu sve rekvizite. Ovi klauni ispadaju kao najsposobniji i najlukaviji likovi, a zapravo su najveći klauni kojima ovo uspiju svaki put "prošvercat"
  • Keyser Soze
    10k
    Ništa-ništa, baš sam razočaran ovakvom igrom, ne toliko rezultatom. Jakir je dokazao da je mali trener koji samo zna bit jak na rječima, a kad treba sve to prebaciti na teren nestane. Ništa nije izgubljeno, nadam se da ćemo se pojačati sad i vidjet ćete paniku kod ovih kad dođemo na -1 s dvije zaostale.

    P.S. Klošari koji radite u osiguranju kako su vam opet uspjeli unjet onakvu poruku i cijeli arsenal pirotehnike dok nas dolje ugnjetavaju?
  • Sunja86
    1.2k
    Gledam sad usporeni snimak kod gola na dinamozag2 na instagramu i Uremović igra rukom prije Perkovića zanimljiva situacija osim ako ono nije bila ruka Perića ranije?
  • sport
    3.3k
    Što se čudite osiguranju kad sam ja na jednoj utakmici od zaposlenika zaštitarske tvrtke čuo da ga boli k...c što će se unijeti unutra jer on navija za hajduk.
  • 1986-Pl
    192

    Mislim da se gledala Perićeva ruka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.