• sport
    3.3k
    Čitam kako kažu da je prvenstvo neregularno.Slažem se s njima jer su za nas tada kad su se trebale igrati utakmice igrali Livi,Šutalo i Ivanušec a sada ih više nema.
  • Sunja86
    1.2k
    Perković je sigurno igrao rukom ali nakon Uremovića za Perića nisam bas siguran vise mi je djelovalo rame nego ruka
  • Keyser Soze
    10k
    1/9 bodova ove sezone protiv Hajduka, kriminal.
  • Kepec
    5.5k
    Mi tamo ne dobijemo ni 5% kapaciteta, trpaju nas u buseve, pregledava nas se na Dugopolju, pregledava nas se na Poljudu do gaća, skidaju se tenisice, ne možeš upaljač unijeti kamoli nešto drugo. Poslije utakmice se čeka barem sat i pol da nas puste sa stadiona, dok se dođe busevima do Dugopolja pa tek u svoja vozila.
    Oni dobiju 12% kapaciteta, svojim automobilima/kombijima dođu ispod tribine, unesu gore stotine baklji, topovske udare, rakete, zastave mržnje prema drugom klubu, razno razne poruke i parole. Poslije utakmice sjedaju u aute i paljba doma.
    Gdje se priča o tome, tko priča o tome, kada se priča o tome? Nigdje, nitko i nikada.
    Zašto? Jer smo u pitanju mi, Dinamovci, Purgeri, Boysi, nekom drugom prilikom Riječani, Osiječani, Istrijani itd.
    Pa si sada stavite u glave da je situacija obrnuta i da tovara želi na Maksimir doć 3000, ali ne može nego 1400. Da im se zabrane razno razne poruke.
    Da ih se skida skroz i prolaze pregledi.
    Ne pišem ovo radi nekakve ljutnje, cmizdrenja oko režima, razočaranosti i slično. Pišem čisto da nitko nikada ne prestane shvaćati koliko ih se medijski gura, koliko su sami sebi važni i najmoćniji, žele stalno biti u centru pažnje, cijela liga i država se okreće oko Dalmacije, Splita, Hajduka i Torcide.
    Jednostavno su takvi, njima je to "đir", ludilo brale i boleST, no možda jednoga dana pogledaju sve to i shvate koliko je nisko i jadno da ti je najveći domet u životu tvoj suparnički klub. Klub kojem najviše poruka posvećuješ i gdje na svakom derbiju 80% navijanja spominješ ime tog kluba, pa i čak kada ne igraš s njim.
  • über alles
    1.6k
    Prestanite kmecat
  • Salva
    2.5k
    Dosadni ste i ponašate se gore od njih dolje. Kog boli briga koliko su čega unjeli? Baklje su unešene na svakakve načine, ali sigurno ne na pretresu prije utakmice. Tko ima više od 5 utakmica na navijačkoj tribini, zna to. “Mrzin Dinamo” je propust redarske službe a gledajući s navijačke strane dobra fora. Doduše meni smiješna jer im se postojanje temelji na mržnji prema Dinamu, ali Bože moj.

    Šta se njih me maltretira na Lučkom? Ne kasne na početak utakmice? Jesu oni krivi šta imamo Jug kakav imamo pa imaju mogučnost da dobiju 3000 karata i da izvode šta žele na gotovo savršenoj navijačkoj tribini? Koliko smo mi puta rasprodali kavez na Poljudu u zadnjih xy godina? Zadnja dva puta smo ih rasprodali dan prije utakmice, da smo imali neograničen kapacitet, ne bi ni bilo više od tih 5%.
  • The Undertaker
    5.2k
    Ne treba kmečati. Dinamov povjerenik za sigurnost (ako ta funkcija još postoji) ili onaj tko je odgovoran za propuste sa Hajdukovim navijačima treba dobiti otkaz. Pa neka drugi put bira bolju zaštitarsku službu.
  • Boycie
    1.1k
    Ovo unose odredjeni zastitari. To su bukse, a ne par komada. Vise mi ide na k nas brojac gledatelja i to sad vec opasno. Bilo je 20k +. Btw i poruku sa brojkom za Rudes su fulali za 25%, to im je u genima napumpavati sebe, a oduzimati drugima. Daleko od toga da nemamo taj problem.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Mi ako ne pobijedimo banirat cu se sa zone na mjesec dana, toliko sam uvjeren u pobjeduGražvydas Mikulėnas

    inače sam optimist ali sada ne da nisam zadovoljan, nego sam na granici depresije, sa tekme pravac kući bez pive nakon

    Našim igračima bi za svako mahanje rukama na krivu loptu puknuo kaznu 10 000 EUR.

    Jakire, uigraš koliko toliko Sučića na šestici i Mišića na osmici zadnjih par tekmi, i sada kreneš sa Ademijem? Napravio si 2 izmjene a u svim utakmicama do sada si koristio skoro sve ?

    Ademi nam treba radi garda, fajta i iskustva ? Jel nama cilj biti kao hajduk "beton" iza pa nabij loptu na Petka ( LIvaju) i negdje će ući. Oprostite meni je takav nogomet sramotan. Ja volim Ademija i hvala mu na svemu, ali on je povijest isto kao što bi Rile iduće sezone trebao postati povijest.

    Taki uz par pogreški bez dvojbe najkorisniji igrač, što više govori o drugima igračima nego o njemu. Uz to najbolja ocjena na sofi.

    Navijanje sa naše strane po mom ukusu slabo, a tovare uopće neću komentirati, trebali smo zabiti par komada pa ih se uopće ne bi komentiralo

    Svako dobro svima, slagali se ili ne
  • Neki tip
    21.3k
    Gledam sad Stadion i ne vjerujem svojim očima da ono Vidović nije dodao Kaneku, nego pucao i to usrano.. užasno glupa odluka.

    I drugo, pisalo je na grafici da je bilo 8, umjesto 18 tisuća gledatelja.. ispala im jedinica. Eto materijala za naše zonaške teoretičare zavjere, mora da je Šapit osobno naredio da se tako napiše.. :snicker: :grin:
  • Benito
    836
    Ne mogu vjerovat kolko je Ristovski izgubio probojnost, danas ni ti jednom da je pokušao pošteno, kad uzmeš Perkovića koji je stoper, nemam probojnosti nikakve od bekova, nemamo 2 na 1 po boku, dosta na krila ostaju da ih brane dva igrača jer bek ne odvuće drugog i to je samo jedan od problema kod nas ali sam se na njega referirao zbog Ristovskog
  • Georg Koch
    4.5k
    Mozemo pricat sto hocemo, ali s navijacke tocke gledista oni su ovo sanas na jugu izveli brutalno.
    Budimo realni, samo zamjenimo strane.
    Da su nasi decki ovako uradili na poljudu, svi bi hvalospjeve pisali. To je tako, htjeli priznat ili ne.
    A mrzim ih vise nego ista.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    s tobom brate Ko se ne složi nije normalan:100: živio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.