• 000
    941
    Dvije utakmice, dvije pobjede. Odlican ucinak Dinama na startu ovogodisnje Europske Lige.
    Sljedeci protivnik slovacki predstavnik Spartak iz Trnave, po svemu sudeci pred praznim tribinama :sad:
    Iznenadjujuca pobjeda nad Anderlechtom u prvom, te ocekivan poraz od Fenera u drugom kolu njihov je dosadasnji ucinak.
    Nadamo se nastavku pozitivnog niza i osvajanju novih bodova u Slovackoj. Ajmo Dinamo!
  • deda
    26.3k
    S ovakvim Dinamom svaka sljedeća utakmica postaje veselje i iščekivanje, pomalo mi dođe da se uštipnem jel ovo san. S druge strane mislim povuci ručnu još ništa nije gotovo, a tek kad se sjetim milijona gubljenih utakmica na sve razne načine. Opet ponavljam, ovi i da gube 5-0 ja ne bih A rekao.
  • Eduardo
    16.8k
    Ovo bi nam mogao biti najteži dvoboj do sada. Uvjeren sam da i hoće. Ne sumnjam u pobjedu ali neće ići lako kao ove dvije.
  • 000
    941
    Na zalost Theo je zbog dva zuta otpao za ovu utakmicu, a zna se sto znaci za zadnju liniju. Ovo bi mogla biti tvrda utakmica, bez previse prilika, nesto poput zadnje splitske. Ulog je ogroman i za jedne i za druge.
  • reziser
    5.8k
    sa trnavom ce biti najteza tekma
    prazno gledaliste
    kao najslabiji protivnik
    nema katarine...

    nema nasi navijaca
    jako tesko
    tvrda momcad
  • deda
    26.3k
    Deda voli teške utakmice te su mi najslađe. Ja ne volim one koje su unaprijed upisane kao pobjede. Toga se bojim. Pušem na hladno nakon 48 godina.
  • Eduardo
    16.8k
    Ako moram birati protivnika gdje bi igrao bez KTCa onda je to ovaj. Anderlecht i Fenerbahçe će se dignuti. Moguće da ovaj iz Anderlechta još večeras bude bivši.
  • marcio amoroso
    31.4k
    U Slovačku po 3 boda i ispunjenje snova a onda na maksu ludnica
  • reziser
    5.8k


    tome se i ja nadam

    makar bod iz slovacke s trening tekme....
  • deda
    26.3k
    Razbite sve, deda i marcio budu platili :lol:
  • reziser
    5.8k
    savjetnici, uživili su se :halo:
  • 000
    941
    Jel definitivno utakmica bez gledatelja, da otkažem godišnji?
  • xavier
    11k
    Za sad je, ako im ne skinu kaznu.
  • 000
    941
    Bemmu, već sam snimio neku old school pivnicu u Trnavi.
  • Guinness
    1.9k
    Sumnjam da će izać rješenje žalbe 7 dana prije utakmice, teško je za reći.
    Ja mislim da će im zatvorit jednu tribinu i podebljat novčanu, a ostatak pustit u prodaju. Nije baš Spartak Trnava neki recidivist kao mi, a nama još nikad nisu zatvorili stadion.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.