• Eduardo
    17.1k
    Govorim konkretno za stopere. Njihovom igrom danas nikako ne mogu biti zadovoljan.
  • deda
    27.3k
    Ma igralo se ofenzivno pa su ispadali u njihovim kontrama. Kad se postavimo defenzivno bit će to bolje, iako naravno postoji očigledni prvi par stopera i svi drugi.
  • Infinity
    15.1k
    Smatram da bi Trnavu u okviru HNL-a rijesili rutinski. Pritisak stvara to sto je europska utakmica, ali ako igraci to podnesu i gore ce se utrpati cetiri komada i nece biti muke sto se primio jedan gol. Ja uopce ne brinem. Mogu oni zabiti Dinamu, pogotovo ovakvoj obrani, ali mislim da Dinamo njima moze dati gol vise u svakom slucaju. Da se ide u Istanbul vec bih se brinuo, ali protiv ovih bas i ne. Dobri jesu, ali je Dinamo puno bolji.

    I kad sam kod Istanbula. Sivaspor - Fener 0-0 u jednoj izjednacenoj utakmici ako cemo vjerovati statistici. Njih i dalje izgleda drzi kriza. Spartak je dobio Senice koji su najlosija ekipa u ligi. Imali su 8 suteva, 7 u okvir i dali su 4 gola, bilo je 4-1.
  • LovroZG
    1.3k
    Ma Spartak se voli zabit u obranu i nema neke izrazite tehničare u ekipi. Tu će više trebat koncentracije u obrani i inspiracije u napadu. Kądzior sa svojim centaršutevima bi mogo bit jedno od rješenja.
  • 000
    941
    Imamo protiv Trnave dvije match lopte. Odmah u prvoj poslati Pompeya Velikog da sredi Spartaka!
  • deda
    27.3k
    Trnava je dobila posljednjoplasiranu Senicu 4-1.
  • 000
    941
    WP2JmlE.jpg

    Trazio video na stranici Fortuna lige, a nasao najlepseg strelca :cool:

    Inace, da je Senica (-19 gol razlika) dobila Trnavu, imala bi samo bod zaostatka za Trnavom.
  • reziser
    6.2k
    nakon ove rekao bih rutinske pobjede u Puli, jedva cekamo cetvrtak i utakmicu istine
    spartak je tvrda ekipa, obrambena, drugacija od fenera i anderlechta, a takvi nam ne odgovaraju
  • 000
    941
    https://sport24.pluska.sk/futbal/slovensko/video-priamy-prenos-z-futbalovej-fortuna-ligy-fc-spartak-trnava-fk-senica.html

    Teren poprilično loš, no bilo je i puno gorih kod nas. Slovaci sve karte bacaju na prekide, ali po priloženom, trebali bi ih dobiti u obje tekme.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Jel Moro i Šitum konkuriraju za četvrtak?
  • LovroZG
    1.3k
    Rečeno je da se u prvu momčad vraćaju protiv Zeline.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Ak je istina kaj sam pročitao da Slovaci dosta polažu na prekide i preskakanje igre to bi nama trebalo biti voda na mlin s obzirom na rezervni stoperski par kojima je to jača strana. Više bi se bojao da slovaci imaju neke vižljaste brzance i da kombinatorikom dolaze u napad.
  • deda
    27.3k
    Tako si i ja nekako mislim.
  • LovroZG
    1.3k
    Gledo sam Spartak protiv Legije i nešto protiv Zvezde, vole se branit i nadat se nekoj kontri+prekidi. Mi ćemo biti ti koji će vodit igru i bit će jako važno da odigramo kvalitetno u napadu. Ne znam kolko se može vjerovat TM-u al likovi u vezi guraju tri zadnja vezna i rade dosta faulova. Definitivno vrijedi razmislit o Kądzioru i Petkoviću u prvoj.

    Btw, Hajrović i Stojanović imaju dva žuta. Jel bolje da sad poberu i treće, il bi bilo lijepo da se sačuvaju?
  • Eduardo
    17.1k
    Ja bih punim gasom odmah, bez čuvanja od kartona. Ne treba kalkulirati, idemo probat uzeti tri boda sa što manje stresa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.