• BluePhone67
    3.1k
    Hoce biti osigurano mjesto za godisnje karte zbog zatvorene jedne tribine ?

    Ako ce osiguravat mjesta, onda ce se ocito oni koju tribinu zatvore morat javit i podici svoju kartu na ticketu pointu i vjerojatno ce biti prebaceni na istok
  • Blaz
    350
    za hapoel je isto sjever bio zatvoren, pa si mogao na jug normalno sa godisnjim.
  • BluePhone67
    3.1k
    Jos i bolje da smo na jugu.. Svakako korisnicima godisnjih karata nece bit uskraceno osigurano mjesto, sto je dobro
  • Blaz
    350
    A nikad ne znas sto se tim idiotima vrti po glavi i sto ce napravit u vezi organizacije protiv trnave
  • xavier
    11.1k
    Nikad ne znaš što će napraviti, ali nadam se da smo na jugu protiv Trnave :smile:
  • reziser
    6.2k
    pišemo na krivom topicu, he he,
    otvorimo topic uzvrata u ZG....
    gore neće biti ni juga ni istoka niti gledatelja :grin:
  • Blaz
    350
    a kak ti to znas da u trnavi nece bit gledatelja? Veze u disciplinskoj komisiji uefe?
  • reziser
    6.2k


    jer je kazna trenutno takva:joke:
  • deda
    27.4k
    Nisam očekivao drugačiji rasplet, pa se nisam ni pripremao za gore. Iako bi rado, to nam je stvarno blizu.
  • reziser
    6.2k

    blaž :joke:

    žao mi je, planirao ići gore, al hbg, mooožda tako lakše dođemo do pobjede iako mrzim takve tekme bez navijača, naboja.
    čista trening tekma s velikim ulogom
  • Blaz
    350
    Na nasu srecu da im nisu prihvatili zalbu
  • deda
    27.4k
    Misliš da ne napravimo sranje i ukenjamo neću ni reći što? :smile:
  • Eduardo
    17.2k
    Dosta toga je prošlo danas izmedju naša dva stopera. Morat će to puno bolje, čvršće i koncentriranije u Trnavi. Ako to bude blizu današnje predstave ne piše nam se dobro.
  • Infinity
    15.2k
    Obrana jeste mozda i najbitniji dio ekipe, al nije ovo toliko strasno. Ja sam zadovoljan. Prema naprijed se izdominiralo, a Istra i jeste bila dobra priprema za Trnavu i da se vidi sta ne stima i da se utakmica pripremi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.