• marcio amoroso
    31.9k

    U Tursku nikad.
    Moram deda, moram.
  • xavier
    11.1k
    Znači prazna sjeverna tribina u uzvratu protiv Slovaka :sad:
  • Eduardo
    17.2k
    Ova kazna je već stigla dok se još uvijek čeka odluku i kaznu za događanja na utakmici protiv Fenerbahcea?

    BBB će na istok?
  • Infinity
    15.2k
    Dobro je kako je moglo biti. Samo sto je taj sjever 30% kapaciteta stadiona.

    Sad je na potezu uprava. Oni ce morat razmisljati gdje ce smjestiti BBB i valjda ce im pasti napamet nesto za sta nisam morao ni razmisljati. Gostima dati dio zapada ili istoka, a BBB smjestiti na jug. Mada bi mogla biti ludnica ako BBB budu na istoku pa da 9.000 navija, mada i na sjeveru ima onih koji nijemo posmatraju utakmicu.
  • xavier
    11.1k
    Oni ce morat razmisljati gdje ce smjestiti BBB i valjda ce im pasti napamet nesto za sta nisam morao ni razmisljati. Gostima dati dio zapada ili istoka, a BBB smjestiti na jug.Infinity

    To je jedino logično, samo ovima iz kluba često logika nije jača strana :grimace:
  • deda
    27.5k
    Ja sam baš na SN napisao - Slovakinje primamo kod nas na zapad, svakom jedna u krilo.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Vjerojatno će BBB na jug. Jel se zna nešto za žalbu Slovaka? Hoće im to proći.
  • deda
    27.5k
    18.10. valjda
  • markoli
    1.6k
    Glavno da nije stadion zatvoren, nekako ćemo preživjeti bez jedne tribine, budu se BBB na jug premjestili i dobro. Samo da uđemo u taj susret s 9 bodova, lako za ostalo. :blush:
  • deda
    27.5k
    Ma da mi rješimo proljeće pa neka nam stave soli na rep.
  • reziser
    6.2k
    da nebi mi ušli na proljeće sa praznim stadionom kak nam je krenulo?
  • reziser
    6.2k
    bbb skoro sigurno na jug, a gosti kod markolija i dede :grin:
  • deda
    27.5k
    Zato je možda i bolje da je gore Trnava bez gledatelja da se ne stigne napravit glupost iako mislim da će Boysi spriječit buduće pokušaje egzibicija.
  • reziser
    6.2k
    deda, da, dobro da je gostovanje bez gledatelja, imas pravo.

    ali tko moze sprijeciti da neka budala opet isto ne napravi? neki 5 element?
    recimo, ti odes na zapad i tak nekaj napravis...pa taj U nitko nije ni vidio bem ti...
  • Infinity
    15.2k
    Treba njima utrpati sto vise komada gore, da svi izgube volju za gostovanjem, da ih dodje 50, da ne zauzimaju puno mjesta :grin: Joj kad se sjetim koji je cirkus bio kad je dolazio Nefchi (?), pa ona dodatna montazna tribina da se smjesti goste na koje se zaboravilo, a stadion se rasprodalo haha.

    Iako pricamo tek o prvoj utakmici, evo sva ovosezonska gostovanja njihovih Ultrasa ove sezone, pa nesto slicno mozemo ocekivati i na Maksimiru.

    Reveal
    Mostar
    37339611_10155529982287466_3447220389053202432_n.jpg?_nc_cat=106&oh=7767819f9b6714e80e4ce8849d045d8b&oe=5C410532

    Varsava
    maxresdefault.jpg

    Beograd
    sptr.jpg

    Ljubljana
    Olimpija-Ljubljana-Spartak-Trnava-6.jpg


    Za Istanbul ne mogu ni naci, al nije ni bitno. Ne ocekujem da ce ih doci vise od 500 u svakom slucaju. To znaci gubitak oko 1.000 sjedecih mjesta, a jug prima skoro 4.000 tako da se nikako ne isplati tamo ih, pa makar morao na zapadu ili istoku izgubiti i 2.000 zbog tampon zone i slicno. Zapad-gore bi bilo idealno, ali treba mreza.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.