• Imamo Dinamo
    3.6k
    Nemam listu, ali vjerujem da je i pismo Nekog Tipa Bobanu pri vrhu liste. Ono je bas bio tekst za najezit se
  • Peškaman
    4.2k
    Je li ima tko informaciju hoće li Teofil biti spreman za nedjelju?
  • BBBaranja
    2.5k

    Nos ili ponos? :grin:
  • reziser
    6.8k
    di je nos tu je i ponos
    Nadam se da cemo biti oponosni na nase decke u nedjelju :victory:
  • Neki tip
    21.3k
    Nemam listu, ali vjerujem da je i pismo Nekog Tipa Bobanu pri vrhu liste. Ono je bas bio tekst za najezit seImamo Dinamo

    Hvala ti, drago mi je da je taj post dopro do zonaša koji su tada tu bili, mada do onog kome je naslovljen baš i nije. :grin:
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Nije nazalost, ali svejedno vrhunski tekst vrijedan citanja :ok:
  • scooniepenn
    3.3k

    Ovo me užasno nasmijalo. Kaneka bi jedan na jedan teško zaustavili i bekovi ekipa ranga Feyenoorda ili Porta, a ne Diallo.
  • boem
    309
    Nadam se da će nam jesenski prvaci pružiti igru dostojnu svoje titule, a ne neki bunker :)
  • Mali Zeus
    12.7k
    Pustiti Takura na Dialla. Ko njima igra desnog beka ako Sigur ide u sredinu?
  • bbb medimurje
    3.2k
    Zagi
    Rile Teo Peric perkovic
    Misic
    Kaneko Ademi ? Vidovic
    Petko
  • Nolifer
    8.1k
    Balkani riješen :victory:

    Za tovariju se trebaju spojit dva dobra poluvremena i pametno odigrati i ne se dati isprovocirati... :strong: :pray:
  • dzis
    807
    Utakmica sezone, a mislim da ne pretjerujem ako kažem da je ovo i najvažniji derbi u zadnjih 10tak godina.
    Teško je reći da smo favoriti, objektivno nema favorita(iako u mojoj glavi idemo hendikepom)

    Ne pamtim kada sam neku tekmu ovako iščekivao, baš ne mogu dočekati nedjelju.

    Posto ne živim u Hrv, svaka tekma pa tako i u Zg mi je kao gostovanje, što mi još veći impuls daje.

    Prognoza 2 0 i igrač utakmice Baturina. Nije dobro ušao u sezonu ali meni je on nas najbitnije igrač, samo što ni on to još nezna. Mali nemoj me iznevijeriti
  • Neki tip
    21.3k
    Znam da nije baš navijački s obzirom na najveće rivalstvo, pa ni dinamovski s obzirom da si "nešto" uvijek nasuprot nečemu drugome što nisi (identitetska priča jelte), ali jbg, ne palim se inače previše na tovare. Odnosno ne u mjeri u kojoj većina dinamovaca.

    Da se ne pojašnjavam, oni koji su duže tu ionako otprilike znaju.

    Međutim, nestvarno sam nabrijan na nedjelju i tekmu s njima. :yikes:

    Još od jučerašnjeg zadnjeg zvižduka sam napet ko da je 13.05.202X. i za 5 minuta počinje utakmica sa Zvezdom u polufinalu Europske lige.

    Tijesno prvenstvo u kojoj smo već dvije od njih izgubili, u kojem bodovno zaostajemo i u koje smo ušli bitno slabiji nego u zadnjih 5, može jednom jedinom utakmicom, zadnjom u ovoj godini na punom Maksimiru, dobiti jednu sasvim drugačiju sliku i temelj za proljeće..

    I zbilja mi nije važno "ponižavanje od 5-0 uz hat-trick Takura Kaneka" (mada bi bilo lijepo). Bit ću sretan kao malo dijete i ako nakon loše igre pobijedimo golom u 92. nakon što se lopta odbije od leđa u očaju ubačenog Kulenovića.

    "Jedva čekam" je vrlo izlizana fraza rezervirana za djecu uoči školskih praznika, ali jebemu - jedva čekam tu utakmicu!
  • Paggini
    19.8k


    Kad mi ovi emocionalno, psihički i financijski stabilni ljudi koji ne prate Dinamo kažu da nisam normalan, samo im kažem da ih iskreno žalim i upravo ih žalim zbog ovog osjećaja iščekivanja tjednima prije tekme, nervoze na dan tekme i ekstaze koji će doći poslije tekme. Živi se za ovo i bogami i ja jedva čekam!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.