• Petar86
    884
    Ako nisi Mbappe licno sa 17 godina nemas sta traziti u Barceloni
  • Zspkšis
    23
    Da treba Vrbančiću dati šansu pored Baturine , Vidovića, Mišića, Ademija , Ljube , Bulata i još Stojković i Kačavenda kad se vrate... Vrba prvo mora sezonu u HNL-u odradit, pa ćemo onda vidjet ima li šta od njega... Ne bi ni ovi juniori iz Barce igrali prvu u Dinamu...
  • Doktor Kunić
    3.4k
    nebi se složio, pa upravo Dinamo to radi, taj mali je očito neki opaki talent u Belgiji, puno igra, i to što puno igra ima 1g i 2a(nisam u detalje ulazio). Možda naš Baturina ipak ima 24g...(primjer)

    Gvardiola neću ni spominjati :grin:
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Mene jeza hvata na spomen vremena golobradih Benkovica, Kovacica, Halilovica, Brozovica i nemocnog Dinama. Barca i Antwerp su stavili nesto vise mladih igraca jer je situacija rjesena za oba kluba. Uzimat to kao primjer bilo cega je.. glupo. Isto je danas napravio i City.
    Barca i dalje trosi kao pijani milijarder, a na kraju im kadar puni La Masia, tu sramotu od transfer politike ne bi uzimao za primjer nigdje i nikada.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Imali smo hrpu ozljedenih igraca, zali se da mu je kratak kadar, pa zasto ne dati priliku njemu ili Koscevicu?
  • Kepec
    5.5k

    Dečko od 17 godina zabio u 92. za Antwerp.
    3/5 golova zabili godišta 05,06.
  • Đeki Ćen
    37
    Zvijezda je za ovaj nas Dinamo danas Dinamo iz nekih boljih dana. Jaci su. Idu naprijed, tijesni rezultati sa Citiyem i Leipzigom, nitko ih nije ponizio. U domacoj ligi su prvi, pogledajte malo bolje tablicu. Uzet ce lagano naslov. Partizan se raspal, tamo je taj TSC druga momcad, idu takodjer naprijed. Srbi grade stadione, mi tek krecemo. I HNL i njihova liga su u biti slabasne za neku europsku razinu ak gledamo cjelu sliku, tu nema dvojbe.
    Mi kriziramo, stagniramo, ne naziru se strukture, borbe oko vlasti u klubu, lesinarenje, kaos, krivim smjerom idemo. Kuzim da cemo prezimit u Europi, ali u kakvom natjecanju? Liga prvaka vrijedi, Liga Europe ajd ok, moze proc. Kakve mi trenere imamo? Na Dinamu cast izuzetcima se mnogi vjezbaju. Srbi su platili ovog Zidova, trce, igraju brz nogomet, bit ce sve bolji. U klubu im se zna hijerarhija tko sto radi. Mi sto smo imali tjerali smo, Medjugorac je radil kaj mu se prohte, kasa prazna ili poluprazna, usprkos milijunskim transferima tijekom proteklog desetljeca. Gaydug prvi u HNL-u, a to je poluamaterski klub u nacinu rukovodjenja. Na prijelazu smo, ak se nastavi ovako, zabrinut sam. Necemo ponova u neku ligu za bedaka, ali ka bedaku idemo.
  • Facke
    3.6k


    Đeki Ćen naj me nasmejavati. Ajd naj me nasmejavati.
    Ste financera Zvezdu? I koj bu kad se bu on meknul? Zidova vec teraju iz kluba el su nezadovoljni s njeguvim nogometem.
    Crvena Zvezda duguje 76 miljuna eura. Pa sad si ti misli kaj bude kad tata Vucic vise nenude na vlasti......Druge pogledaj si tablicu srpske lige pa poglec ste je tam odma iza Zvezde. TSC nije. Sva ta Zvezdina pojacanja nisu v LP donesla bas nis. Osvojili su jedan bod. I to je to. Kaj se u Zvezdi zna? Bole mi je ckometi. Male se informeraj kak se taj klub vodi i ste ga vodi. Puna mi je kapa dizanja u nebesa tu Zvezdu. To kaj su par transfera napravili su odma bolsi , jaksi itd. Vidli bume sad kulike budu ta pojacanja motiverana same ligu igrati. Al mi je puna kapa toga Zvezda ove Zvezda one. Igrame istu ligu ? Ne. Igrame ista natecanja? Ne. Onda cemu stalne merenje kurca s Zvezdu. Ne razmem. Jednostavne ne razmem. Da su nam neki konkurenti bi razmel al ovak ne.
    Mi sme protiv njih igrali zadnji pot 91. De si ti bil 91? Mene je stari jos v jajci nesil......Al oni su jaksi od nas. Po cemu si te zakljucil? Po kadru i igre? A prek 30 let nisme protiv njih igrali.
  • Đeki Ćen
    37
    A kad ce Vucic ne bit na vlasti? Bit ce, uzet ce ovog tjedna izbore uvjerljivo. U biti Dinamo, Hajduk, Zvijezda, Partizan su drzavni klubovi, tko ce to pustit niz vodu? Da ti nece publika doc na HNK Sibenik i Borac Cacak? Tko ima interes ne pravit promidzbu preko sporta ak mu se moze? I Zvijezda i Dinamo su sirotinja za Europu, al na lokalu dovoljni da opstaju. Zvijezda ce od UEFA uzet 20 milijuna sada, od sponzora 10, drzava ce im dat 20, osjetit ce bol kao da ih je muha ugrizla. Igraju Ligu prvaka, pun stadion, to narod hoce da vidi, placaju redovito karte i za Ligu prvaka i za Euroligu.
    Pravo pitanje je sto Dinamo ne igra Ligu prvaka, vec Ligu Semse Suljakovic? Sto je Cibona na ovak niskim granama, sto su RK Zagrebu Celje pa jedno vrijeme Vardar uzeli primat? Gdje su europska Podravka, Jugoplastika/Split, Zadar, gdje su Zapci sa Save? Za kaj su zagrebacke tribine prazne?
  • Đeki Ćen
    37
    edit, pamtim Drazenovu Cibonu, Europsko u Zagrebu, ljetnu univerzijadu, neka druga vremena. Ti si mlad. Ne kuzis sto ti hocu rec. Zagreb je kreirao renome znamenitog europskog centra kad pricamo o sportasima i brendiranim sportskim klubovima. Gdje je taj Zageb? Hokej i Medvescak kratko trajal, tu je Dinamo i? Za tebe je to cijeli svijet, za mene ni pod koju cijenu.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Zvezda je te pare vec spiskala. Isto je napravio Brugge kad su imali siguran plasman pa istovarili ogroman novac na Yaremchuka. Pripremali su kadroviranje pola godine i uzeli bod. Veleban uspjeh, vidim na cemu im zavidis. Mi smo imal dug niz godina ozbiljne rezultate i sad smo u krizi uprave 1 sezonu i ti trcis se divir ciganima, drzavnom projektu pickoustog za osvojen bod u skupini s Young Boysima?
    Al protiv Salzburga smo morali vise :lol: :lol:
  • Sajla
    5.1k
    Gdje je taj Zageb?Đeki Ćen

    taj Zagreb, a i cijela Hrvatska, danas ima četvrtinu populacije stariju od 65 godina, manje nas je od 4 milijuna, infrastruktura je loša, vođenje klubova je usmjereno na preživljavanje i izvlačenje love, a klinci bulje u mobitele umjesto da su vani s loptom.
    svakom sportu, a naročito ekipnom, je potrebna masovnost da bi bio uspješan. može tu i tamo iskočiti neki Gips Kostelić pa stvoriti svjetske šampione u pojedinačnom sportu, ali ne može individualac izbacivati konstantno 15ak nogometaša i sl. dubok je to problem i teško se rješava. treba novaca i mladosti, a to ne ide preko noći
  • Mali dioničar
    15.2k
    Zvijezda je za ovaj nas Dinamo danas Dinamo iz nekih boljih dana.Đeki Ćen

    Koju si utakmicu jučer gledao?

    Crvena zvijezda-Manchester Grad?
  • Mathiasovi Chageri
    2.6k
    Zvijezda je za ovaj nas Dinamo danas Dinamo iz nekih boljih dana. Jaci su. Idu naprijed, tijesni rezultati sa Citiyem i Leipzigom, nitko ih nije ponizio.Đeki Ćen

    "Zvijezda" je završila ovogodišnju Ligu prvaka kao najgori klub, 32. od 32. Uzeli su jedan bod, izubili 5 utakmica, u toj utakmici u kojoj su uzeli bod su se spasili poraza u 88. minuti greškom golmana Young Boysa.

    Samo da se referiram na par ostalih iznesenih bizarnosti:

    "tijesni rezultati sa Citiyem i Leipzigom" "nitko ih nije ponizio" - Prva utakmica protiv Cityja je City imao 40 udaraca na gol Zvezde, uz 70% posjeda, da Bukari nije prodao kontru, ta utakmica bi baš bila ponižavanje. Jučer je City izašao na Rajka Mitića sa blago rečeno trećom postavom i klincima i rješio utakmicu u prvih sat vremena. Nitko ih nije ponizio ali daleko da su bili konkurentni, štoviše nisu bili niti blizu niti u jednoj utakmici.

    Ljudi su potrošili 14 milijuna eura na transfere nimalo jeftinih igrača, usudio bi se reći još toliko na plaće i sav taj novac su spalili na 5 poraza i remi. Hipotetski, da Dinamo kupi 6 skupih stranaca u vrijednosti od 20 milijuna eura i nakon toga izgubi skoro sve utakmice, a u prvenstvu ima jednak broj bodova kao i raspali Hajduk pred bankrotom i bez trenera kojem hipotetski publika bojkotira domaće utakmice, bilo bi mrtvih.

    Zvezda je državni projekt i kao takav jedino egzistira. Da se sutra vlast izmjeni u Srbiji, vratila bi se tamo gdje je bila kad je Partizan dominirao dok je Tadić bio na vlasti. Ne može se ni blizu usporediti sa Hrvatskom. I dobro da je tako, ne trebamo se uspoređivati s tom Bjelorusijom s Ali Expressa nikako.
  • Đeki Ćen
    37
    U istim smo gofnima i mi i Srbi. Obije zemlje nemaju uredjen ni tjelesni odgoj u skolama, a zovu se sportskim nacijama, vole tak, s pravom, talentirani su, uz Slovence, tri ozbiljne nacije u ovom djelu Europe. Staro stanovnistvo, slaba gospodarstva/infrastruktura, je, tocno je, ali to su trendovi na kontinentalnoj razini. Dese se incidenti, Janica, Novak. Modric i Jokic su vec proizvod nekakvog sustava sa sve kritikom istih.
    Mi debatiramo o organizacijskim uvjetima, strategiji. Gdje su bili Dinamo/Zvijezda prije 8-10 godina, a gdje danas? Gdje ide ta krivulja? To je poanta. Oni ulazu novce. Igraju Ligu prvaka, nisu je igrali. Dva euroligasa u kosarci, nisu ih imali, pune tribine, digli su vaterpolsku ligu, u odbojci su velesila, grade. Sto je napredovalo u Hrvatskoj? Malo sto. Clanica EU. Prije deset godina smo u momcadskim sportovima bili dosta ispred Srba, danas ne. Imat cemo jednu-dvije momcadi u Parisu, Srbi 5-6. Osnovica toga je klupski sport. Lokalna prica. Kod Srba se krade, u HR mnoooooogo vise. Nema reda, svak komandira i drpa novce, sve domoljubi, do posljednje kune. I dok se domoljubno gusla krast ce se sve vise. Bezprijekoran alibi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.