• Bosskovitz
    11.7k
    Mali update na njihova stanja:

    • Šahtar je trenutno četvrti s tri boda manje od prva dva ali i dvije utakmice manje, no s jednom utakmicom i tri boda više od petoplasiranog imenjaka iz Kijeva koji im je i dalje realno glavni konkurent za naslov. Iako, ako ćemo realno, kad bi Šahtar i Dinamo pobijedili sve zaostale utakmice bili bi na jednakom broju bodova, no ukupno bi pet klubova bilo unutar 4 boda razlike
    • Slavia je druga u Češkoj s pet bodova zaostatka za Spartom, ali i utakmicom manje. Nitko drugi više nije ni blizu te borbe
    • Kopenhagen je treći, ali samo bod manje od Brondbyja i tri boda manje od Midtjyllanda

    TLDR, svugdje je sve otvoreno.
  • Infinity
    16.4k
    Oci me bole od ovog sampionskog nogometa veceras.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Balog kaže da je golman Arsenala kriv za gol jer je stajao predaleko od gol linije.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    opcenito Liga Prvaka je iz godine u godinu losija i postaje jako negledljiva, ne sjecam se kad si zadnji puta mogao rec da se u toj sezoni igrao najbolji nogomet i da je bilo nekakvih ludih preokreta, ajde ona sezona 21/22 je jos i bila dobra s onim ludim utakmicama reala ali ove zadnje dvije stvarno nista nemas za pogledat, pa rade pogledam utakmicu Europa Lige ili Konferencijske lige gdje je po meni trenutno puno atraktivniji nogomet nego ovo smece koje bi kao trebalo biti najelitiniji rang nogometa.
  • bongo
    842
    Čisto nogometno zanimljivo postaje tek kad se dođe do nokaut faze i kad ostanu ponajbolje europske momčadi u međusobnim dvobojima.

    Također, zna se tu skoro svake sezone naći neki uljez koji daje dodatnu zanimljivost.
  • austrijanac
    4k
    Ove sezone ne znam koja je ekipa manje pokazala i nebi se iznenadio da uzme neka random ekipa.


    Za sad jedino na kladi se isplati odigrat najboljeg strijelca jer je na Haalanda kvota 2 dok Bellingham tipa ima 15, Saka 50 i Mbappe 5.

    Veći value u tome nego duplanje na Kanarinca iz Norveške
  • Jaro
    7.3k
    kad ostanu ponajbolje europske momčadi u međusobnim dvobojima.bongo

    Osnivatelji superlige lajkaju ovakav stav...
    Irelevantno - ja sam gledao Liverpool - Luton sinoc :rofl:
  • bongo
    842


    Ma zato sam i napisano nogometno gledano očima prosječnog gledatelja. Osobno radije odem gledat županijsku ligu uz pivu-dvije naslonjen na ogradu nego Ligu prvaka
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    znaci igra se protiv 8 klubova 4 doma i 4 u gostima? nema mi to smisla nikako, samo ce igracima vise natrpavat raspored koji je vec ionako katastrofalan.
  • dzg7
    297

    Samo lova bitna,ništa drugo
  • strumfich
    221
    jel se zna na koji nacin ce se birat domacinstva? oce utjecat koeficijent na to ili ce bit skroz random?
  • jedan u nizu
    8.2k
    Igra se 8 utakmica.
    Od toga sa dva protivnika iz svakog jakosnog pota. Postojat ce 4 jakosna pota, ovisno o koeficijentu naravno.
    Pretpostavljam po jednu domacu i jednu vani.

    Tako da ako udemo, igramo i sa najjacim klubovima, ali i onim slabijima.
    Tako da zavrsiti medu prva 24 od ukupno 36 i nije neostvarivo
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    a onda nece vise vrijedit ono pravilo da dva kluba iz iste zemlje ne mogu igrati prije cetvrtfinala, mislim tu je neizbjezno da ce se dvije ekipe iz iste zemlje sresti u toj "grupi".
  • Infinity
    16.4k
    Vrijedit ce. Zasto je nemoguce? Pa i do sad se moglo dogoditi da zdrijeb odluci medjusobni susret, ali su se poduzimale mjere da se to ipak ne dogodi. Isto to ce se raditi i sad.

    Imat ces u jednoj jakosnoj grupi devet ekipa, jedna zemlja mora imati sest predstavnika u istoj jakosnoj da bi se netko sreo, a nitko nece nikad imati sest.

    Isto tako ces u play offu imati 16 ekipa, to znaci da moras imati devet iz jedne zemlje da bi se netko sreo, a devet takodjer nikad nitko nece imati. Isti slucaj je i u osmini finala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.