• SAS1987
    14k
    Dinamo mora zaštiti svoj interes ali isto tako ima podatke o svima koji su dosad kupili ulaznice (barem online) i trebali su dozvoliti kupnju svima koji su dosad bili na 5 - 10 tekmi u poslednji sezoni, dvije.
  • kinfa95
    489
    Glupo je ovo s godišnjacima, do sad mi se već 5 ljudi javilo da im uzmem karte, sad bi ja trebao reć e ko vas jebe kad niste članovi... Pa naravno da nam je svima cilj pun stadion, očekujem promjenu odluke
  • DrawTube
    3.5k
    Ovo bi po meni bilo najzdravije . Ali ne 5 tekmi kao 4 derbija + superkup nego i Gorice i Slavene

    Kratkoročno bih rekao da je ova odluka loša i da će negativno utjecati na posjetu ali dugoročno dobra. Neka se orjuni pokaže da ipak neće moći kupiti karte i da ovise o "glupin purgerima" da im kupe. Samo što ti Purgeri nisu glupi i sumnjam da će netko bit voljan kupit karte za 5 tovara.

    Ne bih rekao da će nakon ovog učlanjenja otići gore za možda 1%, rekao bi sa će biti pristojan broj novoučlanjenih, ne treba to suditi po komentarima sa službenih stranica jer ti ljudi ne bi došli ni da je članstvo 5€, karta 2€ i piva 1€


    U svakom slučaju, ako ovo primjene i na sljedeći derbi tad će brojka biti znatno bolja jer će se već znati procedura a svatko tko se htio učlaniti će se učlaniti
  • GZomanid
    580
    Oni su onemogucili da 4,5 tisuce godinjaka (clanova) uzme karte za prijatelje neclanove.NitkoBitan
    Lijepo vas 4-5 tisuća godišnjaka nagovorite svoje prijatelje da se učlane i uzmu godišnju, isplatit će vam se svima
  • NitkoBitan
    13.5k
    očekujem promjenu odlukekinfa95

    Bit ce promjena odluka vjerojatno u subotu navecer kad shvate da se ne bude prodalo niti 5 tisuca ulaznica a onda ce bit ne hvala gledat cu na HRTu.
  • plavac173
    2.6k
    mozes meni poslat kontakt?
  • GZomanid
    580

    Svaka čast svim frendovima i nije ih lijepo odjebat za karte, ali ljudi moji pa nas je bilo prije par dana 2846 na tekmi, gdje su vam ti silni prijatelji kad igra dinamo??
  • Keyser Soze
    8.7k
    Ovo se trebalo iskomunicirati na početku sezone, a ne 5 dana prije derbija, meni se isto javilo petero ljudi od kojih su svi bili na Rudešu i takvi ne mogu uzet kartu. Zato kad u nedjelju bude 7000 ljudi će se svi čudit ko pura dreku.
  • DrawTube
    3.5k
    Ne shvaćaju neki na zoni da je zapravo velika većina za ovu odluku ali da smatraju da je donesena bez ikakvog plana i previše iznenadno
  • NitkoBitan
    13.5k
    Treba se ostavit takve patetike barem do kraja ovog tjedna. Riskiramo da ne rasprodamo niti jednu tribinu zbog odluke koja je dobra (djelomicno) ali je donesena u krivi trenutak.
  • xavier
    11.4k
    Ne shvaćaju neki na zoni da je zapravo velika većina za ovu odluku ali da smatraju da je donesena bez ikakvog plana i previše iznenadnoDrawTube

    Znaš što je zapravo tužno? To što da se znalo za ovo par tjedana i da se moglo učlaniti nakon odluke, vjerojatno bi se učlanilo više tovara samo da dođu do ulaznice nego ovih što sad kukaju.
  • GZomanid
    580

    Dobro stari pa di si bio zadnjih pol godine, zar ne znaš da je bilo bitno učlanit se u klub?? I sad, par dana prije derbija ti sipaš more postova u kojima jadikuješ zato jer nemreš kupit kartu. Ako si imalo čitao forum do sada ili išao na tekme kako spada, trebao si znati za učlanjenje. Ako nisi, kaj se sad buniš?
  • sport
    2.5k
    Sa koliko članova se hvale tovari?A ja bi trebao kupiti za prijatelja ulaznicu koji ni ne pomišlja učlaniti se i samo u nedjelju glumiti navijača dinama jer će u tom trenutku to biti događaj na kojem se mora biti iz ovih ili onih razloga.
  • Keyser Soze
    8.7k
    Pretpostavljam da kolega je član, kao i ja, ali oboje imamo godišnje što nas onemogućava u tome da prijateljima koji nisu članovi uzmemo karte.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Krivo si ti mene razumio. Ja sam clan i godisnjak i zalim se na to kaj godisnjaci ne mogu uzet karte za neclanove nego to samo mogu ucinit clanovi koji idu na utakmicu i to samo na karatani.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.