• bluepower86
    848
    Naravno da vam ni ova sad odluka ne odgovara a da nisu isto napravili onda bi bilo da ce na zapadu “prevladat”tovari.Konstantno izgovori za ne dolazak na utakmice.Kmecite kao ovi s juga.
  • xavier
    11.3k
    Nemojte me krivo shvatiti, ali recimo da neću plakati za onima koji nisu niti članovi niti znaju člana koji im može kupiti ulaznice. Ne razumijem koliko uopće može biti takvih ljudi...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Sjever dolje će se sutra rasprodati
  • NitkoBitan
    13.3k
    Kako si zakinut kad već imaš godišnju i ne treba ti ulaznica?

    Da onaj bez godišnje može kupiti i samo drugima, onda da.
    xavier

    Pa evo nekoliko nas je reklo to vec tu u temi. Zakinut sam jer nemrem kupit kartu prijateljima neclanovima jer sam godisnjak.

    Nas godisnjaka ima 4 i pol tisuce, od toga nas je vecina u Zagrebu i okolici. Tko ce kupovat neclanovima karte ak ne mi? Clanovi u Zagrebu koji nisu godisnjaci? Takvih ima jako malo koji ce ic na utakmicu a kamoli bit voljni kupovat karte drugima.
  • Endeavour
    496
    Meni i dalje nije jasno kako smo mi, vlasnici godišnjih i članovi kluba zakinuti? Jer ne možemo drugima kupovati karte? Svašta.

    Jedino tko je ovdje zakinut su ljudi koji nisu članovi. A to se lako da popravit. Nekoliko Coffe Latte manje i član si.
  • BBBaranja
    2.1k

    Hoce sigurno,jer je velika razlika izmedu cijena karata za sjever i zapad..
  • Peškaman
    2.8k
    Sjever dolje i zapad dolje dobrim dijelom bih rekao.
    Dovoljno je samo pogledat koji broj stranica se ispisao na ovu temu u par sati.
    Znači,pogođen način prodaje.
  • jedan u nizu
    6.7k
    zabranjeno voce je najslade voce.
    Prvo sam mislio da ce ovo samo dio populista koji dolaze samo nas erbije odvuci od dolaska na tekme.
    Kada vidim kakav hype se stvorio, mozda stvarno bude da se trazi ulaznica vise.
    Sad vise ni sam ne znam, vidjet cemo do subote kako ce to izgledati.

    I dalje smatram da se moglo omoguciti i ljudima koji cu barem xy puta kupili karte ove sezone da kupe i sada bez obzira na clanstvo. Za svaku kupljenu kartu se ionako upisuje ime i prezime i datum rodenja, pa se vrlo lako moze vidjeti tko bi stekao pravo na to.
  • Crusades1986
    10.1k
    Zadnjih par sezona se ustalila praksa da godišnjaci i članovi imaju neku vrstu zaštićene prodaje za utakmice "većeg interesa". I onda ti je i nakon toga problem se učlanit, ako je već cijena godišnje za nekog previsoka.

    Minimum minimuma je potrebno za napravit i nekima je i to problem. Jebiga.
  • xavier
    11.3k
    Zakinut sam jer nemrem kupit kartu prijateljima neclanovima jer sam godisnjak.NitkoBitan

    Pa ni onaj tko nema godišnju ne može kupiti prijateljima. Može kupiti samo sebi, a ako kupuje sebi, samo onda može još nekom.

    Naravno da ne možeš kupiti sebi ako već imaš godišnju, a onda ne možeš ni samo prijateljima. Isto kao što ne mogu ni oni bez godišnje.
  • Mlađi referent
    11.3k
    Apsolutno podržavam odluku
  • NitkoBitan
    13.3k
    Al si ga zakomplicirao. Neka omoguce godisnjacima clanovima da kupuju za druge (logicno da ne mogu za sebe) i mirna Bosna.
  • Juznjak
    3.2k

    Mene najviše boli što su apsolutno svi Dinamovci ove godine imali puno jači razlog za učlanit se. Znači kad je gorilo i kad je za Dinamo i za sve kojima Dinamo znači bilo najpotrebnije nigdje ih nije bilo i nisu bili u stanju izdvojit 20€. Sad se besramno žale na ovu odluku.
  • Keyser Soze
    8.5k
    Al bi se na godišnjake trebalo gledat kao na ljude koji su sebi ulaznicu već kupili i sam tim osigurali pravo za uzeti jos 4 karte, barem bi ja to tako postavio jer kako je netko napisao, nema puno članova u ZG koji nemaju godišnju, a sigurno će ići na utakmicu.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Ne kuzim kako neki ne shvacaju jednostavne stvari.

    Puno onih koji zive izvan Zagreba i mislili su doc na utakmicu ce izvisit jer im svi u ekipi nisu clanovi.

    Kao opcija koja ostaje je ta da karte uzimaju dan prije utakmice clanovi u Zagrebu koji nisu godisnjaci a takvih je MALO! I takvih kojih je malo nece svi htjet uzimat za po 4 osobe ili ce uzet samo za sebe online.

    Apeliram na zdrav razum...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.