• deda
    29.6k
    Cijela ova priča postaje puno tragičnija kada se uzme u obzir da je za Ballkani prodano 1.350 ulaznica.
  • BBBaranja
    2.1k
    Kad je vec uzareno na ovoj temi,da i ja kazem svoje mišljenje :grin:

    Istekla mi je clanska prije nekih mjesec i nešto,nisam ju produžio iz nemara reko nagodinu cu(ne kukam,ja cu do svoje karte za omiljenu tribinu doci).
    Sviđa mi se ovaj sistem za prodaju karata,ali to su trebali uvesti onda na početku sezone recimo a ne sada kad su se preplašili iz razloga da ce tovari pohrliti na zapad(ako ih je i bilo za sada bili su kao bubice,takvi bi bili i sada).
    E sad privlacis ljude na stadion,a dodes na ideju o prodaji karata samo clanovima(neki ce reci bolje da nas je i 6000 pravih nego pun stadion ovih sto dolaze na derbije).Raspravljati o prednostima i manama ovoga mozemo u nedogled..
  • dmil
    161


    Osijek je to dobro odradio, pravo prvokupa članovi kluba, nakon njih osobe koje su bila na bar 3 domaće utakmice ove sezone i ostatak u slobodnu prodaju.

    Tako bi zadovoljili članove, osobe koje su bili na utakmicama i nisu članovi i osobe koje su padobranci i koji dođu pogledati samo kad je to in.

    Umjesto toga genijalci iz uprave/marketinga su napravili nepotreban cirkus pred najbitniju utakmicu polusezone.
  • Oluja
    3.8k
    Jedino zbog cega mi je zao sto je uveden ovaj sistem prodaje karata je to sto je doslo do jos jedne podjele izmedju dinamovih navijaca.
  • BBBaranja
    2.1k

    Slažem se s tobom da..
  • zagr
    505
    daj ljudi da prvo riješimo Ballkani i tam napunimo sjever i zapad dolje.
  • plavac173
    2.6k
    A gdje je klub sluzbeno objavio da godisnjaci ne mogu uzimati karte neclanovima?
  • deda
    29.6k
    Jedino zbog cega mi je zao sto je uveden ovaj sistem prodaje karata je to sto je doslo do jos jedne podjele izmedju dinamovih navijaca.Oluja

    Ma nije to nikakva podjela. Nespretno je izvedeno. Problem je što ljudi nisu znali tj. očekivali ovo. Ja sam očekivao dan-dva prodaje za članove, a onda slobodnu prodaju. Netko je dobro rekao. Ovo će kratkoročno biti negativno, ali dugoročno pozitivno u svakom pogledu.
  • Nino Bule
    12.1k
    Uopce me nije briga za neclanove, zao mi je SAS-a i takvih vrlo rjetkih slucajeva di ljudi nemaju OIB, ali to se radi vjerovatno o max 50 ljudi. Svi oni mogu kupit karte za balkani pa ce nas bit 6000 na utakmici sto je neviđena sramota. S obzirom na dinamiku prodaje karata dole bila bi nikad veca navala niže vrste na zapad i shvacam da su iz kluba trazili nacin da se to ne dogodi, je li najspretnije odrađeno ? Nije, da li ce neki velik broj dinamovih navijaca ostat zakinut, nece.
  • deda
    29.6k
    Ballkani prešao 1.400

    Sad bih se već usudio prognozirati da će biti oko 6.000 ljudi.
  • Jurki
    9.7k
    Trebali su uz ovakve regule za kupnju karata jedino jos omoguciti da clanovi/godisnjaci mogu kupiti online 5 karata.
    S tim bi se svi moguci problemi rijesili.
  • Georg Koch
    4k
    Moze netko od admina ili upucenijih odgovoriti.
    Imam clanstvo do 2/24. Iz BiH sam i vjerojatno necu moci na tekmu u ned.
    Da li mogu uslikati osobnu i clansku, te poslati ovima u zg sto nemaju ni clanstvo ni godisnju, te da li ce im na karatani uvaziti to buduci da sve glasi na mene, a nisam tu. Da li ce im slika osobne i clanske biti dovoljno da ih kupe, hoce ih pustiti?
  • blackbully
    4.5k
    Da li ce im slika osobne i clanske biti dovoljno da ih kupe, hoce ih pustiti?Georg Koch

    Ovo i mene zanima.
  • Nino Bule
    12.1k

    Slika osobne i clanske ce im bit dovoljna, nek uzmu kao sto je kolega rekao jednu besplatnu "za tebe" i ostale kupe
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Mene zanima samo ova komba godisnje + clanska. Udijelio bi, al ne znam jel mogu :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.