• Orc123
    8.1k
    Za tu cifru bi definitivno bio koristan a mozda bi bas bio i iznenađenje kao sto je Kaneko na desnom krilu....sad je u najboljim godinama i nitko ne može osporiti da ima puno jaci dribling ( tehnicki odrađen na iznimno visokom nivou) od svih nasih krila osim Kaneka koji btw. Ne lomi suparnika toliko tehnicki kvalitetnim driblingom vec nevjerojatnom brzinom promjene pravca i startnom brzinom! Isto tako ima Arber jako dobar udarac i u kombinaciji sa boljim suigracima mogao bi biti top igrac za mali novac. Definitivno bi rađe neko mozda bolje krilo po pitanju brojki, neko krilo sa europskim iskustvom ili mlado potentno krilo ali sa dometima nase skaut sluzbe ovo se ne cini los izbor.
  • mali M
    5.2k
    čak bi rekao i da kako nemamo drugo lijevo krilo, i ako se Stojke ili Kača prilagode odlično toj poziciji, opet imaš odličnog igrača za rotaciju.. kojeg sada nemamo.. nemamo ni glavnog a kamoli za rotaciju
  • scooniepenn
    3.3k


    Samo da nadodam za Kaneka kako je kod njega jako potcijenjena dobra tehnika. On nije samo brz, već ima i odličnu tehniku, uključujući dribling i mogućnost centaršuta ili dodavanja s obje noge pa ga je nemoguće čitati kad na obrambenog igrača krene 1 na 1. Dapače, njega od kad je zazuzeo poziciju na desnom krilu stalno udvajaju jer mu bek kada ostane sam ne može apsolutno ništa, a nerijetko i dvojicu slomi. Osim toga, jako puno razmišlja u igri, čemu najbolje svjedoči i kako je u sekundi vidio nadolazećeg Kulena i brutalno mu spustio glavom na par metara od gola prebacivši golmana Rudeža.
  • Maximo
    523


    Slažem se da...stvarno za te novce, odličan igrač, također treba primjetit i netipično za krila, ima solidnu lijevu nogu s kojom osim točnih nabaca... par puta i kroz sredinu ili međuprostor precizno pronalazi igrača...
  • Sajla
    5.1k
    Takiju je lijeva noga jača i više ju koristi. zato i igra desno krilo zbog kontra noge. ali mu nije strano igrati desnom što je dobro jer može zavrnuti iz trka bez zaustavljanja. kao što i drugi pišu, nije da igra samo jednom nogom pa da je bekovima lakše čitati. baš mi je drago zbog tog dečka i stvarno se nadam da ćemo nastaviti gledati Japance i za druge pozicije.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Arber Hoxha nije nista bolji od Kalika, Teklica i slicnih igraca koji su bili glavne zvijezde svojih momcadi pa su mogli radit kaj hoce
  • Laugreano
    2.5k
    To znaci da cim primi loptu stvori visak u sredini, i trener je taj koji treba to prepoznat kako taj visak najbolje iskoristit. Koji igrac da dolazi iz drugog plana cim Taki primi loptu. To su ti automatizmom koji kod nas jos ne postoje. Također puno vise efekta ima kad Taki primi loptu brzom promjenom strane dok se obrambeni krecu prema njemu, nego na postavljenu obranu.
  • Orc123
    8.1k

    Slazem se u potpunosti kolega. Mislio sam na tehnicki izvedeni dribling. Kaj se tice Kanekove tehnike ona je na zavidnoj razini jer jako lijepo stopa loptu, prima je u trku, lijepo barata loptom isto tako da se nadovezem na tebe, a to sam vec i pisao da je iznimno nogometno inteligentan i jako je dobar u pas igri i ima tog vica u njemu. Jako zahvalan igrac. On i Spika ce se odlicno nadopunjavati, a isto tako ocekujem i od Stojka i Hoxe ako dodje. Vidovic mi vide za laznu 9ku nesto ala Krama ili isturena 10ka....drugaciji tip od Baturine ali opet slicnih pozicija....sa samo malo entuzijazma mogli bi imati iznimno darovitu momcad na zimu. Ja bi npr. Doveo uz nekog standardnog beka tipa Mensah jos jednog mladog beka, gledao sam jednog Japanca koji po TM vrijedi oko 300tis i ima mislim 21g i jako dobru sezonu u 1.ligi...pa ono da se uz Takija kali a mogao bi se dobiti za sitnis. Treba vise fokusa baciti na to trziste.
    Edit: Kotaro Hayashi se zove...jedino mislim da je desnjak ali igra s obje noge....jako zanimljiv bek. Istice mu ugovor za mjesec i pol, igrao gotovo pa standardno u 1. Japanskoj ligi.
  • Zagi
    7.7k
    Mislim da nema potrebe gledati na Špiku kao neko dugoročno zamjensko rješenje.
    Transferirati ga sada, dok ima nekakvu vrijednost i okrenuti se mlađima.

    Šaranić igra odličnu polusezonu u Dugopolju. Djeluje puno ozbiljnije nego prije 6-12 mjeseci.Ako ne sada na zimu, na ljeto ga instalirati na desno krilo pa nek dijeli minutažu sa Takurom.

    (Za "nije se mogao izboriti za minutažu ni u Varaždinu ekipu", nije ni Janković u Gorici pa je godinu dana poslije jako dobar igrač.)
  • Orc123
    8.1k

    Gledao sam Saranica toliko puta da mogu sa sigurnoscu rec da nikad od njega igrac kapaciteta za Dinamo. Kao prvo igra totalno van svoje pozicije jer je apsolutno pre spor i pre trom za krilo. Takvi tipovi igraca u modernom nogometu imaju jako malo mjesta. Jako je spor, trebao bi igrati na poziciji 10ke jer ima talenta ali dokazano je vec milijun puta da sam talent ne vrijedi nista (citaj:Tolic-jako slican igrac).
  • Zagi
    7.7k
    Nisi ga gledao u Dugopolju.
    Malo znači ta tvoja sigurnost.
  • Orc123
    8.1k

    Jednu tekmu i to ne cijelu tekmu...istina...ali nisam na tom uzorku zakljucio to. Pratio sam ga dosta u juniorima i odmah mi nije bilo jasno zasto se forsa njega a ne Crnca koji je bio bas moderno krilo, imao je silu....a i sama statistika u Dugopolju mu je 4 gola u polusezonu u 2. Ligi....slabo
  • Armagedon13
    959
    I tako ništa od Mancea pa tko ostaje u igri za SD?
  • emilperska
    5.7k

    Čeka nas legendarni prijelazni rok Sergeja Jakirovića i perverzna pojačanja iz Gorice, Varaždina, Belupa te Rijeke ako nam se posreći.. A moguće da se i majka, kraljica, tajnica, predsjednica umiješa pa lupi štiklom i šakom o stol i dovede Dejana Lovrena
  • Lynx17
    4.1k
    Roko Simic po transfermarktu vec vrijedi 10m eura. A koliko se njemu samo omalovazavao. Da je Dario ostao tu, bolje da nije dosao, ali ovako, steta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions