• Jaro
    7.4k
    samo on jos fali za potpuni cirkus...
  • Mentalni Gimnastičar
    892
    Miho s tribine kaže da se priča o Lovrenu i da će već u sutrašnjim medijima biti nekih informacija
  • Captain America
    17.7k
    Kad je već jednom prošlo...

    Bilo bi nam najidealnije da Lovren dobije papire i dođe ovdje.Captain America

    Bilo bi nam najidealnije da Gazibegović i Mensah dođu ovdje.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ne znam, na terenu vjerojatno pojacanje, ali jako odbojan lik. :vomit:
  • Noel
    6.4k
    Čavlina Mensah Lovren Živković Gazibegović Selahi Mišić Baturina Xoxha Kaneko Petković. Odma bi potpisao da je ovo prvih 11 na proljeće.
  • Krizy
    43.5k
    Hahahaha sedam novih, kako da ne :rofl:
    Dok ih uigraš Hajduk je na +9.
    To bi bilo gore nego ne dovesti nikoga.
    Na ljeto je došlo osam novih plus četiri povratka bivših igrača, ukupno 12 novih.
    Brodić će biti 13., ajde eventualno 3-4 nova ukupno ali 7 u prvih 11 je nemoguće i na FM-u.
  • MarK
    648

    Čavlina 500 k
    Mensah 2 m
    Gazibegović 2 m
    Selahi 500 k
    Hoxha 1 m
    Lovren ?
    Najmanje 6 mil eura. Možda ako se odustane od otkupa Kače i Stojketa
  • Zagi
    7.7k
    Stojke je 100% naš i otkupljen, ne?
  • Jaro
    7.4k
    ja isgo mislim da je Stojke kupljen
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Meni ovo jako lijepo izgleda isto. Ali računaj da se mogu samo tri igrača dodat na listu za konferencijsku ligu. Plus onda imamo BRDO igrača za otpis.

    Znači u vezi bi imali za dva zadnja vezna Mišića, Ljubičića jadnog, Ademija, Sučića, Bulata, Halilovića (koji može i naprijed ae), Selahija, a nadolazi i mladi Vrbančić

    Onda recimo na stoperima imaš Bernauera, Šutala, Teofila, Perkovića, Živkovića, Perića, Lovrena, Sosu, Ristovskg. Isto za dvije pozicije.

    Zatim imamo na zimu ŠEST špica! Od kojih je jedna od njih dovoljno dobra za Dinamo (Petković) i dvojica su ok za rotaciju (Kulen i Brodic)

    Znači ovako ne analizirajući sad potpuno, za otpis bi bili ovi igrači (kako bi se imao nekakav optimalan broj igrača):

    Drmić, Emreli, Jurić, Halilović, Bulat (u sulučaju da dođe Selahi), Bernauer (ne voli ga Profa), Mihaljčenko, Moharrami (imali bi 3 desna beka), Sosa, Teofil na ljeto/Perić, Marin, Menalo, Rukavina (minimalno posudba), Nevistić/Zagorac.

    Znači to je ni manje ni više nego 14 igrača kojih bi se trebali riješiti, A nemamo sportskog direktora. Plus ni ovi koji bi ostali nisu svi na razini Dinama realno.

    Koji kaos nam je u klubu, ovo je stvarno tužno.
  • Maximo
    523
    Da...zanimljivo ovo za 3 igrača moguća za registraciju...još su ademi i KTC spomenuli da im je drago da će moć uskočit u KL nakon zime ako prođemo...još ajde Kevina regat, ali ne znam koliko ademija ima smisla i onda ti ostane još 1 igrač...
  • Ivdzo11
    4.2k
    Jusuf Gazibegović iz Sturma trebao bi pojačati konkurenciju na desnom boku, a na meti je i bivši sportski direktor Rijeke Ivan Mance, no "modri" ne mogu konkurirati zbog visoke odštete

    Riječ je o reprezentativcu BiH, igraču koji iza sebe ima 133 nastupa za Sturm i koji s obzirom na porijeklo ne bi trebao imati s prilagodbom na Dinamo. Tržišna vrijednost iznosi mu četiri milijuna eura, ali Gazibegović ima izlaznu klauzulu od 1,7 milijuna eura. A toliko su "modri" spremni platiti.

    https://www.24sata.hr/sport/dinamo-dovodi-reprezentativca-bih-za-17-milijuna-eura-mance-nije-realna-opcija-za-direktora-952189
  • austrijanac
    4.1k
    Za Mancea se zna da je obična patka Vlatke Peras.

    Ne znam koga je pokušala kupit tim člankom.
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Bernauer (ne voli ga Profa)Dragon1Warrior123

    Jebiga,Max nije imao sreće kao Taki da se u ključnoj tekmi za ostanak trenera na klupi u 90 i nekoj minuti nađe na pravom mjestu u pravo vrijeme i tako si kupi ako ne prvih 11 onda barem redovno ulaženje s klupe i prvih 11 u tekmama s manjim ekipama. Iako mi nema smisla da ga je Plzen koštao ikakve rotacije u ekipi,mislim da bi da nije došlo do tog penala i dalje barem bio starter u tekmama sa ovim ekipama sa dna tablice. Ono mijenjanje na poluvremenu u Gorici mi je i dan danas misterija. Svaki igrač naše obrane je ove sezone imao barem jedno poluvrijeme nakon kojeg je bio zreo za otić van iz igre,ali jbg očito je lakše izvadit stranca koji se neće bunit nego objasniti domaćem "talentu" da je vrijeme da malo odmori na klupi do neke bolje prigode. Ako Jakir stvarno planira stavit Maxa na listu otpisanih sa igračima poput Sose i Mykhe onda stvarno nemam riječi. Kako su neki već ovdje pisali,baš me zanima kako bi funkcionirao francuski duo u obrani. Uvjeren sam da taj duo ne bi bio lošiji od dua Šutalo Perić.
  • Peškaman
    4.4k
    Neće se ići po Živkovića,tj neće se vraćat što je i bolje,neka odradi punu sezonu u Loksi.

    Čavlinu je nepotrebno i glupo vraćati ako neće biti prvi izbor,ako će ti biti zamjena bolje je da ga ostaviš u Loksi da skuplja iskustvo. Imaš Nevistića i Zagia,potpuno dovoljno za izgurat do kraja sezone.
    Ako ćeš ga stavit na jedinicu opet imas nezadovoljnog
    Nevistića koji bi vjerojatno tražio posudbu da negdje brani.

    Gazibegović je ekstra i mislim da bi bio pojačanje,Mensaha nitko više ne spominje,je li to u pregovorima ili što je,Boga pitaj.

    Netko je spominjao da je moguće da Lovren ili Ćaleta-Car dođu,realnije i zbog cijene,godina,postojećeg ugovora je Lovren.Jedino ako se neće tražiti opcija posudbe Ćalete-Cara od Southamptona jer je i dalje ugovorom njihov igrač (možda moguća kompozicija s plaćanjem vezano za Oršićev transfer ako to već nije isplaćeno).

    Hoxha je već riješen,Selahi-iskreno ne znam,s tim da imamo Bulata,Mišića,Sučića,Ljubičića,Halilovića.Kako bi to iskombinirali u vezi...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions