• Common Sense
    804


    Ne dirajte Sanjina!

    On je Ižak Ante Sučić našeg foruma!
  • NitkoBitan
    17.6k
    "Kako stvari stoje, što zbog ozljeda, što zbog općenitog pada u formi zbog godina, Lovren više nije dio startne postave Pierrea Sagea."

    Najbolje da postanemo kao tovari i dizemo u nebesa stare fosile koji se sjete doc u "voljeni" klub kad ih nitko vise ne zeli. Novi Drmici u nastajanju.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Čavlina 500 k
    Mensah 2 m
    Gazibegović 2 m
    Selahi 500 k
    Hoxha 1 m
    Lovren ?
    MarK

    Od svih nabrojanih jedino Mensah koji ne prica "naski"

    Po svemu sudeci Mykha, Sosa i Bernauer otpisani, uz to ako je istina da je Moha na izlaznim vratima ne bi se cudio ni da Emreliju traze kupca. Taki ako ne bude briljirao u derbiju mozda ga ni ne otkupimo. Nakon priprema rocketball sa vidovicem hoxhom baturinom, spikicem i petkom gore

    Ne zelim biti baba vanga, nadam se da me osjecaj vara i da se SD sprema te da jakir uci engleski
  • Facke
    3.6k


    Kakva glupost ova recenica da Pierre Sagae ne racuna na Lovrena...Otkad je Sagae trener (vodil tri utakmice) Lovren je u svim tim utakmicama bil starter i jedan od boljih.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ne pratim francusku ligu, izvukao sam to iz nekog clanka.

    Otisao sam na Sofu da pogledam statistiku. Nisam impresioniran.
  • Peškaman
    4.4k

    Toulouse - starter (izašao u 83.)
    Marseille - starter (izašao u 82.)
    Lens - starter (izašao u 86.)
    Lille - ušao u 65.
    Rennes - ušao u 90+.
    Clermont - starter (čitava utakm)
    Lorient - starter (čitava utakmica)
    ...

    Je li pojačanje,mislim da je za sezonu i pol odigrat,plus prgav je , nesto tipa Dilaver,ne da na sebe i na svoju ekipu na terenu.
    Dugoročno,ne.
  • Facke
    3.6k


    A jasne mi je da je iz nekog clanka cim si "" stavil.
    I jasne mi je onaj teri je taj clanak kao sportski novinar napisal nema pojma. I najte gledeti stalne tu Sofu. Tam tulke stvari ne stima da je aplikacija same za zbrisati. I nis druge.
  • Captain America
    17.7k
    Jučer su dečki spomenuli Omeragića pa evo usporedbe s Lovrenom u nekim važnijim kategorijama.

    Omeragić

    11 utakmica, 9 startova
    Točna dodavanja po utakmici 30.5 84%
    Točne duge lopte 1.9 46%
    Clean sheet 4
    Presijecanja po utakmici 1.0
    Oduzete lopte po utakmici 1.5
    Posjeda osvojeno u zadnjoj trećini 0.2
    Vraćene lopte po utakmici 4.5
    Predriblan po utakmici 0.7
    Otklonjene opasnosti po utakmici 2.5
    Grešaka dovelih do udaraca 0
    Grešaka dovelih do gola 0
    Ukupni osvojeni dueli 2.8 54%
    Osvojeni dueli na tlu 2.1 68%
    Osvojeni zračni dueli 0.7 35%
    Posjeda izgubljeno 6.0
    Žuti/crveni kartoni 2/0

    Lovren

    7 utakmica, 5 startova
    Točna dodavanja po utakmici 36.3 84%
    Točne duge lopte 2.1 38%
    Clean sheet 0
    Presijecanja po utakmici 1.0
    Oduzete lopte po utakmici 0.9
    Posjeda osvojeno u zadnjoj trećini 0.0
    Vraćene lopte po utakmici 2.7
    Predriblan po utakmici 0.3
    Otklonjene opasnosti po utakmici 3.0
    Grešaka dovelih do udaraca 0
    Grešaka dovelih do gola 0
    Ukupni osvojeni dueli 2.6 51%
    Osvojeni dueli na tlu 1.0 39%
    Osvojeni zračni dueli 1.6 65%
    Posjeda izgubljeno 6.0
    Žuti/crveni kartoni 2/0

    Malo strše kod Lovrena dueli na tlu, ali ostalo je na razini jučer hvaljenog Omeragića. Deki je i dalje za našu ligu elitni stoper. Potpuno razumijem gađenje djela navijača prema njemu, ali ipak se radi o stoperu koji je nosio repku u paru s Gvardiolom do bronce prije samo godinu dana i sigurno se radi o velikom pojačanju za našu obranu. 3 mjeseca mlađi Theophile je nakon 5 mjeseci pauze opet postao stup naše obrane, a koliko bi nam tek onda Lovren donio. On će i rasteretiti Šutala i pomoći mu u povratku na staru formu kao i postati mentor Perkoviću.

    Edit:

    Usporedba Lovrena i po SofaScoreu najboljeg stopera Ligue 1.

    IMG-2528.jpg
  • Peškaman
    4.4k
    Plus uzimajući u obzir da je takva statistika protiv klubova kao što su Lens,Marseille,Rennes,Lille.
    Lens,liga prvaka
    Marseille,EL
    Rennes,EL ili CL nism sig
    Lille,CL
  • Orc123
    8.1k
    Nemam nista protiv potpisa lovrena na godinu i pol za neki normalan novac cca pola milje eura...donio bi stabilnost u obranu. Nije dugorocno rjesenje ali kratkorocno za gasiti vatru je....
  • CastAway1986
    1.5k
    O Bernaueru nemam neko visoko mišljenje ali nebi ga odmah otpisao, nek ga posude Lokosima
    Lovren bi sigurno bio pojačanje
  • Lynx17
    4.1k
    Kakva glupost ova recenica da Pierre Sagae ne racuna na Lovrena...Otkad je Sagae trener (vodil tri utakmice) Lovren je u svim tim utakmicama bil starter i jedan od boljih.Facke

    Bas to. Nepotrebno se siri lazne informacije. Cak su ovaj vikend oba Lovren i Caleta-Car bili zajedno u prvi 11. Caleta-Car je taj koji do sada nije bas se naigrao.
  • Lynx17
    4.1k
    U vezi sofascore, whoscored i slicno (koji ja inace volim), ovo je dobro receno za takvi staticari koji vise to gledaju nego sto razumiju se u sam nogomet:

    (Ovo je u vezi americki football, ali poanta stoji):

  • Teofil Kateran
    1.4k
    Germanijak objavio:

    “Arbër je jasno rekao čelnicima kluba da se vidi samo u Dinamu. Zbog toga je došao u Hrvatsku i to je njegov krajnji cilj”, otkrio nam je izvor koji je blizak s lijevim krilom Belupa
  • Ivdzo11
    4.2k
    Cijena će biti manja od tri milijuna eura koja se spominju kao odštetni zahtjev. Za očekivat je da Belupo dobije od Dinama oko milijun, nekog igrača iz Maksimira odnosno postotak od sljedećeg transfera. I to bi bio dobar posao za društvo iz Koprivnice koje se sve više okreće svojoj nogometnoj školi.

    Ostaviti Stefulja, dali smo i Sakotu... Dosta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions