• Facke
    3.6k


    Ide mali uskoro u veci klub ak tak nastavi. Bas je dober igrac.
  • marcio amoroso
    36.6k
    I tako ništa od Mancea pa tko ostaje u igri za SD?Armagedon13

    Ja nekako mislim da će to na kraju biti Marko Marić.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Roko Simic ima katastrofalnu zavrsnicu. Zuc koja se proljeva na Emrelija bi malog zakucala kao Ljubicica u Hajduka.
  • Noel
    6.4k

    Isti inicijali M.M samo drugo ime i prezime.
  • Ban
    698
    Lako za završnicu, sav je nezgrapan i lopatast.
  • Facke
    3.6k
    Ove tu je stvarne strahota. Pa svakoga igraca kojega se spominje se hejta. Svakoga. Osim vjecnu transfer zelju i legendu Despodova. Bile koga. Ni jeden nije za Dinamo. Svi su losi i ne valjaju. Mali Simic bi bil super da nam je bil dostupen. Al me i on kurca valja. Stvarne ste katastrofa. Hejt hejt hejt hejt. Sve hejtate.
  • nemapredaje
    3.3k


    Tebi vrhunskom znalcu bi onda Pippo Inzaghi i Thomas Mueller bili promašaji od igrača
  • Ban
    698

    Pa iako si bezobrazan barem si s razlogom odabrao specifično ta dva igrača za svoj primjer, a iz toga se da zaključiti da itekako razumiješ zašto mislim ono što mislim.
  • Zagi
    7.7k
    TM i sofa ne prate asistencije u 2. ligi . Ima ovak iz glave 1x g+a po tekmi. Mislim da je 4 gola i 7 ili 8 asistencija u 12 utakmica.

    Nemreš tak, ti klinci dosta napreduju svakom novom seniorskom polusezonom.
    U usporedbi s sezonom u dinamo2, sada je puno bolji i zaslužuje priliku uskoro.

    Sada je bolji od Crnca, siguran sam.
  • nemapredaje
    3.3k


    Ok bezobrazan sam, sorry, ali ti si se tu prezentirao kao čovjek iz struke s tekicama i ne znam kaj, a onda kažeš da je veći problem od loše realizacije, to što je nezgrapan i lopatast. Pa kaj je ovo balet da je bitan umjetnički dojam?

    Može se voziti i u invalidskim kolicima po terenu, ali ako će funkcionirati i izvršavati svoje zadatke me zaboli ona stvar kak izgleda.
  • Ban
    698

    Nisam se prezentirao kao čovjek iz struke, to je mislim nekolicina tek pretpostavila.Tekice imam.

    Ako Drmić, koji u jednoj sezoni zakuca više golova od Šimića u cijeloj dosadašnjoj seniorskoj karijeri, ne može nositi napad Dinama onda je razmišljati o Šimiću bespredmetno.

    Šimić nema neke izražene tehničke vrline. Ima trku, snagu i voljni moment. Zato i je Red Bullov igrač. Mi od njega takvog ne bismo imali velike koristi jer baštinimo drugačiji stil nogometa i trebaju nam napadači koji znaju igrati ili makar nisu igrač manje i ne smetaju aktivno u izgradnji napada.

    Napadač čije se vrline aktiviraju tek kad mu tutneš loptu naprijed pa neka on trči za njom nije napadač za Dinamo.

    Realizacija je manji problem jer je još uvijek zelen i to se stigne popraviti. Finesu i sklad pokreta neće dobiti nikad.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ja sam Simica gledao uzivo u subotu, poslije sam pricao i s jednim skautom.. on im energiju, odlaze loptu jako lijepo, ali njegova zavrsnica je jako upitna. Da nabaci jos koju kilu misica dosao bi u kategoriju Lukaku, ali mora popravit zavrsnicu. Imao je 2 situacije 1 na 1 u derbiju s Rapidom i nije opucao na gol.
    S nasom publikom i ocekivanjima pokopalo bi ga brzo. Kule style. Bas zato treba Kulenovica maksimizirat jer je mrvicu slabiji tehnicki, ali energija, zelja, presing ne zaostaju..
  • Ban
    698
    odlaze loptu jako lijepoEfes Pilsen

    Mislim da su svi napadači iz bazena mlade repke bolji u tome od Šimića.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    ne znam jel jesu, al moj je dojam da duele nosi. Moja glavna zamjerka je zavrsnica, a sve to skup imamo u jeftinijem Kulenovicu.
  • Ban
    698

    Ako misliš doslovno baš samo na odlaganje lopte u takvim situacijama onda da, vjerojatno je najbolji. Ljubičić i Ivanović su žilavi, ali puno niži. Ako mislimo o nekom širem rasponu kratkih radnji s loptom mislim da su drugi klinci ispred.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions