• Ban
    698

    Uopće mi se ne sviđa plan sređivanja Kranjče prije Maksimira. Maksimir bi svakom zdravom logikom trebao biti prioritet. a Igrati na Kranjči dotad. Europske utakmice igrati u Osijeku i po regiji. Dijaspora je u redu, ali ako igramo LP marketinški se više isplati rasporediti to po ovom našem istočnom/srednjeeuropskom pojasu.

    Još kad bismo imali kvalitetnog SD-a koji može sastaviti momčad koja nije samo kanta za napucavanje, mogli bismo u tih par godina dok gradimo stadion izgraditi i ozbiljno ime za sebe u široj regiji. Tu postoji potencijalna niša za Dinamo, kako financijski tako i glede dovođenja kvalitetnih igrača iz regije.
  • NORTE
    11.4k
    Slažem se s Cvitanovićem, ako je Kaneko najbolji to je stvarno porazno za dinamo.

    "Takuro Kaneko koji je na posljednjim utakmicama ponajbolji igrač Dinama.Taj podatak je malo zabrinjavajući. Ako je Kaneko najbolji asistent, najbolji dribler ili najbolji igrač Dinama, onda je to razlog za brigu u svlačionici Modrih" - smatra Cvitanović.


    No, Kaneko zapravo nije najbolji.
    Petković, Baturina, Vidović.
    Onda idu ostali.
  • Noel
    6k
    Čabraja mi je baš lik koji mi odgovara. Kuži nogomet, zna s mladima, realan u komentarima. Volio bi ga vidjet kao trenera Dinama osobno. Svaku sezonu mu rasprodaju cijelu momčad pa ne treba kao neki 7 prijelaznih rokova da stvori svoju igru..
  • Patak
    2.9k
    Panorama je i meni ok, ne bi ni ja imao ništa protiv da ga vidim na klupi Dinama jednog dana.
  • Nousername
    664
    Moha iz tekme u tekmu pokazuje da ga se treba sto prije prodat.Ove sezone je postao standardan u prvih jedanaest a igra po meni svoju najlosiju sezonu.Ono sto on radi moze i junior iz nase akademije
  • thomas22
    262
    Kaj je je, Moha nije ovak loš bil nikad
  • jp23
    2.6k
    Ne znam jel nepopularno ili samo neizrečeno, ali uz iznimku Kaneka i KTCa, svaki igrač kod nas kojem "hrvatski" nije materinji je nazadovao pod "profom".
  • Patak
    2.9k
    Ako ode Moha na zimu, na proljeće će bit "Da nam je bar Moha ovdje".
  • Nousername
    664
    najvise ce mi falit oni njegovi driblinzi u nasih 16 metara
  • Patak
    2.9k
    Ne kažem ja da nema mana, i da ne bi volio da za nas igra na tom mjestu Dani Alves u primeu, ali Moha je promijenio devet trenera, ima neke kvalitete kad je bio ako ne prvih 11 uvijek, ali blizu kod svih njih.
  • xavier
    12k
    Moha je promijenio devet trenera, ima neke kvalitete kad je bio ako ne prvih 11 uvijek, ali blizu kod svih njih.Patak

    Ovo si napisao kao da imamo 10 bekova na raspolaganju pa "ako je Moha kod svakog trenera bio u rotaciji, onda je dobar".

    Meni je Moha jako loš defanzivno te nema energiju za konstantno ponavljanje kretanja gore dolje, a upravo to su dvije karakteristike koje bek u današnjem nogomet mora imati. Možda bi mi prije bio backup na krilu, ali tu opet nema okomitost i konkretnost...
  • IceMan
    2k
    Još jedno nepopularno mišljenje...

    U ovom trenutnku mi se Zoran Mamić čini Guardiola za Jakirovića.
  • ksapi
    2.8k


    Slazem se s tim. A i u usporedbi s nekim drugim nasim trenerima u zadnjem periodu takodjer. Samo on i da je Guardiola osobno - ne zelim ga vidjeti ni blizu kluba :)
  • IceMan
    2k
    Samo on i da je Guardiola osobno - ne zelim ga vidjeti ni blizu kluba :)ksapi

    Pa to sve stoji, zato i jest “nepopularno mišljenje” :)
  • ksapi
    2.8k


    Cak ne bih rekao da je nepopularno misljenje ako pricamo iskljucivo o trenerskoj kvaliteti. Samo je vecini ljudi tesko to odvojiti od onog zla koje taj covjek predstavlja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.