• xavier
    11.2k
    Zašto je to "nepopularno mišljenje"? Mlađi Mamić je dobar trener. No to ne mijenja činjenicu da je kriminalac kojem je mjesto u zatvoru.
  • mali M
    3.6k
    Davno sam ja rekao da je Zoranu najveća mana što je Mamić...
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Najveća mana mu je što je lopov.
  • Ban
    698
    Mislim da su to sinonimi, ali treba konzultirati rječnik.

    Neupitno je da smo pod njim igrali defenzivno najstabilniji nogomet otkako ja pratim i pamtim.
  • Mali dioničar
    14.7k
    Mamić je imao u stožeru Krznara i Štefanića i to ga je činilo dobrim trenerom.

    Njegova kvaliteta obavljanja trenerskog posla je u tome da on zna da bez njih ni neće uzeti posao jer bi to izgledalo smiješno.
  • San Lorenzo
    12.1k

    Znati da neznaš je dobra stvar, imao je i Sopića jedno vrijeme u stožeru, Bjelica je vukao sa sobom Pomsa i onog drugog Austrijanca, Bulu za prekide...ovo što mi sad imamo je meni takvo razočaranje da mi je uopće teško pronaći prave riječi...zavidim ljudima koji misle da će pripreme i prijelazni rok rješiti probleme naše igre.
  • Fićo1986
    992
    Bez ljutnje al meni je ovo na temi ulaznice usluge tragikomično čitat....
  • mali M
    3.6k
    Najveća mana mu je što je lopov.Nema zaleđa Mikića

    na to se i odnosi..
  • wolfgang14
    1.1k
    1. Ljudi na ovom forumu trebaju prestat lizat jaja Šimiću jer je "doveo kaneka". I ćorava kokoš zrno ubode. A i Dabac ga je našao, pitanje je koliko je Šimić imao prste u tome. Tako da od 5 pojačanja (karikiram) i meni bi se potrefilo da pogodim jedno pojačanje. (A niko ne spominje da su on i Bišćan blokirali Pašalića, Ivanovića i ostale u dinamo ZA BESPLATNO)

    2. Baturinu što prije utopit, jer što duže ostane u dinamu to će manje vrijedit. SD Rome jučer otišao razočaran sa derbija. Ne znam jel problem u egu ili šta. Ali ovo mi počinje izgledat kao i sve ostale zvijezde koje se diglo u nebesa prerano pa su završili na dnu europskog nogometa. (I ne, ne mislim da je problem u Jakiru što Baturina ne igra ništa zadnjih 4 mjeseca)

    Napadnite me slobodno
  • Kepec
    5.1k
    Ne volim navijanja na sjeveru nakon utakmice dok se silazi po stepenicama i nabijanje po onim metalnim vratima.
    Ne mislim u smislu veselja i zabave, kaj se tog tiče bomba mi je to.
    Mislim na to da često kada pogledam oko sebe tokom utakmice dosta ekipe ne navija, ali zato nakon utakmice imaju snage pjevati po stepenicama.
    Često se navijanje na izlasku koje zna bit fantastično pretvori u neartikulirano urlanje svega i svačega.
    Ukratko, nemam ništa protiv tog dapače fora mi je, ali u drugu ruku ponekad bude iritantno radi navedenih razloga.
  • IstinaZaDinamo
    1.4k


    Po cemu je to Ivanovic bolji od ovih koje imamo?
    Kaneko je bolji od Pasalica.

    Simic i Biscan nisu nikoga blokirali, njih su blokirali neki drugi ljudi. Ako i dalje padas na te price onda...

    Baturina od pocetka sezone ne igra nista, ali ga ne treba prodavat nego posjest na klupu i dat mu do znanja da nema sigurno mjesto u ekipi, ali to nismo imalo nikad osim sam Bjelicom i Petkom, a nije da nije bilo kandidata.
  • wolfgang14
    1.1k
    Po cemu je to Ivanovic bolji od ovih koje imamo?IstinaZaDinamo

    To sam samo dao primjer, neosporivo je da imaju potencijala dečki. A Rijeka trenutno igra bolji napadački nogomet od nas, tako da na temelju toga... A i vjerujem da bi kod nas njih dvojica još bolji bili nego su sad u Rijeci i ako bi se našao način da se ukomponiraju Petko, Kaneko, Pašalić i Ivanović to bi bilo ubitačno vrlo vjerojatno
  • austrijanac
    2.7k

    Gospon baustelac, sticenik Andya Barre, prvo desno krilo nase repke, Marco Pasalic, ima jedan gol u ekstra napadackoj ekipi od 31.08.
  • Ban
    698
    Ivanović je odličan igrač. Realizacija još uvijek šteka, ali on je jedini od napadačkog trojca potencijalom igrač za Dinamo. Osim njega jedino još Fruk iz Rijeke.

    Ne mislim pritom da bi itko od njih bio bolji u ovom trenutnom Dinamu. Aktualna Rijeka je najbolje mjesto za sve njih. Pašalić bi do pojave Kaneka bio pojačanje, ali sada kada je Kaneko došao na svoje Pašalić pored njega ne bi puno igrao.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Kaneko je bolji igrac od Pasalica, Ivanovic je solidan ali nisam siguran jeli igrac za Dinamo, a Fruka se nije dovelo pa smo uzeli Vidovica od kojeg ocekujem vise nego od Fruka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.