• Riot
    1.7k
    Zašto bi dobili i kartu više od 5%?! Možeš li nam to molim te objasniti?scooniepenn
    Kad si već lijepo zamolio, izvoli . Mada ne znam šta je u mojoj skraćenoj verziji bilo nejasno
  • scooniepenn
    1.7k
    Stavio si link na cijelu stranicu gdje drugi forumasi iznose svoje misljenje o davanju/nedavanju citavog juga Tovarima?! Ovo sto jedan od kolega pise da Dinamo mora omoguciti cijeli jug zato sto nije ogradjen sektor na juznoj tribini za gostujuce navijace je apsolutno netocno. To je samo nasa dobra volja, sve preko 5% aktualnog kapaciteta je nasa dobra volja i nista vise.
  • xavier
    11.1k


    Mislim da kolega @Riot miješa dvije različite stvari. Da, južna tribina je odvojena građevina koja nije fizički podijeljena na dva dijela i iz tog razloga ne možeš dati dio tribine gostima, a dio domaćim navijačima...ALI to ne znači da im moraš dati cijeli kapacitet tribine. Ono što im moraš dati je 5% ukupnog kapaciteta, a ostatak možeš eventualno ostaviti prazan.
  • Riot
    1.7k
    Stavio si link na cijelu stranicu gdje drugi forumasi iznose svoje misljenje o davanju/nedavanju citavog juga Tovarima?!scooniepenn

    Ne, stavio sam link jedan upis u kojem je odgovoreno prije 10 mjeseci onima koji su kukali kao ti sad.

    Ovo sto jedan od kolega pise da Dinamo mora omoguciti cijeli jug zato sto nije ogradjen sektor na juznoj tribini za gostujuce navijace je apsolutno netocno.scooniepenn

    Ok, za ovo osobno ne mogu sa sigurnošću reć je li ili nije, znam da su ovdje pisali ljudi o tome za koje vjerujem da imaju pouzdane informacije.

    EDIT: u međuvremenu je u upis iznad mog postavljen link da ipak nije apsolutno netocno

    To je samo nasa dobra volja, sve preko 5% aktualnog kapaciteta je nasa dobra volja i nista vise.scooniepenn

    Ja bi se složio s tobom da mi njima damo 5% a da ovaj ostali dio ide našim navijačima koji bi to popunili. Ali s obzirom kako stvari stoje, ostali dio juga se ne bi prodavao našima. Drugo, teško bi mi došli do toga da ode sve raspoloživo pa se ljudi otimaju za dodatne ulaznice koje sad idu tovarima. A i nisam licemjer, prvi bi se ja žalio da nas ima 3000 koji hoće dolje i da nam ovi nam mogu dat te ulaznice ali neće jer eto.
  • mileni
    93


    iskreno se nadam da će se ovim postom jednom za svagda završit kmećanje na ovu temu.....
  • scooniepenn
    1.7k

    Neka me slobodno ispravi netko i kopira pravilnik gdje stoji drugačije od ovih 5 posto. To je tako svugdje u Europi poodavno, nije riječ o ovogodišnjoj odluci UEFA-e. A što se tiče licemjerja, taj pojam bi u rječniku hrvatskog jezika mogao stajati uz pojam Hajdukovac. Toliko me zaboli što će oni misliti o toj odluci. Zašto bi mi njima išli na ruku? Možda zbog korektnog odnosa s njihove strane ili velikog poštovanja koje redovito pokazuju? Ajmo se spustiti u realnost i shvatiti da nas mrze kao nikoga i da se to nikada neće promijeniti te se u skladu s tom činjenicom postaviti.
  • scooniepenn
    1.7k

    Hvala kolega na citiranju pravilnika. Ovu formulaciju bilo koji odvjetnik pobije iz zajebancije. Cijela tribina nije jednako odvojeno područje, što god mi mislili o tome.
  • Tradicija bunta
    5.4k
    Davno se govorilo da su obicni navijaci i tzv obitelji s djecom najveci trovaci i sijaci mrznje.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Ajmo se spustiti u realnost i shvatiti da nas mrze kao nikogascooniepenn

    Hvala im na tome!
  • masacusec
    3k
    Ajmo se spustiti u realnost i shvatiti da nas mrze kao nikogascooniepenn

    Pa gade se i oni meni, pa kaj sad?
    Ne viktimizirajmo se zbog toga i ne budimo pičkice! Bitni su mi ko i pseto marka grubnića!
  • Facke
    2k
    Da su veni blitvari normalni nebi mi se tulike gadili. Al ta bahatost, dizanje u nebesa , kurcenja nakon par dobrih tekmi mi ide uzasne na zivce i gadiju mi se.
  • Matus
    129
    Podsjećaju me na junfere koji nekim čudom pojebu nešto, pa daju savjetu o seksu.
  • scooniepenn
    1.7k

    Pa ništa, poanta je bila upravo u tome da im vis a vis svega izrečeneg ne bih izlazio niti milimetar u susret, a ovo je upravo takva situacija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.