• jedan u nizu
    6.1k

    ma apsolutno se slazem s tim. Treba to pritiskati, i njima sada na jugu ne dati vise od tih 5%.
    Ali neki ovdje pisu kako bi htjeli da se kao u Osijeku mogu kupiti ulaznice za sektor do, sto je suludo
  • Riot
    1.7k
    Treba to pritiskati, i njima sada na jugu ne dati vise od tih 5%.jedan u nizu

    Pisalo se ovdje na forumu već o tome, da ne tražim sad. Ukratko, klub je imao u planu napravit kavez na jugu i s tim steć pravo da im pusti samo tih 5% što sad ne može zbog konstrukcije juga, ali na incijativu Boysa to nije napravljeno. Kad bi se takav kavez napravio ionako naši navijači ne bi mogli na ostatak juga, pa što onda ograničavat ko jazavci kakvi, ako ih može doć 4k nek dođe.
  • Matej
    7
    Pa ograniciti na 5% isto kao sto i oni nama stave, vrlo jednosgavno
  • Navijač Dinama
    7.4k
    pa dali bi i oni nama više da gostujući sektor u Splitu nije ograđen.

    Ne znam samo čemu to stalno potezanje te teme o kartama koliko oni dobijaju, i pogotovo na temi gdje oni nisu tema, nek im dadnu cijeli Jug, ako mogu rasprodat,nek rasprodaju, na nama moralno i ispravno je da nas dođe što više, kako i za taj derbi tako i za svaku drugu jebenu utakmicu gdje igra Dinamo.
  • NORTE
    9.3k
    Dugačak red ispred Kranjče zbog prodaje karata za Lokomotiva - Hajduk.Keyser Soze
    Dok god dinamo bude sufinancijer tog bezveznog klubića bez navijača tako će to izgledat svaku njihovu utakmicu u Zagrebu.

    Tako to stalno i izgleda zadnjih godina, a ovaj put se igra i na radni dan i svejedno je rasprodano, doduše imaju 9 bodova više na tablici.

    Uskoro će to biti naš stadion, a punit će ga i oni svaku tekmu s Lokomotivom ili xy malim kvartovskim klubićem iz Zagreba koji dobivaju priliku igrat u Kranjči zvali se oni Rudeš, Lučko ili uskoro neki treći.

    Lokomotivu treba potpuno prekrižiti i pustiti da odlepršaju u 2. ligu gdje i pripadaju.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Dat im cijeli jug sve dok mi ne budemo u stanju da prije utakmice sigurno mozemo rec da cemo rasprodat ostalo i da nam treba taj dio
  • Neki tip
    19.3k
    Lokomotivu treba potpuno prekrižiti i pustiti da odlepršaju u 2. ligu gdje i pripadaju.NORTE

    Lokotivu da se prekriži, precrta, zaplavi flomićem i potom zgužvanu utrpa u plavu vrećicu još dugo neće odlepršat nigdje.

    Lokomotiva je prohodala u bratovoj hodalici, ali odavno je to klub samostalniji, okretniji, snalažljiviji i samoodrživiji nego pola lige.

    Simpatiziraju je malobrojni, preziru mnogi, ali pustio ne pustio, Loksa je klub koji bi cijeli srednji i niži rang rado prekopirao. Kad bi znali.
  • Mihaljević
    8.1k
    Loksa je napravila više za hrvatski nogomet nego Hajduk , Osijek i Rijeka zajedno , svaka čast svima ali Loksu nikad ne bih želio vidjeti u 2. HNL.
  • Jaro
    5.6k
    ja takodjer. Volio bih da je tam negdje gdje je bila prije incestuozno-simbioticno-parazitske veze s dinamom. Nece se desiti jer su tokom te veze postavili fine temelje i mogu biti sigurni dok se u drzavi ne nadje 10-12 klibova koji mogu oubiljno ganjati rezultate. To nije na vidiku sljedecih 50 godina, tak da ce njihova farma mirno zivjeti u sredini lige jos dugo...
  • San Lorenzo
    11.5k
    Dok god dinamo bude sufinancijer tog bezveznog klubića bez navijača tako će to izgledat svaku njihovu utakmicu u Zagrebu.NORTE

    Koliko smo novca zaradili na igračima iz tog bezveznog klubića?
    Ivanušec, Majer, Jakić, Šunjić...meni ta Lokomotiva postaje garancija kvalitete za mladog igrača.
  • Time
    532
    Heja heja Lokosi !!!
  • Blue Austrian
    337
    Danas ce biti isto kao i uvijek.
    Euforicno cete ocekivati ​​da će Hajduk izgubiti bodove, iznenaditi se sto onda niotkuda zabiju iz Krumpira, a onda se iznenaditi sto “ovakav” Hajduk opet odnosi Bodove.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ne znam za nas ostale al ja to neću očekivati. Pobijedit će Hajduk 2:0.
  • Georg Koch
    3.5k
    Ja ocekujem kiks tovara, u najmanju ruku remi.
  • scooniepenn
    1.8k

    Zašto bi dobili i kartu više od 5%?! Možeš li nam to molim te objasniti? Plus bih kao NK Osijek (svaka im čast) prije svake utakmice potpisivao ugovor u kojem stoji da svaku stolicu koju unište odnosno bilo koju štetu koju maloumnici naprave Hajduk mora podmiriti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.