• kibic
    1.1k
    Upravo to. A da ne govorimo o tome kako je Tetejac i njegova zelena klika nasilno protiv Vatikanskog sporazuma, a kad se u medijima o tome piše ne navodi se taj razlog.
  • Sajla
    5.1k
    investitor će graditi stadion za Dinamo. ne za Rudeš, ne za Lokomotivu, NK Trnje ili Kustošiju. Dinamo je jedini mogući podstanar i ignorirati njegove potrebe bi bio glupi autogol. investitor će i nakon ovog stadiona htjeti graditi druge stadione po svijetu. dobra referenca puno znači.
    hoće li stadion biti idealan? neće sigurno, ako je suditi po tome što su i kako Francuzi radili na ZG aerodromu. ali tu se više bojim onih iz kluba i Grada koji će davati inpute nego onih koji će graditi.
  • kibic
    1.1k
    Baš sam poslušal uz jutarnju kavicu kao dobar dijuretik. Preporučam svima z usporenom probavom.
  • Dinaminjo
    939
    Ne kuzim ljude. Sve je kristalno jasno.
    U trenutnoj verziji dogadaja nema Dinama.

    1. Drzava ce (o)kupit zemljista i predati ih Crkvi kao odstetu za oduzimanje imovine u komunizmu
    2. Crkva ce ukloniti zabiljesku = Grad ce upravljati sa objedinjenim zemljistem
    3. Grad ce izvoditi natjecaje za koristenje zemljista sa GRADSKIM stadionom od xy mjesta kao jednim od sadrzaja
    4. Grad ce ponuditi zemljiste na koncesiju privatnom investitoru na 50ak godina
    Konacno
    5. Dinamo ce dobiti pravo najma stadiona za UTAKMICE kao i reprezentacija i bilo koji drugi klub / event koji ce trebati kapacitet*
    * dio ugovora o koncesiji moze biti povlastena cijena za Dinamo / reprezentaciju

    Ali to nista ne sprjecava da grad Zagreb poslusa zelje i potrebe Dinama prilikom natjecaja.
    Osim izjava gradonacelnika o demokratizaciji..
  • Mali Zeus
    13.2k
    Koliko bi mi sjedeći mjesta imali znali se19hrvat86

    oko 40.000.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Mozda cemo u blizoj buducnosti imati neke nove "borbe", ovaj put oko izgleda stadiona.

    Mislim da bi neki minimum minimuma bio da BBB dobiju prikladnu tribinu (i neku prostoriju na stadionu). Simpatizerima je dovoljno da su tribine do terena i da ne kisnu.
  • Oluja
    4.3k
    Nek naprave stadion uvazavajuci anketu koja je bila ovdje na Zoni i ja cu biti zadovoljan. Trentno me nije bas previse briga tko ce mu biti vlasnik i pod kojim uvjetima ce ga Dinamo koristiti, vjerujem da postoje dovoljno pametni i strucni ljudi koji ce se pobrinuti da ugovor bude povoljan za klub. Nadam se samo da ce biti gotov prije nego mi klinci samostalno krenu na tekme.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Nek naprave stadion uvazavajuci anketu koja je bila ovdje na Zoni i ja cu biti zadovoljan.Oluja

    Tko ce uvazit kada se Dinamo nece skoro nista pitat? Klub ce bit obican podstanar na stadionu koji ce koristit svatko tko hoce, pa i Aca Prijovic ako plati. Oce im Senf rec za anketu ili ce investitorima stat do misljenja navijaca?
  • Mali Zeus
    13.2k
    Još nije potpisani ni sporazum a ekipa ovdje paničari o tome hoće li i koja prava imati Dinamo u vezi stadiona.

    Nestvarno.
  • Oluja
    4.3k
    stvarno si uvjeren da se Dinamo bas nista nece pitati, da ce netko doci i na pamet bez ikakvog savjetovanja s najvecim korisnikom stadiona bas sve napraviti po svome?
  • xavier
    12.1k
    Tko ce uvazit kada se Dinamo nece skoro nista pitat? Klub ce bit obican podstanar na stadionu koji ce koristit svatko tko hoce, pa i Aca Prijovic ako plati. Oce im Senf rec za anketu ili ce investitorima stat do misljenja navijaca?NitkoBitan

    Naravno da Dinamo ne radi stadion svojim novcem pa da može reći "želimo da bude tako i tako", ali zašto bi misliš da bi investitor zaobišao želje onih koji će koristiti stadion i napravio ga onakvim kakvim ga budući korsnici ne žele? Ili misliš da Tomašević ima neku korist od toga da progura stadiona kakav navijači ne žele?

    Stvarno ne vidim nikakvu logiku u tome.
  • Ban
    698
    Naravno da Dinamo ne radi stadion svojim novcem pa da može reći "želimo da bude tako i tako", ali zašto bi misliš da bi investitor zaobišao želje onih koji će koristiti stadion i napravio ga onakvim kakvim ga budući korsnici ne žele? Ili misliš da Tomašević ima neku korist od toga da progura stadiona kakav navijači ne žele?xavier

    Tomašević ima korist od toga da progura nekakav PC, sterilni, zeleni stadion. To je estetski problem.

    Financijski problem je što Dinamo putem stadiona neće moći zarađivati van utakmica. Kada bi Dinamo bio vlasnik, koncerte i slične prigode bi se moglo organizirati in-house i tako okretati ozbiljan novac koji zatim može biti usmjeren na pojačanja i slične stvari. Zapravo bi skoro pa sve na stadionu moglo biti in-house i usmjereno financiranju sportskih ambicija. Takvu koherentnu i efikasnu cjelinu nije moguće ostvariti bez vlasništva i potpune kontrole.
  • NitkoBitan
    17.6k
    ali zašto bi misliš da bi investitor zaobišao želje onih koji će koristiti stadion i napravio ga onakvim kakvim ga budući korsnici ne žele?xavier

    Ovima u klubu i nisu neke velike zelje, natkriven stadion sa tribinama do terena je za njih dovoljno + fino sredena loza. Prosjecan navijac kao i grupa BBB ipak imaju neka malo visa ocekivanja.

    Ili misliš da Tomašević ima neku korist od toga da progura stadiona kakav navijači ne žele?xavier

    Pa navest cu primjer Kranjce iako nije bas savrsena usporedba sa Maksimirom posto nije Dinamov stadion. Htjelo se da istok bude koliko toliko navijacka tribina ali Senf nije htio pravdajuci se da ce takav izgled narusit vizuru kvarta. Konkretno pricam o nagibu tribine i broju redova.
  • xavier
    12.1k
    Tomašević ima korist od toga da progura nekakav PC, sterilni, zeleni stadion.Ban

    OK, mislio sam da smo ozbiljni ovdje, a ne da raspravljamo na razini drugog razreda osnove. Znači ti misliš da Tomašević ne želi dobar, lijep i funkcionalan stadiona nego ovo što si gore napisao (što god ti mislio da to znači)?

    Ovima u klubu i nisu neke velike zelje, natkriven stadion sa tribinama do terena je za njih dovoljno + fino sredena loza. Prosjecan navijac kao i grupa BBB ipak imaju neka malo visa ocekivanja.NitkoBitan

    Sad sam zbunjen...pa je li onda problem Tomašević koji ne sluša klub ili klub koji ne sluša navijače?

    Da se razumijemo, ne branim Tomaševića, dapače, ali nemojmo biti kao mala djeca.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ipak mislim da će stadion biti plavi, a ne zeleni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.