• Ban
    698
    OK, mislio sam da smo ozbiljni ovdje, a ne da raspravljamo na razini drugog razreda osnove. Znači ti misliš da Tomašević ne želi dobar, lijep i funkcionalan stadiona nego ovo što si gore napisao (što god ti mislio da to znači)?xavier

    Da, to jest mislim da on ima drugačiju definiciju lijepoga i funckionalnoga.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Da, to jest mislim da on ima drugačiju definiciju lijepoga i funckionalnoga.Ban

    Kak si ti to zamislio. Da će dolaziti Tomaševiću u ured s idejama za stadion i da će on osobno birati - ovo da ovo ne?
  • Ban
    698
    Kak si ti to zamislio. Da će dolaziti Tomaševiću u ured s idejama za stadion i da će on osobno birati - ovo da ovo ne?Mali Zeus
    Mislim da će se njega pitati više nego Zonu ili Dinamo.

    Mislim i da je dovoljno pogledati one rendere Kranjče i izjave vezane za nju.

    - S katastarske čestice uklonit će se praktički sve osim zapadne tribine. Stadion je „gradska kuća“ izgledat će kao da su zgrade naseljene sportom. Kranjčevićeva ulica dobit će i „trokutasti“ trg, koji će sadržavati i zelenilo i vodu, a s istočne strane bit će i parking koji će biti ujedno i sportsko igralište, u vrijeme kada neće biti utakmica, što će biti još jedan inovativan element. Na krovu će biti solarna elektrana, a stadion će imati i prepoznatljive konstrukcije koje će nositi reflektore u kutovima. Na rubu južne tribine bit će niz žardinjera koje će se natapati kišnicom s krova. Bit će to „zeleni“, samoodrživi stadion koji se ne viđa često - rekao je Luka Korlaet, zagrebački dogradonačelnik.

    Mislim i da su možemovci poput nekolicine vas na ovoj temi očigledna peta kolona.
  • xavier
    11.1k
    poput nekolicine vas na ovoj temi očigledna peta kolonaBan

    Znam da ću dobiti ban, ali napisat ću ti da si idiot i trolaš od samog početka ovdje.
  • NitkoBitan
    12.4k
    Sad sam zbunjen...pa je li onda problem Tomašević koji ne sluša klub ili klub koji ne sluša navijače?xavier

    Problem je sto nitko nece slusat navijace. I ovi u klubu i gradonacelnik su nam cijepljeni od realnosti. Kaj njima znaci akustika i navijacka tribina...

    Nije da su to stavke do kojih ljudima nije stalo. Rezultati ankete koja je napravljena na Zoni jasno kazu da je ljudima itekako stalo do izgleda stadiona. Pa slala se anketa Upravi i to 2x puta, ako oni vjerojatno to nisu ni otvorili kaj ocekivat od gradonacelnika kojem Dinamo nije jedini fokus.
  • Dudu9
    447
    Ako se ne varam grad Zagreb će napravit natječaje, pa mislim i kako će stadion izgledati, a investitor daje ponudu za koliko novaca bi napravio
  • scooniepenn
    1.9k

    Nećeš, on je b(B)an i prokazao si ga. Šalu na stranu, ovo što kolega priča nema veze sa zdravim razumom. Radit će se natječaj gdje će biti odabrano najbolje arhitektonsko rješenje i ne vidim niti 1 promil šanse da će Senf koncesionaru određivati što će raditi. S druge strane, koncesionar tko god to bude ima interes izgraditi najbolji mogući stadion koji će se najviše moguće komercijalizirati.
    A što se tiče ovih pomalo histeričnih strahova za guranje u stranu Dinama, glavni korisnik tog istog objekta će se prilikom konzultacija sigurno nešto pitati bez obzira bio u upravljačkoj strukturi Dinamo ili ne. Naposljetku, tko Dinamu brani da digne kredit i participira s 20% udjela ako procijenimo da možemo na tih 20% biti redovito u plusu i zarađivati nakon što pokrijemo kreditnu obvezu.
  • Eduardo
    17.6k
    Ako želite slušati sajam laži pogledajte večerašnje Otvoreno.Maksim Maksimirski

    U slučaju da netko želi pogledati.
  • Ban
    698

    Tomašević koji je izričito izjavio da Dinamo ne vidi kao investitora već samo kao korisnika.
  • scooniepenn
    1.9k

    Možda zato što nitko iz Dinama ne spominje kako smo zainteresirani. Jesi li razmišljao o tome?
  • Ban
    698

    Jesam i ne slažem se u interpretaciji te izjave. Mislim da grad želi alat za ucjenjivanje Dinama.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Tomašević koji je izričito izjavio da Dinamo ne vidi kao investitora već samo kao korisnika.Ban

    To je zato što Dinamo i nije investitor.
  • K3p
    131


    I inaće te more teorije zavjere ili?
  • Mali Zeus
    9.8k
    Jesam i ne slažem se u interpretaciji te izjave. Mislim da grad želi alat za ucjenjivanje Dinama.Ban

    Ako misliš na 'ucjenjivanje' da se provede demokratizacija kluba onda sam 100 posto za to i takvo ucjenjivanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.