• austrijanac
    4.1k

    Sapienti sat ilitiga po našem, pametnome dosta.
  • CastAway1986
    1.5k
    Kao i uvijek prvo se pusti patka u medije (Tekpetey) pa se dovodi Hoxha , iduće Mensah a dovest će Milicevica ..Tko je idući?!
  • Captain America
    17.7k
    Stavite Rukavinu u Belupo i imat će bolju statistiku od Hoxhe. Uzimanje lopte Moharramiju na 20 metara i nabijanje preko ograde je sasvim dovoljan pokazatelj da to nije igrač za Dinamo.
  • Nogo
    3.7k

    Ja ne znam kako se mislio Tekpetey dovesti. Produžio ugovor do 2026. i kapetan momčadi. To što naši novinari baljezgaju nema veze s zdravim razumom.
  • Mr Anderson
    8.2k
    I bolje za nas da ne dovode Tekpeteya. Mačak u vreći, a preskup.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ljudi, kao da neko sluša ili čita naše mišljenje. Lik je rješenje jer je to vrh Što oni mogu. Kakvi crni danci, mensah i td. Dobro reče čovjek, mislim @"marcio amoroso it ćemo još slabiji na proljeće. A možemo se samo nadati da će Aber eksplodirati kod nas.
  • MarK
    648
    Hoxa je nekoliko puta poslao Mohu po cevape i 2 puta pucao lose, ali igralo se na oranici gdje ti lopta u zadnji trenutak krivo odskoci i lose je zahvatis. Svakako je bio najopasniji igrac Belupa i vidi se da je i najbolji njihov igrac u svakom dodiru s loptom. Da, nije igrao nesto u Loksi, ali i Orša je bio vodonoša u Rijeci. Vidi se da ima eksplozivnost, dribling i voli potegnuti s distance. Dinamo nije bogat klub shvatite već jednom ali zna kako se radi s igračima jer su svi najbolji igrači koji su godinama nosili dinamo bili jeftini(osim Roga), a najbolji se pokazali upravo oni što su došli za oko milju i u zrelijim godinama(Soudani, Orša, Petko možda jednom i Kaneko tko zna).
  • Mihaljević
    9.8k
    26018813.jpg
    Neću da serem dok ne odigra par utakmica, ima šutinu , pravi razliku u Belupu , je li igrač za Dinamo vjerovatno nije, da je bolji od svih naših lijevih krila - je , vrijeme će pokazati.
  • Noel
    6.4k
    Nebi rekao da je Hoxha tolko loš igrač kolko je Dinamo velik klub. I tu za mene staje svaka priča. Drago mi je da on vidi nas prije hajduka ili Ferencvarosa. I to je normalno. Ako dođe možda i pokaže da je igrač vrijedan Dinama ali po tome bi Dinamo pol HNLa mogao dovest pa ako koji igrač uspije u Dinamu super ako ne nikom ništa. Veliki klubovi to ne rade. Bayern je uzimao iz Bundeslige os svih najbolje samo. Kad su počeli uzimati Laimere,Upamecane,Gureirre i slične bundesligaške osrednje igrače nisu više sila kao prijašnjih godina.
  • Nolifer
    8.1k
    Mateo Kovačić mogao bi u siječnju napustiti Manchester City nakon samo šest mjeseci provedenih u klubu. Prema pisanju turskih medija, Kovačić, koji je u City stigao ljetos, je na meti turskog velikana Galatasaraya.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/kovacica-nakon-samo-sest-mjeseci-sele-iz-manchester-cityja-procurilo-tko-vec-u-sijecnju-krece-po-vatrenog-15401854

    E to bi bio već pravi poklon i HO HO HO....
    Šalu na stranu..

    Hoxhu prije vidim u Lokosima nego kod nas. Nama treba kapitalac i igrač koji će znati utakmicu preokrenut u našu korist...
  • sanjinlego
    3k
    Sergej Jakirović je od početka dolaska tražio Hoxhu! Bit će svega, ukoliko (a vrlo vjerojatno) ne pronađemo sportskog.
  • Laugreano
    2.5k
    Ide Sportski a to nije Vlatka, idu i pojačanja. Da treba promjena u Upravi, aposlutno.sanjinlego

    Znaci nesto se promijenilo?
  • Facke
    3.6k
    Pa koj bi se promenile? De bus ti sad za ovaj rok nasel sportskuga. Sportski je Jakirovic s njegvi zelji. Bas me zanima koga bumo dopeljali:lol:
  • emilperska
    5.7k
    Objasnite mi vi veliki branitelji trenerskog maga (osim kolege Captaina kojeg cijenim usprkos Yakirovštini), po cem je Hoxha bolji od Špikića (Špikić ima bolju statistiku i kao igrac Gorice) ili perspektivniji od Rukavine (2004.) ili cak Marina (2001.) Pricamo o igracu koji ce uskoro navrsiti 26 godina, zabija 3 - 4 gola po sezoni za Slaven i ovi ga vrednuju kao da je Robben.
    U krajnjoj liniji Stojkovic se vraca navodno u veljaci.. Imat cemo 4 5 prosjecnih lijevih krila koji se ne razlikuju po nicemu osim da ce mali Rukavina vjv propast od kolicine prosjecnosti koju guramo ispred njega..
    Moram također sponenuti da se stvara jako puno novih usera cija jedina agenda je da brane trenera i buducu transfer politiku dovođenja Krizmanića, Galešića, Malekinušića, Miličevića, Goda itd. Da li je rijec o stvarnim fanovima velikog trenera ili o botovima neka javnost i admini odrede..
  • Noel
    6.4k
    Dobro malo ipak pretjeruješ. I ja mislim da Xoxha nije pojačanje za Dinamo ali čovjek je najbolji dribler lige po statistici.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions