• Mali dioničar
    15.3k
    Nije jos minotu odigral za nas a bitne da se pluje. Nek pokaze koj zna pa bume vidli.Facke

    Znači platiti odštetu i dati mu ugovor na par godina pa “bumo vidli…”?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ajde Ferenc dodaj gas, neces nam valjda samo tako oprostit Gojaka?
  • Laugreano
    2.5k
    Menalo, Marin out, Rukavina posudba...Hoxha kao rotacija dobar. Bolji je od svih nasih krila osim Japanca.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Hoxha kao rotacija dobar.Laugreano

    Baš nam fali tih za rotaciju.
  • Nolifer
    8.1k
    Da imaju misiju, viziju i cilj, nebi kupovali takve igrače. Ko da djeca vode transferni rok i scout službu
  • Laugreano
    2.5k
    Pa trenutno je pojacanje i za prvih 11..Na proljece ti od krila ostaju Kaneko, Spikic Vidovic. Ceka se povratak Stojkovica, kojeg ce se gurat na lijevo krilo. Rađe potrosit pare na bekove i stopera nego na krilo. Hoxha nije kapitalac, ali je dobar igrac, brz, okomit, prodoran, solidan sut, ubacaji sa obje noge. Upgrade je za trenutni kadar i za male pare je dobrodosao. Sjecam se komentara kad je Orsic dolazio
  • OsamŠest
    3.5k
    A ni on mi nije jasan. Lik je stvarno skroz oke igrač, i dolaziš u Dinamo di moraš bit 200% siguran da nećeš napravit iskorak, nego ćeš bit B ili C opcija.

    Ne zato jer si loš, nego Dinamo radi drugačije.. Stojković, Vidović, Rukavina..

    Pa zar ti nije žao samog sebe? Potraži neku drugu sredinu..

    (možda čita pa ga odgovorim)
  • mali M
    5.2k
    sve si mislim da su predstavnici navijača trebali pristati na Barišićevo: "evo vam klub onda ga vi vodite" :rofl: :rofl::rofl::rofl: tragikomično je da neznaju kakav je klub Dinamo i kakve igrače treba dovoditi.. DInamo je projektni klub sa primjesom kvalitetnih reprezentativaca ili onih iskusnih. netreba nam prosječni rotacijski igrači, oni se sami stvore kad netko od projekata ne iskoči kako je trebao...
  • Jaro
    7.4k
    hoxha nije bolji ni od Spikica ni od Vidovica koji u nekim scenarijima igra lijevo krilo. S Marinom je usporediv. Jel dinamo klib koji bi trebao placati odstetu za trenutno trecu opciju na svojoj poziciji? Zasto trenutno? - pa imas tu jos i Stojkovica i Kacavendu na oporavku. Uz sve to, dodaj jos i Rukavinu koji iz ovih ili onih razloga jos nije dobio sansu.
    Transfer Hoxhe ima smisla samo za posrednike i "posrednike"
  • Maximo
    523
    https://www.youtube.com/watch?v=dCC2cWBNnR8

    Zanimljiva utakmica naša 2 "pojačanja" , ima svega i dobrih poteza i bloopera kao promašaji brodića...
  • Mathiasovi Chageri
    2.8k
    za buduću politiku klubaPeškaman

    Najveći problem u ovome je što ovo o čemu ti govoriš ne postoji. Mi nemamo osobu koja provodi trenutno politku kluba, nemamo ni glavnog sportskog operativca koji usmjerava politiku kluba, mi ne znamo što je to trenutno politika kluba.

    Jesu li to mladi talenti koje ćemo kupovati, razvijati i prodavati za veće iznose pa onda ako igramo LP ili EL nije bitno jer je rezultat u trećem planu kao u eri Mamića? Jesu li to igrači iz naše akademije kojima ćemo pridodavati kvalitetne igrače uz koje će se razvijati i koji će nam pomoći plasirati se u LP? Jesu li to gotovi proizvodi koje nećemo moći prodavati skupo ali ćemo se fokusirati na rezultat u domaćem prvenstvu i Europi i živjeti od novca UEFE/ulaznica itd.?

    Mi nemamo trenutno niti politiku niti viziju. Što mi tražimo kroz akademiju? Kakve igrače odgajamo? Takav tip igre? Formaciju? Jel nam bitan rezultat ispred razvoja? Kakve igrače želimo izgraditi za prvu momčad? Kakav tip nogometa želimo igrati? Koliko igrača ćemo godišnje imati na posudbama? Gdje ćemo ih slati? Jesu li BiH i Slovenija prave destinacije za razvoj naših igrača na posudbama?

    Mi imamo milijun bitnih pitanja kojima se trenutno bave ove osobe:
    - Prva suza Maksimirske sa željeznom šakom: Vlatka Peras
    - Hanželov mali prst i bivši delegat na Kurilovec - Duga Resa: Danijel Tomačić
    - ma nismo mi išli na Gradski vrt samo smo tamo se vozili: Darko Podnar
    - Ptolomejev školski kolega: Mirko Barišić

    U zadnje tri godine se tim pitanjima bavio i Ante Čačić kao što će se time baviti očito i Jakir. Namjerno ne navodim Šimića jer njegovih 12 i pol minuta u klubu od kojih je 11 minuta proveo za stolom s ove tri ranije spomenute osobe koje su mu govorile NE nije dovoljno za kvalitetan ustroj.

    Nama treba progresivan sportski direktor sa idejom i sa nekim rezultatima iza sebe, a ne da o tome odlučuje trener s upitnim znanjem stranog jezika i nepoznavanjem tržišta izvan linije Vrsar - Negotin jer ćeš onda dobiti Brodića kojem je biznis s neketninama ispred nogometa i Hoxha koji bi u Dinamu prije 3 godine bio poslan na posudbu u Lokomotivu.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Sjecam se komentara kad je Orsic dolazioLaugreano

    Ovo se se već 5 godina koristi da se obrani poluigrače koji dolaze, jedini je problem kaj nakon njega niti jedan postao novi Oršić nego su svi novi Kastrati.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Oršić je prije dolaska kod nas u azijskoj ligi prvaka imao 4 gola i 4 asistencije u 7 utakmica. Neka slobodno dovedu takvog igrača.
  • Krizy
    43.5k
    Zanimljivo da je nakon Oršića samo pet igrača skupilo 8+ golova i asistencija u pet sezona azijske LP-a. I svi oni u više od 7 utakmica, koliko je tad odigrao Oršić :grin:
  • emilperska
    5.7k
    Nisam stigao sve čitati, ali vidim da na ovim portalima srpskih kladionica u Hrvatskoj pišu da je Hoxha na korak od Dinama i da je to briljatno.. Na tu temu reći ću samo 2 stvari, odnosno 3,4 jer ne mogu ne spomenuti našeg briljantnog trenera čija je to ideja bila..

    1. Klasični "Prijelazni rok Sergeja Jakirovića" gdje ne vidi dalje od Gorice i Koprivnice
    2. Hoxha je godinu dana stariji od Špikića
    3. Hoxha ima dosta lošiju statistiku od Špikića
    4. Špikić je rubni igrač za Dinamo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions