• Peškaman
    4.4k
    Valjda shvaćate kada se Stojković i Kačavenda oporave da će oni biti produkt kluba i da će se njih gurat.
    Kad nadodaš da imaš Kaneka na desnom,Špikića koji može odigrati oba,Vidovića koji igra lijevo.

    Dovest skupo krilo nema smisla,znam da je i drugim kao i meni želja da Dinamo kupi skupocjeno krilo ali jednostavno nema smisla za buduću politiku kluba.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Otkupit ćemo Vidovića i Kaneka, kupit Hoxhu i evo nas već na potrošenih 5mKeyser Soze

    plot twist, nećemo otkupiti nijednog jer baš tada neće biti novaca :chin:
  • marcio amoroso
    36.6k
    Dinamo je ove sezone odigrao 13 utakmica protiv malo jačih momčadi.

    Hajduk 3*
    AEK 2*
    Sparta 2*
    Plzen 2*
    Rijeka 2*
    Osijek 2*

    Učinak naših krila u tih 13 utakmica je 3 gola. Dva je dao Špikić. Jedan protiv Rijeke i jedan protiv Sparte kući. Jedan je dao Vidović protiv Osijeka.
    Asistencije naših krila su u svih 13 utakmica izostale.


    Ja najiskrenije sumnjam da će Hoxha popraviti tu statistiku.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Sad malo o zoni i pisanju na istoj. Svi konstruktivni upisi su dobrodošli, ali sve gluposti će biti brisane. Ako se kome neka tema ne sviđa neka ju zaobiđe. Ako nešto izbrišem dva puta, a forumaš i dalje nastavi sa besmislenim upisima biti će baniran. Također molim da se postovi pišu u prigodne teme.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Moguće, ali je onda bolje ne dovoditi nikoga nego dovoditi samo da se dovede.
  • Peškaman
    4.4k

    Vjerojatno će Marin ići pa zato.

    Ja samo kažem,dovede se tipa Tepkety,kako vec se piše.
    Takvom igraču moraš dati plaću a i obećanje da će igrati,takvi igrači ne trpe klupu.
    Njega gurneš na krilo,onda imaš Vidovića koji će biti nezadovoljan i zamjena(ili Baturini ili Tepk).
    Na sve to ti još dolazi spomenuti dvojac (Stojković i Kača).
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ali zašto Hoxha, zašto?!
  • Efes Pilsen
    8.3k
    I Marina zamjenit ... Marinom? Ne razumijem, po cemu to Hoxha odskace? Za sta se oni to pripremaju? Zrinjski u pretkolu KL?
  • Orc123
    8.1k
    A isto ne vjerujem bas ja previse Nicoti i njegovim bombama i cuvenim Germanijak doznaje itd.....
  • Mali dioničar
    15.3k
    shvaćate kada se Stojković i Kačavenda oporave da će oni biti produkt klubaPeškaman

    Ta dvojica su produkt svoje obitelji kaj se tiče genetike, a Lokomotive i nekih manjih klubova kaj se tiče dosadašnjeg razvoja.

    U Dinamu mogu biti jedino projekti.

    Što će vjerojatno i biti, ali teško je sve karte baciti na dečke slomljenih prednjih križnih.
  • Mentalni Gimnastičar
    892
    Dinamu su potrebna sigurna pojačanja, igrači koji odmah rade razliku. Hoxha to nije. Dovođenje takvih igrača nas je dovelo tu gdje jesmo. Stalno se spominjalo kako moramo izdržati do zimskog roka, ali ako je ovo kalibar igrača koje ćemo dovoditi ne vrijedi nam ni 5 rokova.
  • Peškaman
    4.4k
    Mislio sam na projekt, napisao sam produkt,nebitno.


    Hoxha je gotova stvar bila ima mjesec dana.

    Je li Hoxha pojačanje,svatko ima svoje mišljenje.
    Je li bolje da dođe neko zvučnije pojačanje,jest.
    Pitanje je ima li novaca i kakve du ambicije.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Pitanje je ima li novaca i kakve du ambicijePeškaman

    Sa ovakvim pojačanjima kvalifikacije za Konferencijsku ligu.
  • Noel
    6.4k
    Xohxa Brodić. Po 505 put pišem isto. Kakav je to remont kad Drmića i Marina mjenjaš Xohxom i Brodićem. Još bi reko da su Xoxha i Brodić nekakvi klinci talenti nego su i jedan i drugi gotovi igrači u već odmaklim igračkim godinama. Strašno.
  • Jurki
    11.7k
    Nije jos minotu odigral za nas a bitne da se pluje. Nek pokaze koj zna pa bume vidliFacke

    Vidli smo kaj zna i moze. Lik ne pokazuje ni jedan jebeni razlog da se za njega isplati pljunuti 800 eura a kamoli 800.000 eura.
    Jos jedan igrac iz ešalona Marin, Štefulj, Čabraja, Menalo itd.
    Nije pojacanje ni za Osijek, a kamoli za nas.
    On je kurac od pojacanja isto kak imamo kurac od Uprave.
    Edit: o cemu mi pricamo?? taj lik nije mogel igrati v jebenoj Lokomotivi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions