• Mr Anderson
    8.2k
    Napisao sam na drugoj temi. Kad ga vidim da ovak igra protiv jakih ekipa onda budem rekao da je klasa. Za sad samo pokazuje da ima nešto u njemu.
  • SAS1987
    14.7k
    evo ja se i Ban dobrovoljno javljamo da skautiramo japansko tržišteCastAway1986

    Ti i Ban bi na kraju trošili klubski novac na suši koji se jede sa golih japanki :lol:
  • Noel
    6.4k
    To ko da jedan vrlo znani forumaš se prijavi da skautira češko tržište hahaha
  • Orc123
    8.1k
    Ko do sad nije vido Kanekove kvalitete nece ni ako on zabije svaku tekmu ili asistira! I prije nego je dolazio sam napisao bas sve sto se sada ima za vidjeti o njemu! Decko nije top klasa ko Petko, Baturina, Misic ili prijw Ivanusec, Majer, Livi, Sutalo. Na njemu necemo ostvariti transfer 10+mil eura ali taj decko ce biti pravi timski igrac koji ce na 70-80%utakmica raditi razliku! Nije igrac koji ce rjesavati utakmice u LP ali ce se odlicno nadopunjavati sa jos nekim i ako ce ga znat trener iskoristiti donosit ce puno! Decko je dribler i igrac 1 na 1 sa jako dobrim centarsutom, nesto slabijim udarcem i realizacijom...da ga usporedim da ostalim nasim krilima. Nasa krila u driblingu su na nekih 30 do max 50 posto a on na nekih 80-90% uspjesnosti..ja se doslovno ne sjecam kad je on izgubio dribling a da nije izborio ili korner ili napravio ubacaj!?
    Kaneko nije top klasa ali mi za 1,5m eura i 200tis po sezoni doslovno nismo mogli dovest boljeg igraca!
    Za nase standarde on je odlican igrac i bas mi drago da su se konacno zacepila usta onim zlobnim ljudima koji su ga otpisivali na osnovu 2 tekme po 20minuta samo zato jer ga doveo Simic i jer je stranac.
  • Noel
    6.4k
    Ne želim trčat pred rudo al mogao bi bit novi Soudani.
  • Ban
    698
    Mislim da kod Kaneka ima još dosta prostora za napredak.

    U početku kada je dobivao prilike na kapaljku su se na momente vidjeli dribling i brzina, ali to je neusporedivo sa igrama koje pruža trenutno. Već rješava utakmice, a još se uvijek ne razumije skroz sa suigračima i tek uči engleski, vide se na momente ta neuigranost i nerazumijevanje. Trenutno se na momente vidi i njegov kombinatorički potencijal, ali to su zasad tek sporadične pojave.

    Do kraja sezone njegova igra i sinkronizacija sa momčadi mogu se podići za cijelu razinu.
  • The Undertaker
    5.4k
    Meni je dovoljno da vidim igrača koje zna proći po krilu i centrirati iz prve. Znam da su kriteriji pali nisko ali u takvoj smo fazi.
  • Mihaljević
    9.8k
    Traži se stoper, nije isključeno da to bude Filip Benkovićsanjinlego

    Nije isključeno i da prestaneš lagat.
  • Keyser Soze
    10k
    Ne znam koliko istinito, al nek se nađe tu.
  • Droljo
    8.1k
    Po faci novi Džeko
  • Peškaman
    4.4k
    Zar nije već u Hajduku hahahah
  • Ivdzo11
    4.2k
    I tovari su ovog pratili, ali pogurati ce Vidovic ako bude trebalo :sweat:
  • CastAway1986
    1.5k
    navodno je Hajduk u igri i Wolfsburg! Velik je potencijal ali kolike bi koristi sad imalo od njega neznam..Slovenija Hrvatska i Njemačka se bore za njega također
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Treba Mikića opet pitati da nam preporuči nekog igrača iz japanske lige. Mikić je praktički do jučer igrao tamo, poznaje igrače i mogao bi nam dovesti još ponekog Kaneka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions