• Orc123
    8.1k
    Pise Nicota da samo detalji dijele Hoxu od Dinama....nezz ako je on jedino rjesenje koje ce dovesti za krilo onda mi to nije rjesenje za Europu vec samo za Hnl i slabije tekme u europi. Hoxa nije los igrac ali nije ni kapitalac kakav nam definitivno treba.
  • Nino Bule
    13.8k
    Stvarno ne znam koji ce nam k hoxha
  • marcio amoroso
    36.6k
    Po svemu što se da iščitati je plan na zimu dovesti lijevog beka stranca, desnog beka i očigledno Hoxhu. Možda čak još i stopera.

    Otići će vjerojatno Moha, Sosa, Mykha, Menalo, Marin i Drmić.

    Ja najiskrenije sumnjam da će Dinamo na proljeće biti kadrovski jači, čak mislim da će biti slabiji.
  • Klenx
    5.6k
    Jebo im Hoxha mater, smiješan je bio protiv nas. Baš smiješan.

    Brodić i Hoxha, ajmo još po Miličevića i ganjamo 4.mjesto.

    Idioti jebeni.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Brodić pa Hoxha

    bravo uprava, jebo vam ja mater
  • austrijanac
    4.1k
    Još jedna pljuska u lice.
    Kad date dijetetu da se igra.
  • Klenx
    5.6k
    Milijun i po eura za Brodića i Hoxhu, kakvi mrtvi idioti. Ne znaju pogledati van HNL-a.
  • Maximo
    523


    Ma hoxha definitivno je pojačanje, za naše konkurente kad ga mi kupimo
  • Krizy
    43.5k
    Bolje da ne dovode nikoga ako će dovoditi takve igrače.
    Toliko igrača kojima su ugovori pri kraju, može se za manje od milijun dovesti bolji igrač od Hoxhe.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ne vjerujem da itko može biti ovoliko nesposoban, ne vjerujem više da je išta slučajno, uživo gledamo kriminal koji se provodi nad našim klubom
  • marcio amoroso
    36.6k
    Bolje da ne dovode nikoga ako će dovoditi takve igrače.Krizy

    Ovdje je sve rečeno. Ne gomilati igrače koji ne mogu donijeti kvalitetu više. Da se novac koji se dao na razne polovnjake u zadnja dva prelazna roka uložio u dva ili tri igrača sada bi imali top momčad.

    Kod njih je očigledno kvantiteta ispred kvalitete.
  • Nino Bule
    13.8k
    Ili im je jos napeta rikverc metoda pa se kupuju polovnjaci po hnlu da bi curilo u dzepove, kojom logikom bi hoxha igrao ispred spikica i vidovica na lijevom krilu da vrijedi milju eura
  • Facke
    3.6k
    Nije jos minotu odigral za nas a bitne da se pluje. Nek pokaze koj zna pa bume vidli.
  • austrijanac
    4.1k
    Pa daj mi objasnite evo molim vas, citaju i oni forum, znaju sta se komentira.
    Unistili smo ekipu sustavno zadnjih par godina dovodenjem svakog poluigraca iz HNL-a.

    I to nas je dovelo do 40 igraca pod ugovorom od kojih je mozda 5 za prvih 11.

    Oni umjesto da okrenu novi list, oni dovedu jos dva igraca.
  • Keyser Soze
    10k
    Otkupit ćemo Vidovića i Kaneka, kupit Hoxhu i evo nas već na potrošenih 5m
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions