• DrawTube
    5k
    Kakva poslastica na početku tjedna. Prvo suđenje i Dinamo u ponedjeljak pa GTA 6 Trailer u utorak
  • NitkoBitan
    17.9k
    pa GTA 6 Trailer u utorakDrawTube

    Past ce internet :grin:

    Za one koji ne znaju trailer izlazi u 15:00 po nasem vremenu.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Dobro jutro svima osim ekipi iz (NE)Možemo

    vozim se obilaznicom kad odjednom nalet smrada, skoro sam povratio, čitam sada vijesti opet se desio odron na Jakuševcu
  • xavier
    12.1k
    vozim se obilaznicom kad odjednom nalet smradaGražvydas Mikulėnas

    Ista stvar, još gledam otkud takav miris na -5 :grimace:
  • Mali dioničar
    15.5k
    Smrdi i na Dolcu.

    Definitivno rekordni smrad sa Jakuševca.

    ATH.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Netko bi si trebao priznati da je odvajanje tzv bio otpada težak promašaj.

    Kod nas na selu se to prije zvalo napoj. Ono kaj nisi pojeo bacio si u napoj i time hranio svinje i krave. Onda su svinje i krave to posrale i dobio si gnoj. Onda si pognojio polje i dobio si pšenicu i kukuruz.

    Onda si pšenicom i kukuruzom hranio svinje i krave. Onda si ubio svinju i jeo meso, a od krave si ubio tele i jeo meso, a mlijeko ili pio ili radio sir, vrhnje i maslac. U igri su bile i kokoši i pilići pa si imao i piletine i jaja. U voćnjaku si od šljiva radio pekmez ili rakiju, a u vinogradu proizvodio vino.

    To je bila cirkularna ekonomija.

    Ovo bacanje ostataka hrane u smedje plastične kante za smeće i vožnja istih na Jakuševac je pozivnica svim patogenima ovog svijeta da nas napadnu.

    Ljudi koji nikad nisu živjeli na selu su od grada napravili golemo smrdljivo selo.
  • The Undertaker
    5.5k
    Ostaci termički obrađene hrane nisu biootpad već komunalni otpad.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Ostaci termički obrađene hrane nisu biootpad već komunalni otpad.The Undertaker

    Sa Jakuševca ne smrdi nego zaudara.
  • The Undertaker
    5.5k
    Ja sam živio 20 godina na selu gdje smo se bavili intenzivnom poljoprivredom i uzgajali svinje. To kako ti opisuješ je selo iz 1945. odnosno idilična verzija iz Vrtlarice, organska hrana itd...
    Selo koje ja znam je prekomjerno korištenje umjetnih gnojiva, herbicida, fungicida, davanje antibiotika stoci te zaseban uzgoj hrane za svoju potrošnju i za prodaju.
    Nevezano za to selo, ostaci hrane tj. napoj ne spada u biološki otpad i ne odlaže se u smeđu vrećicu.
  • jedan u nizu
    8.5k
    E jebiga sad, kad god je ova i bivsa vlast htjela napraviti spalionicu ili kompostanu, uvijek se prosvjedovalo.
    Svi bi da zatvorimo Jakusevec, ali nitko nebi spalionicu i kompostanu.
    Gdje cemo onda odlagati otpad?

    p.s. dobro jutro svima, pa i podravskim stukama. Nekako smatram da smo u bratskim odnosima sa tom notornom grupom ultrasa, nebi volio da nismo, ipak bi htio nekada prosetati ili provozati se koprivnicom bez probusenih guma :D
  • NitkoBitan
    17.9k
    E jebiga sad, kad god je ova i bivsa vlast htjela napraviti spalionicu ili kompostanu, uvijek se prosvjedovalo.jedan u nizu

    Jel te spalionice smrde i jel ima ikakvih zdravstvenih posljedica za ljude koji zive u blizini njih? Pitam ovak pa ak netko zna nek odgovori.
  • Noel
    6.4k
    Ak sad se ne svrgne možemo i budu izbori nece nikad..
  • jedan u nizu
    8.5k

    u zapadnim metropolama je to normalna stvar. U becu se jedna nalazi usred grada (najcesce nju spominju jer nam je 'najbliza' i uvijek se ugledamo na Bec). Koriste moderne tehnologije i smanjuju ispusne plinove na minimum. Postala je neka vrsta turisticke atrakcije. Poznati su po tome da im se cak sokolovi gnijezde na vrhu (ako to nije znak da je cisto onda ne znam sta je).
    Takoder, spaljivanjem tog otpada stvara se el energija koja moze proizvesti struje za nekoliko desetaka tisuca kucanstava.
    samo guglaj spaliona otpada Bec pa procitaj sam vise o toj temi.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Oke, jasno mi je otprilike. Ako nema nikakvog stetnog utjecaja mogu je i na Sljemenu napravit ako vec ljudi negoduju.
  • jedan u nizu
    8.5k

    ma mogli su ih napraviti vec 5. ali sta mozes kada ljudi izlaze van na ulice i prosvjeduju. Koliko se sjecam trebala je biti u Resniku, pa ne znam gdje jos. Negativni je to PR. Mislim da se zato prosla vlast nije htjela bakcati s tim jer bi se bojali da izgube izbore kada bi pola grada bilo protiv toga, bez obizira zivio ti u Resniku ili ne.
    To je ono sto needuciranost oko odredenog problema cini u danasnje vrijeme.
    Ali slazem se, to je trebala i prosla vlast napraviti, a jos vise i sadasnja koja se zalaze za zeleniju prirodu. Lupit o stol i napraviti i dovidenja. Samo sto bi to vecini znacio da im je mandat gotov.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.