• Noel
    6.4k
    @bokserice
  • Noel
    6.4k
    Kaj se tiče desnog beka Juranovića uzet dok je Bjelica tamo. Sigurno da on ima koju želju iz Dinama pa da to malo kompenziramo.
  • Mihaljević
    9.8k
    Meni su ti Japanci svi isti, brzi, niski , odgovorni... Ne možeš promašiti :grin:
  • Facke
    3.6k


    Juranovica uzet. A scim ga platiti. I da sad dame nekoga igraca nema sanse da bi Jura na te pristal. Zake bi. A druge...Jura je za vene blitvare igral....:wink:
  • CastAway1986
    1.5k
    Nema na čemu, samo bih da napomenem dosta najboljih igrača japanske lige ugovori istječu 31.01.2024.. Pametnom dosta
  • austrijanac
    4.1k
    ugovori istječu 31.01.2024CastAway1986

    Njima sezona sad završila. Tim bolje kaj se možeš dogovorit da vec sad dodu polako do Bozica.
  • Jurki
    11.7k
    Kaj se tiče desnog beka Juranovića uzetNoel

    Vidjeh ovo i dobih 2 mozdana udara i 3 jaca infarkta.
  • Orc123
    8.1k

    Vjeruj mi frende da ro znamo mi tu ali oni koji odlucuju o pojacanjima nemaju blage veze...ima brdo odlicnih igraca ali tko bi ih doveo? jakir?
    Gdje je bio clanak da zelimo stranog SD?
  • Ban
    698
    Handa ima potencijala. Mlad i sviđa mi se s loptom iako je donosio neke dubiozne odluke u obrani u ovoj zadnjoj tekmi. Ne znam kakav je inače, ali vidi se da je još malo zelen. Da je Moha tako odigrao mislim da bi ga tu razapeli.
  • emilperska
    5.7k
    D.D.Beljo opet bez minuta, trune tamo.
    Treba to probati izrealizirati, a Emrelija prodat nekim arapima, turcima itd, Kulena ostavit za trecu spicu..
  • Ban
    698
    Imamo Brodića i Košćevića. Kulena prodat ako ima kupaca. Barem nešto vrijedi.
  • Fanboy
    2.6k
    Beljo i Frigan baš nemaju dobar status, a znamo njihovu vrijednost...Jednostavno nogomet je postao lutrija, morati se poklopit brdo faktora da uspiješ, ne samo kvaliteta. Danas je gore nego ikad..
    Promijenili im trenere, promijeni se stil igre i možeš zaboravit na minutažu.

    Jedino ako se probiješ te od sebe stvoriš ime, ali do tada ruski rulet. Ono malo što dobiješ moraš iskoristiti.
  • Jurki
    11.7k
    Kulena prodat ako ima kupaca. Barem nešto vrijedi.Ban

    Pa moze ici kalat drva po klaftru 10 eura. Ak i tolko
  • Ban
    698

    Istina. Zato bi Dinamo trebao napraviti propagandne letke sa svim tim dobrim igračima kojima su karijere upale u bunar odlaskom iz Dinama ili HNL-a i podijeliti to svim svojim najboljim igračima kojima se kurac digne čim za njih interes pokaže neki alibi klub liga petice. Sad već imamo finu selekciju takvih igrača.

    Mislim da za Belju ne bi trebalo dati više od 2 milijuna ako ta opcija i postoji. Ako ne igra i nije im od koristi, nema ga ni Dinamo što plaćati da zarade na njemu.
  • Ban
    698

    Ok, znači slažemo se da ga treba prodat ako ima kupaca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions